Hepinizi çok özledim:(((((

Eyylxuxl

önce rütbeni bilicen
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
1.214
15
nerdeyse 7/24 burda olan ben şimdi şöyle bir bakıp çıkıyorum
şu klavyeyi tıngırdatmak öyle zoruma gidiyor ki
hiç bir şeyden zevk almadığım gibi çok sevdiğim ve sevildiğim insanların olduğu bu platformdan da zevk almıyorum galiba
depresyon olamaz bana pek uygun bişey değil
ama ağır bir travma geçiriyorum bunu çok iyi anlıyorum

konu açmamın sebebi burada boşa vakit geçirmediği anlamış olmam
çünkü özel mesajlarla ziyaretçi defterima yazılan yazılarla ne kadar sevildiğimi anladım
hiç muhatap olmadıklarımdan, tanımadıklarımdan bile mesajlar gelmiş
ama cevap yazamadım hiçbine takatım yok yok işte
kayıtsızda kalamazdım bu sevgi seline
yanımda olan olmayan bir kerecik beni aklından geçiren muhteşem kalpli herkese çok teşekkürler
sizleri çok seviyorum

birgün gelecek aranıza döneceğim
bu aralar bir dergiye abone oldum onu fazlasıyla takip ediyorum, yeni bir dil öğrenmeye başladım ve bunun gibi ufak tefek aktivitelerle ilgileniyorum amaç: kafayı dağıtmak işte

umarım tüm sevdiklerim iyisinizdir
cevap yazamasamda size okuyup yanımda olduğunuzu bilmek inanılmaz keyifli:a015:

Canım çok geçmiş olsun ben uzun zamandır girmiyordum kk haberim olmadı .Aktivitelerle ilgilenmen çok iyi olmuş Sağlığına en kısa sürede kavuşup aramıza dönmen dileğiyle .Öpüyorum .

Yokluğun o kadar belli oluyor ki...
Zor bir dönem geçiriyorsun ve atlatacaksın tekrar eskisi aramızda olacaksın ben buna inanıyorum sen çok güçlü birisin...
Zaman gerekli biraz nolur kendini fazla yıpratma

Beni o dönemlerde ayakta tutan tek sey cocuklarimdi eyylül, onlar firsat vermedi kendimi sallmaya, allaha sükürler olsun onlar olmasaydi ne yapardim bilmiyorum...:çok üzgünüm:

Dogru yoldasin canim, sürekli kafani dagitmak icin birseyler yap yanliz kalma!!:teselli:

Yalan söyleyemem bak 7 ay oldu ve hala aklima gelmedigi bir gün yok fakat hic olmasa hickiriklarla aglamiyorum artik sadece gözlerimden bir kac damla yas süzülüyor bunuda sükür öyle degilmi??:çok üzgünüm:

İnşallah en kısa zamanda tekrar geliceksin aramıza
arkadaşlarınla yine hoş muhabettler yapıcaksın okuyan herkeslerin yüzünde bir tebessüm olucak.
yine "bugün ne giydin çek de görelim" topiğine gelip yine hayran kalcaz sana...
o güzel yorumlarınla geliceksin tekrar aramıza...
çok zor olsada mecburen alışılcak bu duruma
sen yavrunu böyle üzgün görmek istermiydin eminim annenizde istemezdi....
biliyorum sen güçlü bir kadınsın bununda üstesinde zamanla geliceksin....

sıkma canını,biz burdayız.görüşürüz inşallah.
allah kolaylık versin.

sızı tanımasamda bazı bölumleerde yazılarını okudm benım ıcın sızler herkesın arayıpta bulamadığı dostlarsınzı ıyıkı varız ıyıkı varsınz ıns tez zmnda aramıza donersın :teselli: :Saruboceq::Saruboceq: rabbım kımseye kaldrmıyca yük yüklemez geldığınde ortam gene şenlensın senı beklıyoruzŞeniz

Allah yardımcın olsun canım...
Sana dayanma gücü ve sabır ihsan eylesin.
Yaşadıkların kolay değil keşke elimden gelen bir şeyler olabilse sana yardımım olabilse.:çok üzgünüm:
Canım seni seviyoruz ve en kısa zamanda burda görmek istiyoruz...:enbuyukkk:
Yapabileceğim bir şey varsa burdayım canım...

Yüregimle yüregindeyim Melegim!!! Kendine dikkat et!!!
Hayat her ne olursa olsun herseye ragmen devam ediyor!! Kendine ve Kalbine iyi bak!! :1hug:

Yokluğun hissediliyor şekerim..

Umarım en kısa zamanda kendini toparlarsın da dönersin aramıza..........

Kendine iyi bak.........

Allah yardımcın olsun canım umarım en kısa zamanda atlatırsın.seniçok çok iyi anlıyorum...(

kuzum....
güzel dostum...
gozumun bebegi...
seni öyle özledim ki....
nolur gel artık
şıkları rüküşleri secelim
kimin mıtfaa nasıl banyosunda neler var bakalım...
yaramazlık yapalım sataşalım kaçalım...
nolur gel, nolur..... :çok üzgünüm:
söz ağlamak istediginde ağlar, gülmek istediginde gülerim seninle...

İnan boğazım düğümlendi, aklımdan geçenleri bir türlü satırlara dökemiyorum.
Ama inanıyorum ki ne demek istediğimi çok iyi anlıyorsun.
Ne zaman kendini iyi hissedersen o zaman gel meleğim biz burada seni bekliyor olacağız.
Bu zor günlerde geçecek acın, özlemin hafiflemez elbet ama bir nebzede olsa alışacaksın.
Kendini bırakma ne olur.:teselli:

canim cok gecmis olsun umarim hersey yoluna doner ve seni yine kadinlar kulubunde aramizda gormek isteriz herne kadar tanismamis olsakta.

bitanemm :asigim:
yokluğunun farkındayız
özlemezmiyiz seni hemde çookk Şeniz
yaşadığın çok ağır
eşinde uzakta
Allah yar ve yardımcın olsun :teselli:

Vallahi özledik seni eylül.a.s
Umarım herşey en kısa zamanda yoluna girer ve aramıza dönersin.Şeniz

eyylülüm madem amaç kafa dağıtmak burda da dağıtabilirsin gel artık biz yanındayız:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…