Her an gidebilecek kadınlar....

Cantada keklik olmamak en guzeli bencede=)
Farkinda olmadan bende bøyleymisim, gecen gun ettigimiz kavgada bana bunlari kendi søyledi esim, neden dedi her sesim yukseldiginde her bilmeden moralini biraz olsun bozdugumda benden sogumus gibi oluyosun.. Bu beni cok uzuyor.. birakip gitmek sorun degil gidilir.. ama zor olan sonrasidir..yapamam dedi.. søylebi dusununce hakli dedim kendi kendime.. benimkide biraz fazlaydi sanki.. onun icin simdi biraz daha dikkat ediyoruz ikimizde.. yani her an gidebilecek kadina karsi dikkatli oluyolar erkekler bu bir gercek, kaybetmemek icin ugrasiyorlar surekli. Ama abartmamak gerek, kendinizi savunma mekanizmasi olarak kullanilabilir ama ona pekde yansitmamakta yarar var.

Günaydın avikap ım Songüll üm...

Siz gitmeyin tabi, adamı gönderin, en mantıklısı :)
Yalnız benim bahsettiğim mecaziydi zaten. Evi bırakmak değil,
hayatından çıkmak anlamında söylemiştim...

Gerçi ben o noktaya gelince onları düşünemem çeker giderm.
a.s.

tamam tatlım aynı şeyi düşünerek yazdım... bende o duruma gelirse onu göndererk onu çıkarırım hayatımdan....Şeniz
(aman allah korusun..benim aşkım birtane..umarım hayat bizleri o pozisyona hiç getirmez...)):enbuyukkk:

Açıkçası ben kavgaların hep sonunda ayrılığı akıldan geçirmeyi anlam veremiyoru..Her ilişkide kavgalar olur ama saygı çerçevesinde tabi..Zaten iki insan birbirini seviyorsa o saygıyı her daim korurlar ve asla ayrılık kafalarından geçmez.7 yıllık ilişkimde tabiki kavgalar ettik nişanlımla ama hep saygılı olduk telefonlarımızı bile suratlarımıza kapatmadık çünkü bu bile saygısızlıktır bizim için.Aldatma,şiddet gibi ağır hataların asla bedeli yoktur ve işte bu bedelsiz hatalarda geçmeli bence ayrılık akıldan.Çünkü işte asıl o zaman en büyük saygısızlık yapılmış olur karşındakine..Allahım kimseyi böyle saygısızlıklarla karşılaştırmasın.

X