Her ay göğüs ağrılarım bu ay yok

tuuba89

şükürler olsun Rabbim
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2008
1.239
246
35
her ay regl günümden yaklaşık 10 gün önce göğüslerim ço şiddetli derecede ağırırdı, ama bu ay hiç ağrım yok. 1 gün kaldı reglime ama sabırsızlanıyorum acaba hamile olabilir myim diye. göğüs ağrısı oluyo hamilelik belirtilerinde ama yine de düşündürdü beni. var mı aranızda benim gibi olup da hamile olduğunu öğrenen ? :26:

kimse yazmamış ama ya :KK43: bugün adet günüm ve hiç bi belirtim yok ne adete ne de hamililiğe dair. bu sıkıntı beni öldürcek :2:

kimse yazmamış ama ya :KK43: bugün adet günüm ve hiç bi belirtim yok ne adete ne de hamililiğe dair. bu sıkıntı beni öldürcek :2:

adet oldun mu bilmiyorum ama ben hamileliğimde 7. haftaya kadar göğüs şişliği ağrısı yaşamadım. normalde adet döneminden 10 gün önce falan acısına dayanamazdım. hamileliğin kesin belirtisi keseyi görmektir sanırım

adet oldun mu bilmiyorum ama ben hamileliğimde 7. haftaya kadar göğüs şişliği ağrısı yaşamadım. normalde adet döneminden 10 gün önce falan acısına dayanamazdım. hamileliğin kesin belirtisi keseyi görmektir sanırım

hayır olmadım hala. dünden beri var artık göğüslerimde ağrı. hayırlısı inşallah

X