Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

hmm tmm cnm saol eylülüm
smicim merhaba
benim eşimin de doğumgünü 19 mayıs,bakalım ne alcam

öğren öğren hazır çıkmışken sana da alırım bişiler lafımı olur.
aslında bu sene doğumgünümü kocamla başbaşa geçirmek istiyorum ama bizde yalnız kutlanmıyor doğumgünleri.annemler kayınvalidemler hep beraber olucaz muhtemelen.curcuna anlıycanız.

öğren öğren hazır çıkmışken sana da alırım bişiler lafımı olur.
aslında bu sene doğumgünümü kocamla başbaşa geçirmek istiyorum ama bizde yalnız kutlanmıyor doğumgünleri.annemler kayınvalidemler hep beraber olucaz muhtemelen.curcuna anlıycanız.
kalabalıktan hoşlanmam ama böyle özel günlerde herkesin bir arada olması çok güzel olsa gerek..neyse masada banada yer açın mayıs ayında doğan 6 akrabamla beraber sizdeyiz..:teytey::teytey::teytey:

buyrun gelin canım ne demek.misafiri çok severim de ne biliyim bu sene kocamla yalnız geçirmek istiyorum ama bunu kimseye söyleyemem tabi.kimseyi kırmak istemem.sonuçta bana değer verip geliyorlar.o yüzden kocamla başka bi gün kutlarız napalım...

buyrun gelin canım ne demek.misafiri çok severim de ne biliyim bu sene kocamla yalnız geçirmek istiyorum ama bunu kimseye söyleyemem tabi.kimseyi kırmak istemem.sonuçta bana değer verip geliyorlar.o yüzden kocamla başka bi gün kutlarız napalım...

en güzeli bu ..kocan seni anlar ama diğerleri kırılır ..o yüzden eşinle başka zaman hatta hemen ertesi gün kutlayın..hatta bir süpriz yap ona evlilik teklif ettiği yere götür..ben bu yıl hatırlarsan kutlamadım kocamın doğum gününü tatsızlık olmuştu aramızda..ertesi gün evlilik teklif ettiği yere götürdüm..güzel sürpriz oldu..

bir gün önce kutlayamayız semacım yeğenimin :bbo:

doğumgünüm pazar günü 1 gün sonra da dışarda kutlayamayız iş günü. ama olmazsa haftaya çıkarız hem daha ii olur.hava da düzelmiş olur.ne zamandır pierre lotiye gitmek istiyorum.bahane olmuş olur.:teselli:

yaaa pierre lotinin bizim kocamla aşkımızda büyük payı var..aşkımızın ilk günlerini orada geçirirdik..hatta birgün hiç unutmam arabayı arka sokağa değilde taaa aşağıya park etmiştik gece mezarlığın içinden geçmek zorunda kaldık ve koşarak indik 1 km lik yeri 2 dakikada koşmuştuk..sırnaşık şeysırnaşık şey

ben çıkıyorum şekerler

bugün kociş yine sökede ben annemdeyim.yarın görüşmek dileklerimle.hepinizi öpüyorummmm...

slm kızlar nasılsınız bugün doktora gidicem filmden önce muayene olmak gerekiyomuş . bide kızlar ben bal çörekotu tarçın karışımı kullanıyorum ya acaba yumurtaları büyütüyo diyemi düzgün adet olamadım acaba olabilirmi sizce .simicim bende eşimle 26mayısta tanışmıştım çok güzeldi

günaydın canım arkadaslarım....
nasılsınız....
alah daha iyi etsin sizleri insallah...
ben bugün gene tembellik yaptım yeni kalktım....
bebeğim acıkmış kahvaltı yaptım....
şimdi de sütümü içeceğim....:teytey:

slm kızlar nasılsınız bugün doktora gidicem filmden önce muayene olmak gerekiyomuş . bide kızlar ben bal çörekotu tarçın karışımı kullanıyorum ya acaba yumurtaları büyütüyo diyemi düzgün adet olamadım acaba olabilirmi sizce .simicim bende eşimle 26mayısta tanışmıştım çok güzeldi

BEN MUAYNE OLMAMIŞTIM TUANACIM,KİMSE ÖYLE BİŞİ DEMEDİ..:uhm:
YUMURTALAR BÜYÜYÜNCE DÜZGÜN ADET OLAMAMAK GİBİ BİŞİ YOKTUR BENCE TABİ DOĞRUSU NEDİR BİLMİYORUM CNM.

X