Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

suan bebek tedavisi gormuyorum.ben suan ingilteredeyim.insallah temmuza donus yapiyoruz,sonra tedaviye basliycam.sadece rutin ilaclarim var onu aliyorum.levotiron ve metformin

canım benım doktor ılk basta adet duzensızlıgının stresten kaynaklandıgını soyledı ..dun yıne doktora gıttım bu seferde yumurtlama sorunu var dedı..klomen verdı ılk defa kullancam..

BEN GELDİM BEEENNNN :teytey:

NASINIS BAKEMM ANAM KİMLERİİ GÖRÜYORUMM EFENDİMM ROSEM CİCİMM NASILSIN BAKEM:1hug:

FAFATARACIM NERELERDESİN ?...
AYŞECEYLANCIM HUUU ALUU NİRDESİNİS YAW:1shok:

HATİKA ABLAM DA BURDAYMIŞ AMANDA AMAN:dance:

anladim.pko varmi?genelde yumurtlama polikistik overden kaynaklaniyor.burdaki genelde arkadaslar pko hamile kalamiyor.gerci ilac ve tedaviyele kaliniyor

seydacım bende pko yok doktorumun verdıgı recetee baktım olıgamenore yazıyor.
netten arastırdım.adetın yıl ıcınde azalması dıyor.gecıkmelı adet dıyor..senağlama

CANIM TEDAVİYE BAŞLAMIŞSIN HADİİ BAKALIMMİNŞŞ BEBİŞİNİİ KUCAĞINDA GÖRÜRSÜN BİTAANEMMMM:))

KISS TANIMADIN MI BENİİ BEN ŞİNDİKİİ ADIM LOLİİ
ÖNCEKİİ ELİFİMM.)))))

YOK SEYDACIM YAAA:KK43:(

AHHHHHH AHHHHHHHH İNŞŞ OLUR BAKINN ÜZÜLMEYİNN VALLA BENİM YAŞIM GENÇ AMA ÇOK AĞIR TEDAVİLER GÖRDÜM ŞÜKREDİN VE SAKIN ÜZLMEYİN OLDUMU ROSECİM:)))

KISLAR BEN ANİDEN ÇIKIŞ YAPABİLİREM:eek:
OSAMAN KUSURUMA BAKMAYIN OKEY BENİMDE BUGÜN MİSAFİRİM VAR,YOLULLLDUUUUUUUUUM ANAM OF:1shok:

:emir_bebek::emir_bebek:

lolıcım canım uzulmemeye calısıyorum..ınsallah bırgun bebıslerımız gelır...sen suan tedavı goruyormusun pekı lolıcım?

X