Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
10.690
880
43
selam arkadaşlar;
her türlü sorunumuzu ,şikayetlerimizi,tedavilerimizi,günlük sohbetlerimizi,bilgilerimizi bu konu altında paylaşalım diyenleri bekliyorum..

HAYDİ KIZLAR TOPLANIN............

şimdiye kadar foruma gelenleri yazacağım ama inşallah unuttuğum yoktur....
1.EYLÜL166
2.TANGO
3.ASOO
4.NURTİ
5.MASUMM
6.FAFATARA
7.SWETLANA
8.SMİLEYEYES
9.SMİTER
10.PASİFFLORA
11.NESLİNEDİM
12.EBRUÖZGÜVEN
13.AYSECEYLAN
14.DİLARA77
15.ESİLİ
16.SEYDA
17.EBRULİ53
18.SERBEY
19.TUANAM
20.ADERİN
21.CEYLİN1907
22.NARİN26
23.EBUS0711
24.EVRİMM
25.BALLIM53
26.CEREN82
27.SELİİ
28.SARANUR
29.BALSURAT53
30.HATİKA73
31.DİLEKS81
32.CERENEREN
33.SARA34
34.FUNDA72
35.BASAK86
36.DIPTISDIPTIS
37.ZYNPZEYNEP
38.HÜRREM2000
39.ADALEX
devamını bekliyoruz arkadaşlar hoşsohbete herkes davetlidir..giriş ücretsizdir :))))

Son düzenleme:
Umarim Canim Konuyu Açtim Ama Pek Görünmedi Konular Arasinda şimdi Başliği Değiştirmek Istiyorum Edit A Giriyorum Ama Sadece Mesaji Değiştirebiliyorum Başlik Değişmiyo..umarim Kizlar Görürler..

selam tangoo hosgeldinnn yavas yavas toplanacagiz galiba hadi hayirlisisırnaşık şey

Tamamdir Kalsin Böyle
Amanda Aman Tangocukta Gelmiş Hadi Kizlar Gerisi Nerde..
Kuralim Burda Yeni Ortami

hosbulduk canim. gerci ben taa gecen sene agustosta üye olmusum haberimde yoktu:)) baya olmus

kislar siteyi kesifemi ciktiniz sesiniz cikmioo, hatikada gelecek birazdan

Gelsin Gelsin
Bizim Diğer Sitede Hiç Hareket Yok Vallahi Millet Kopmuş Artik..
Burayi şenlendirelim Biraz Bari..birde bişey farkettim de burada sayfalar çok çabuk atıyo..yazdıklarımız baya bir büyük çıkıyo ya yukarda da bir çok konu kilitlrnmiş umarım bizim sayfaya bişey olmaz

Son düzenleme:
evet burda baya cabuk ilerliyor sayfalar bi günde 20 ye kadar sayfa atlanabiliyor. sanmam canim burasi kilitlenmez insallah

merhaba arkadaşlar bende geldim aranızaaaaaa.diğer siteden takip ediyordum sizleri.bu site hepimize uğur getirir inşallah.

kızlar bişey diycem aslında bizler pco luyuz pko sayfasında mı açsaydık konu acaba.gerçi burasıda iyide.

serrem ,hürbey hosgeldiniz arkadaslar diger sitedeki nickiniz neydi aynisimiydi?

X