Her daim bakımlı,temiz,güzel olalımmm :)

2 kez canim fazlasida sarartiyor.
Minesini yipratiyor. Bazen karbonatla fircalarim guzel beyazlatiyor.

Evet denedim arada fırçaya koyup gerçekten iyi oluyor,bir diş doktorum macun gereksiz demişti bana sadece fırçayla temizlemek yeterli demişti ama

Evet denedim arada fırçaya koyup gerçekten iyi oluyor,bir diş doktorum macun gereksiz demişti bana sadece fırçayla temizlemek yeterli demişti ama
Evet mesela oyle dis macunu reklamlarindaki macun hele hiç kullanmamaliyiz ne kadar az macun olursa o kadar güzel temizliyor. Sarı tabaka o kadar güzel gidiyor :)

Aslında ben bakıma dikkat ederim ama süslü olmadığım için çok bakımsız duruyorum.mesela haftada bir içind e 10 çeşit kadar yağ olan karışımla saçlarıma masaj yaparım ama sud yen hizasından aşağı indiğini hic hatırlamam.o esnada yuzum e kil yaparım kiprklerime hint yaģı.tum vücut lazer yaptırıyorum kol dışında diğer yerlerde etki gordum.oradanda temizim.birgun aralıklarla yani saçımı yıkayacağım zaman duş ta alırım.iki gün aralıklarla diş ipimi kullanırım fırça zaten günde iki kez.kiyafetlerim ütülü ve temiz.kas biyik şanslıyım çok yumuşak çıkar kaslarım boyutlarımda sligue ip ile kendim alıyorum sürekli.ama gel gelelim arkadaşlarım hep kendine bak hic bakmıyorsun derler.cunku giyinmeyi bilmiyorum.makyaj sadece rimel kalem.esmer olduğum için başka işlem yapmam.saclarimla hic oynaamıyorum sadece duzlestirici sonuç olarak bu kadar bakıma rağmen dikkat çekmem hic.bazi arkadaşlarım bacaklar orman ama dışarıdan sindi bebek tavsiyesi olanı dinlerim

Süs =bakım değil halbuki

Canım ne kadar güzel bakıyorsun kendine
sizde süslü bi kaç kıyafet alin o zaman kendinize. Buradaki moda bölümünede bakabilirsiniz. Zevkleriniz nasil? Mesela bir kac klasik kıyafet alip gayet şık olabilirsiniz. Illaki oyle takip takistirip süslü püslü giyinmeniz de gerekmiyor.

aşırı takıp takıştırmak da itici

Takı olayı hic bana uğramamış: ) küpe bile takamıyorum.su eyliner ı yapsam maşaydı becersem yeter aslinda

Takı olayı hic bana uğramamış: ) küpe bile takamıyorum.su eyliner ı yapsam maşaydı becersem yeter aslinda
Masayi yapmaya ne var kuzum sicak masaya saricaksin saçını. Uçtan başlayıp kuaforler gibi yapmaya calisma öyle zor oluyor. Maşanın dibine saçının dibini yerleştir uca dogru sar. Eyeliner içinde videolari izleyebilirsin. Önce parca parca yap sonra hepsinin ustunden gec yamuklukları düzelt canım. Ama eyeliner gercekten can sıkıcı birsey cektikce elin alisiyor daha kolay geliyor.
Birde max fac. Rimeli var bir tarafı düz çizgili olan o serinin adini unuttum ama fırcası gercekten mükemmel ve kirpikleri inanilmaz uzatiyor. Fiyati 30 tl civari olmasi lazim. Ben o rimelim bitince fircasini baska rimelde kullanmistim gercekten baska bir rimelde yine ayni sekilde güzel uzatiyor.

aşırı takıp takıştırmak da itici
Aynen öyle iticiii.. ben mesela alyans tektastan baska yuzuk takmam. Birde ince zarif iki tane bileklik saat yeteriyor da artiyor bile. Bazilari gercekten cıkrikcı carsisi gibi yapiyor kendini

AYYYYYYYYYYYYYY ÇOK UZUN İŞ BANA GELIYOR..ARGAN YAĞDAN HARİC HİÇ Bİ ŞEY SRMUYORUM. MAKIYAJ ÇOK SEVMIYORUM. İŞTE KULLANIYORUM MECBURUM. GUNLUK HAYATIMDE ÇOOOOOOOOOK NADİR KULLANIYORUM. Bİ E VAKİT BULAMIYORUM NE BILIYIM. BİTKİSEL BENIM İÇİN BİR NUMARA , AKTAR GİBİYİM. BU KADAR

Aynen öyle iticiii.. ben mesela alyans tektastan baska yuzuk takmam. Birde ince zarif iki tane bileklik saat yeteriyor da artiyor bile. Bazilari gercekten cıkrikcı carsisi gibi yapiyor kendini
hahahhaha Allah iyiliğini versin ya çıkrıkçı çarşısı

Ojemi akşamdan sürdüm,yüzümü kükürtlü sabunla yıkayıp losyonum var onu surucem,saçlarımı örgülü at kuyruğu yapıcam,dışardayım bugün,makyaj olarak da eyeliner pudra kalem rimel pembiş rujum bugünlük aklıma gelen bunlar oldu akşama gelince belki yağlarla saç bakımı. Unutmazsam eğer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…