hepiniz buyrun kızımın diş hediğine:)

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
7.242
17.391
40
eveeeet kızım dün tam 6 ay 10günlükken yani alt sağ dişin patlattırmışhihoyyytay nasıl sevindik anlatamam ikincinin de yeri iyice beyazlamış bardaktan kırt kırt ses geliyooodelikafadulden isal olur dedilerdi de tam aksi 2 gündür kaka yapmıyo bizde ters tepti herhaldelülülülülülüama epey süredir kemirişiyoduk darısı diğerlerinin başına:teselli:

dişiniz hayırlı olsun canımhediğe de bayılırımcokacimcoook

hayirli olsun canim inciniz bizimkide iki tane cikardi simdiye kadar güzel isiriyorlar haberin olsun uyarayim dedim:jeyyar:

canım hayırlı olsun,bu iyi günlerin ısırmaya başlasın görüşürüz:))bir an önce kaynat buğdayınıda çabuk çıksın annesi.bizdede ishal olmadı ama üst patlarken azcık oldu ishalimiz.ağrısız sızısız çıksınlar inşallah.

hayırlı olsun canım inciniz

darısı başıma delikafadulden

darısı başımadelikafadulden

hayırlı olsun dişiniz :))
bizede o günleri görmek nasip olur inşallah...
hedik ne demek bu arada ben bilmiyorum? :)))

kaynamış buğdaya hedik deniyo bizde bebeişin ilk dişi çıktığında kaynatılıp dağıtılıyo yada eve çağırıyo gelenler hediyo falan getiriyohihoyyyt işte öyle bişeyler işallah sizlere de nasip olur inan günler çook hızlı geçiyo biz de geçen sene ay bi kutu daha atasak diye bakıyoduk gebelik takviminde:Saruboceq:

ne güsel ya inşallah bütün dişleri kolayca çıkar :Saruboceq:
diş hediği bizde biliyoruz ama eşimin ailesi manisalı onlar bilmiolar biz aslen yozgatlıyız bizde yapılıo annem geldiğinde çıkarsa dişini keroş bey de diş hediğini de yapıveririz
sırnaşık şey

EVET ÖZLEMCıM.BıZıM YÖRE GERÇEKTEN ÇOK ıYı DE YAPAR ÖVMÜŞ GıBı OLMAYAYIM.VALLA KAYINVALıDEM 4 GÖZLE BEKLıYO.EYLÜLÜN DıŞı ÇIKSADA DıŞ HEDıĞı YAPSAK DıYE.ŞU RENKLı LEBLEBıLı ŞEKERLER VAR YA ONLARDAN DA ATACAKMIŞ ŞıMDıDEN ALDIRDI EŞıME:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…