Her ay hamilelik şüphesi ve belirtileri... Bu ay birşeyler farklı gidiyor ama, acaba?

nonameanymore

Kokoşcan'ın annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2011
3.594
1
Hepimiz yumurtlama döneminden sonraki ilişkimizden itibaren hep bir umut içerisinde kimi zaman psikolojik kimi zaman da fizyolojik olarak belirtiler yaşarız.

Bunların en sık görülenleri zaten sitelerde ve etrafımızda konuşulanlarda mevcut. Ama bu ay birşeyler farklı bende, ben hissediyorum hamileyim diyenlerle dertleşmek için buluşalım bence. Bakarsınız herkeste farklı olan bu belirtiler bir umutsuzun çare kapısı olur ne dersiniz?

Normalde adet belirtilerin oluyorsa bu sefer olmaması bile bir işaret gibi geliyor mu sana canım? Bende mesela direk öyle bir his doğuyor içime... Ne kadardır deniyorsunuz bebeği?

Yok canım regl belirtisi de yok bende her ay bir sürü belirti oluyordu ve genelde hamileliğe yoruyordum bu ay hiç birşey yok 11.denemem bu ay

Yok canım regl belirtisi de yok bende her ay bir sürü belirti oluyordu ve genelde hamileliğe yoruyordum bu ay hiç birşey yok 11.denemem bu ay

Aynı durumları yaşıyoruz sanırım tatlım ama benim bu sefer garip bi umudum var. Ya da öyle yoruyorum ne bileyim. Normalde adetten en erken 1 hafta önce olur bu belirtiler ama bende yumurtlama sıvım geldikten 3 gün sonra hafiften başladı. Günler geçmek bilmiyor...

Pko var yıllardır bende ama kilo verdikten sonra ve uzun yüre Yasmin kullandıktan sonra daha iyiyim düzenli gidiyor nispeten ama hala bebek yok Gerçi benim eşim uzun süre ev dışında da kalabiliyor iş nedeniyle ama..

başka ne tarz şeyler yaşıyorsun? aldığın önlemler ya da yaptığın ekstra birşey var mı? ben sanki adet olacağım bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…