Her erkek böyle mi? Sevgilimin beğendiği fotoğraflar....

Sizin için çok üzüldüm, erkek elindeki kadının kıymetini bilse ne olur sanki, ulaşamayacağı ciğerlere uzanmayı çok severler.
dediğiniz gibi hiç bişeyin garantisi yok şimdi yapmaz sonra yapar, şimdi yapar sonra yapmaz yani insanın bir dönemi bir dönemini tutmuyor. Çok büyük tepkiler veriyorum bir kez değil hergün kafasına çakıyorum birdaha olursa affetmem diye. Yok ben yapamıyorum unutamıyorum diyip ayrılıp baya süründürüyorum. Günlük ritüel haline geldi:) beni kaybetmeyi göze almadı şimdiye kadar, hiç bir hataya eyvallahım olmadığını da çok iyi bilir geçmişim referans oldu ona. Sosyal medya kullanmıyor artık her haraketi kontrolümde,dediğin gibi şimdiden büyük tepkiler verip önünü kesmek lazım. Benim anlamadığım 1,5 sene boyunca hiç bir kadını beğenmeyip niye sadece temmuz ayında böyle beğeniler yaptığı, orda bi yoldan sapıtmış.

İlerde bir daha görürsem bende aynısını hatta daha beterini yapıp rüyamda başka adamları gördüğümü söylücem. :) dün bunun planını yaparken dün gece harbiden başka bir adam rüyama girdi, sabaha kadar

Bunlara bakmayanı yok da beğenen kesim genelde 'dayılar, emmiler' oluyordu. O bakımdan garip geldi sadece. Sizinki de fazla abartı tepki. Sanki başka kadınla bastınız ağlamak, terk etmek vs. Ben de rahatsız olurdum da işte cahil gibi beğenmesinden olurdum. Bilemedim.

Karşına çıkar bir kere bakarsın geçersin, yolda da aynı şekilde. Ama diğer türlü biraz itici geliyor. Doğasında gibi bir şey söz konusu değil, sonradan öğrenilmiş bir şey ve "erkekler bakar, yapar, edercilerin" sayesinde kendilerini daha özgür görüyolar. Genelleme yapmak doğru olmaz tabi ki, herkes yapıyor diye bir şey yok. Doğru gelmeyen davranış belli bir yaştan sonra yapılmaz. Karşı tarafı rahatsız etmediğin sürece ne yaparsan yap fakat insan yalnızken bile kendine saygısı olmalı.

Merhaba maalesef her erkek böyle bunun kaçınılmaz tarafı yok... Şöyle diyeyim size her erkeğin farklı yöntemi var bu durumlarda kimisi elle yani intagram foto beğenisi ile kimisi dille yani ya yüzyüze görüşerek yada yazışarak kimisiyle birde gözüyle beğeni yaparak bunu dışarıda yapıyorlar. yapan sosyal medyada bu üçünü yapıyor el göz dil bir arada bitti evlilik en korkunç olanı hepsini yapan ve insanı mutsuzluğa atan ki ne yapsan değişmez.. Bunlara bakmak istemiştir tamam bu kısmı kabul edilir diyelim ama beğeni yapması ikisini yapıyor olması çok saçma evlenince de yapmış olsa bunu görenler olacak tabiki sen o zaman nasıl hissedeceksin kendini bunu dediğimde bile kötü oldun. Ya ona bu yaptığını anlat bilsin vazgeçsin dene biraz zaten baya var evlenmenize acele etme zaten yapıyorsa içinde varsa dayanamaz yine yapacaktır o zaman vur tekmeyi kimse şimdiden huzursuz evliliğe girmek istemez iyi düşün. Şunu unutmayalım her insan kendini baştan belli eder küçük şeyler büyük günahlar doğurur dikkatli ol kardeşim...

Bakmasi neyse arada ben de guzel fizikli kadinlarin hesabini guzelce incelerim ama begenmesi safça geldi.
Ozellikle bu ara kaslı, güzel vucutlu ablaların progillerinden çıkmadığımdan olsa gerek kesfetim onlarla dolu.
Dikkat etmeniz gereken nokta bence bu fotograflar erotik mi degil mi. Erotik acayip pozlarsa evet sorun olur benim icin

Hayır yani bakıyorsun tamam da beğeni atmak da ne ? Bundan sonra baksa da beğenmez . Ama çoğu erkek bakar zaten diye düşünüyorum bekar/evli farketmez bakıyorlar (bunu da kk da öğrendim)

Ya bakmasını anlarım, bakmam bakmıyorum diyene de hayatta inanmam :)
Ama gidip de o gönderileri beğenende ne bileyim ergen gibi gelir bana. Soğurum yani.

Ya hu g.t namına bir şey yok bende bildigin tahtayım yoldan yürürken önünden gectigim abiler amcalar bile arkamdan g.tume bakıyorsa sağlıklı bekar genç bir erkek neden bakmasın burda sorun yok var ama yok diyelim, beğenmiş bi de abi seviyesizliktir başka bir şey değil

Çok nadirdir bakmayan bence mutluysan devam et.

Evlenmemişsiniz neden "karım" diye hitap ettiriyorsunuz Etkilemek için sanırım, bak evleneceğiz mesajı veriyor. İkincisi instagram gerçekten çok şeffaf bu konuda. Benim bile karşıma çıkıyor sürekli. Bir kere bakar geçer, beğenmek biraz nebilim, itici geldi. Ağlaması da çok garip, evlenmeyi düşünüyorsun bir de giriyorsun ağzının sularını akıtıyorsun Kolaylıklar diliyorum.

o degil de takip ettigim bir hesap var,
genelde sanatsal fotolar paylasiyor, bazen erotik de,
esim de takip ediyor ayni sayfayi, direk begenilerde goruyorum, ben de begendigim icin ama sorun olmuyor.

yani begendiklerinin durumu onemli bence,
yani gidip sacma sapan insanlari begenmisse insan bir durur dusunur de,

ne bileyim bir unluyu begenmisse veya bahsettigim tarz bir sayfa ise ben takilmazdim.

Hadi diyelim eşinize nefes aldırmıyorsunuz takiptesiniz de kardeşim bakmadı bakmıyor yok yeğenim bakmadı bakmıyor nedir allasen, nerden biliyorsunuz? Neden biliyorsunuz ya da ne alaka yahu.

Bugun begenir farketmeseydin dmden yurur
Bu sebepten soz atmis biri olarak soyluyorum affetmedim.Aldatma sayiyorum ben bunlari Yine siz daha iyi tanırsiniz biz ne desek bos. Zaten nefret geldi bu sanal dunyadaki begenilerden mesajlardan bana yapmayan erkek 5 tane falan kaldi galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…