Her ay 1 hatim yapıyoruz

Eylül ayı hatim listesi.

1. MssPARE MssPARE ✅
2. penyez83 penyez83 ✅
3. @Ada-anne ✅
4. M M_atruska
5. M M_atruska
6. deynepnaz deynepnaz ✅
7. deynepnaz deynepnaz ✅
8. deynepnaz deynepnaz ✅
9. Nego Nego
10. _ASTRAL_ _ASTRAL_ ✅
11. Z zerefsann ✅
12. SoLeiL12 SoLeiL12 ✅
13. burcusami burcusami ✅
14. burcusami burcusami ✅
15. RedGirl RedGirl ✅
16. Cookiie Cookiie
17 R rana20 ✅
18. Bonus Bonus
19. kavs-i kuzah kavs-i kuzah ✅
20. kavs-i kuzah kavs-i kuzah ✅
21. HejaR12 HejaR12
22. G gulectosba ✅
23. Leyl-i-fer Leyl-i-fer
24. LaRisaCca LaRisaCca ✅
25. penyez83 penyez83 ✅
26. penyez83 penyez83 ✅
27. Melan-kolik5 Melan-kolik5
28. Melan-kolik5 Melan-kolik5
29. Busra Busra ytez
30. Busra Busra ytez

MssPARE MssPARE ay pardon ekim Ayı demişsin ben bu aydan istiyorsun sandıydım🤣
Nego Nego okumaya veya birisine okutmaya çalışıcam benim cüzü evimde değilim hiç birşey yapamıyorum burada 😒

Paremm benim cüzümü alabilirmisin sana zahmet kayınvalidemdeyim ya okuyamıyorum ya okuyabilirmisin 😞
Perim başka cüzler var inan 5 cüz yetiştirmem gerekiyor hele birini geçen hafta bitirmem gerekiyordu mahcupta oldum ne olur kusura bakma bitanem alamam 😔😔😔

Perim başka cüzler var inan 5 cüz yetiştirmem gerekiyor hele birini geçen hafta bitirmem gerekiyordu mahcupta oldum ne olur kusura bakma bitanem alamam 😔😔😔
Parem yok ben yalnış anladım yazdığını o yüzden sandım sandımki bu ay varsa okuyum diyosun. Ondan. Kafam olmuş bir dünya ha böyle :confused:

Parem yok ben yalnış anladım yazdığını o yüzden sandım sandımki bu ay varsa okuyum diyosun. Ondan. Kafam olmuş bir dünya ha böyle :confused:
Biliyorum bitanem çok yorgunsun beymen bedenen evine gitsen dinlensen keşke birazcık nasıl oldu kv den 😔

Biliyorum bitanem çok yorgunsun beymen bedenen evine gitsen dinlensen keşke birazcık nasıl oldu kv den 😔
Ya sorma ilaçlrını içiyordu biz sanıyordukki iyiye gidiyor. Dün dedi çok halsizim ben gidelimde bir vitamin falan versin sizde gidin evinize dedi bi gittik enfeksiyon 2 günde 2 katına çıkmış. Doktor iğneye geçirdi eğer iğnede işe yaramazsa hastaneye yatıcak 😞

Ya sorma ilaçlrını içiyordu biz sanıyordukki iyiye gidiyor. Dün dedi çok halsizim ben gidelimde bir vitamin falan versin sizde gidin evinize dedi bi gittik enfeksiyon 2 günde 2 katına çıkmış. Doktor iğneye geçirdi eğer iğnede işe yaramazsa hastaneye yatıcak 😞
Aslında direk yatış yapsalardı kadın da boyke çekip durmazdı 😔ay burda konuşuyoruz 🙄 biz diğer tarafa gidelim perim 🥰👍

X