Her başarılı buluşun arkasında bir kadın vardır:)))

mask35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
129
11
Geçenlerde 'çok fena delikanlı' bi arkadaşımla konuşuyoruz. Hararetle, "manyak bi zayıflama yöntemi buldum" diyor. Ve konuşma şöyle devam ediyor.

-İyi de benim ne işim olur zayıflamayla diyetle felan.. Git senin hatuna anlat yöntemini.
- Olmaz...
- Hoppala.. Gene benimle dalga geçiyorsun di mi?.Çıkar ağzındaki baklayı.
- Yalnız uyarayım, hatunlarda işe yaramaz. İnatçı ve taş fırın erkeklerde işe yarıyor.
- Eee neymiş bu muhteşem yöntem?

- Olm öle sölenir mi hemen, 2 günde 3 kilo verdim bu yöntemle..
- Hahaha olm benim işim olmaz öle kiloyla felan. Sen de layt mısın, nesin?
- Heheh olm ne alakası var, light mısın diyon?
- Diyet miyet bozar delikanlıyı lem...
- Diyet değil lem.. Diyet tabe bozar, ben yeni bir yöntem buldum diyom, diyet mi diyom..
- Söle hadi.. söle de adamı çatlatma beeeee..
- Olm buluş bu ! Bilinçli uygulamadım ama, bi baktım 3 kilo vermişim.. Hem de 2 günde..
- Hmm.. Eeee yöntem nedir?
- 1. Hatun ile kavga ediyon..
2. Yemek hazırladığında ben yemicem diyon.. İnat ediyon.. Aslında açsın, ama inat değil mi işte..
3. Ertesi gün kahvaltıda da ben yemiyom diyon..
4. İki gün bu şekilde açlıktan geberiyon ama, ses çıkarmıyon, inat ediyon... Böylece 2 günde 3 kilo veriyon.

- Çok dahiyane !!
- İdeal kiloya gelince hatuna yalakalık yapmaya başlıyon ve barışıyon.. Sonra eğer limitleri geçersen, bi daha hatunla kavga ediyon...
- Ne o hatunla kavga ettin galiba?
- Kavga denemez, darp yok..
- Peki.. Barıştınız mı bari?
- Dur olm daha vercek kilolarım var..

- Hatun seni boşamadan ver kiloları bari olm. Yoksa kilolardan kurtulurken hatundan da olacan haberin olsun...
- Olm yalakalık olayı bizi bozar.. Barışma için başka bir ortam bulmak lazım, hasta numarası yaparım dayanamaz.. Dur.. şimdilik hem kilo veriyom, hem kafa dinniyom.. Televizyonda kanal değiştir bile diyemiyo.. Gerçi kumandayı o kaparsa da ben diyemiyom ama olsun, o bi şekilde elinden bırakıyo..
- Eee TÜBİTAK'a felan başvurdun mu bu buluş için?
- Olm harbi her başarılı buluşun arkasında bi hatun varmış, buna inandım. Demek adem oğlu, hatun milletinin dırdırı ve vırvırı yüzünden buluşlar yapıyormuş.
- Bak o doğru olabilir işte..
- Al sana konu.. Yaz işte: "hatun milletinin sebep olduğu buluşlar" Çok matrak olur.. Kaynak olarak adımı kullanma ama, reklam bizi bozar...
- Peki !

İşte bir kaç buluş ve kadınlarla kurduğum bağlantıları:

Lastik ayakkabı (1917): Kadınların estetik kaygılarından dolayı bulunmuş olmalı. Bilirsiniz ayakkabı manyaadır kadınlar.. Deri ayakkabıyla yetinmeyip, "en değişik ayakkabıyı ben giymeliyim, bilmemne hanımdan farklı olup ona hava atmalıyım" diye kocasına baskı yapan bir kadın yüzünden bulunmuştur muhtemelen.

Donmuş gıdalar (1924): Bunlar da çalışan ya da gezmekten yemek yapmaya fırsatı olmayan ama evdeki erkeği de bi şekilde memnun etmek zorunda kalan, sahtekar kadınlar yüzünden icad edilmiş olmalı..

Otomatik vites (1939): Otomatik vites, bayanlar da araba kullanabilsin diye icat edilmiştir büyük ihtimalle. Eh, bir yandan aynada kendine bak, bir yandan ruj sür felan... Vites değiştirecek el kalmıyo hatun kişide.. Biraz da debriyaj-gaz ayarlaması zor oluyo tabi.. Kadın şoförlerin maharetleri ortada..

Penisilin (1928): Antibiyotiktir malum. Vücuttaki virüsleri felan öldürür. Dezenfektan gibidir. Kadınların temizlik, hijyen vs. takıntısını bilirsiniz. Bir de penisilin, alerjisi olanı öldürür biliyorsunuz. Yalnız penisilin, evli bir kadın gibidir.. Mikropları felan temizler ama alerji yaparsa da adamı öldürür.

Mikrodalga fırın (1947): Bu da gene tembel ve gezenti kadınlar için.. Eşi eve gelmeden 5 dakka önce gelse ve yemeği mikrodalgaya atsa, işte akşam yemeği hazır...

Cep telefonu (1947): Kıskanç, huysuz ve paranoyak kadınlar için... Eşlerini ya da sevgililerini her istediği zaman aramak için ve dırdır krizi geldiğinde içinde kalmasın diye icat edilmiş olmalı.. Ve tabi anında dedikodu iletişimini sağlamak için de olabilir..

Doğum kontrol hapı (1951): Kadınlar doğurgan olmasalardı böyle bi ilacın olmasına da gerek kalmazdı.. Ama gene de YAŞASIN DUREX ! (Reklamları izlediniz)

Otomatik para çekme makinesi (1969): Kocasının parasını, kocası da olmadan bankadan çekebilmesi içindir.. Alışveriş manyaaa ve koca parası yiyen kadınlar için yani. Hatun kişi, her defasında kocasından para istemek zorunda kalmasın diye...

Benden bu kadar, devamını siz getirin artık..
:enbuyukkk:

X