Her ay aynı heyecan..

Swetter

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
805
2
6 yıllık evliyim ve bugüne kadar sartlardan dolayı hic istemememe ragmen 2 defa kurtaj oldum ( cok zor gunler gecirdim ama simdi bir bebege hem maddi hem manevi yönden bakabilecek gucum var. Ama simdi de olmuyor ( henuz doktora gitmedik ve denemeye baslayalı 3 ay oluyor. her ay aynı heyecanla alıyorum testı ve negatıf oldugunu gorunce ınanılmaz bı uzuntu hıssedıyorum. bu ay biraz daha degısık seyler hissediyorum ama bi yandan da acaba kendimimi kandırıyorum dıyorum. Reglıme 7 gun var ve o 7 gun gecmek bılmıyor. Hamile olanların yazılarını ımrenerek okuyorum. Dılerım bende sızler gıbı o duyguları yasarım. Allah kımseyı bu duyguya hasret bırakmasın.

Canim Benim Nie Stres Yapiosunki Burdaki çoğu Anne Adayi Inan En Az4 Ay Uğraşmiştir Nadir Korunupta Biraktiktan Sonra Hemen Hamie Kalan Ben Tam 5-6 Ay Uğraştim Sabirla Bekledim Ama Hiç Kafama Takmadim Olmiycak Ihtimalini Bile Düşünmedim Bu Psikolojiyle çok önemli..sadece Biraz Sabret Daha Erken Tedirgin Olmak Için

inşallah canım en yakın zamanda bebısıne kavusursun
senın gıbı bı kac defa kurtaj olmus sımdı saglıklı bebeklerı olan tanıdıklarım var
bende 3. ayımda hamıle kaldım hayırlısıyla olur canım

stresin bu asamada cok zararlı oldugunu biliyorum ama dusunmeden edemiyorum acaba hamilemiyim diye. gecen gun kan testı yaptıracaktım cıkmaz ve moralım bozulur dıye yaptırmadım. Su 1 hafta gecsın gelısmelerı paylasacagım sızlerle.

sonucta haile kalabilirsin bunu biliyorsun ya hiç olmasaydı canım kendini üzzüpte boşuna kafana takma en kısa zaman da bebegin olur inşalah

canım üzülme ben 1 yıldır uğraşıyorum. kafana takman için çok erken. stres baş düşmanımız unutma. hayırlısı ile olur inşallah

canım arkadaşların dediği çok doğru stres yapma çok şükür ki hamile kalabiliyorsun şuan yerinde olmak isteyen milyonlarca kadın var rabbime yüz çevirme dualarını eksik etme, kurban olduğum allah doğru zamanı biliyordur, dilerim en kısa zamanda sende aramıza katılırsın

canım bence stres yapma daha önce olduğuna göre yine hamile kalma olasılığın çok yüksek.allah tez zamanda versin inşallah

evet canım stres yapma ben 1 yıldır ugrasıyorum senin için daha erken dua et sorunun yok.bende o sorunu olanlardan bırıyım..sükret haline canım birazda sabret..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…