Hep çocok kalmışım...

elmayra:)

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
233
0
35
Bir çok zaman tek başıma bu aşkı taşıyamayacağımı düşündüm... Korktum...Ona aşık olduğumu anlayınca ondan kaçmaya başladım.Küçüktüm daha...Onunla göz göze geldiğimde yüreğimden bir şeyler taşıyordu.O an ben farklı bir aleme giriyordum.Bana bakması onunla aynı ortamda olmak aynı havayı teneffüs ediyor olmak sesini duymak...Elimde olmadan gözlerim doluyordu akmayan gözyaşlarıyla.
Bu beni korkutmaya başlamıştı...Bana neler oluyordu öyle ya!Uykusuz geceler onunla ilgili hayaller...Resmen acı çekiyordum.Hemen başkalarını sevdiğime inandırdım kendimi.Bir kişiyle çıktım.Bİr çok erkekle ilgilendim.Sevildim-hoşlandım...Arzulandım-özledim...Ama onu hiç unutamadım.Ondan yıllarca kaçtım.Yüzünü görmedim sesini duymadım ama adı her geçtiğinde küçük yüreğimden birşeyler taştı...

İki ay önce onu yıllar sonra tekrar gördüm.Tamamen değişmişti.Erkeksi bir hava gelmişti üstüne.Artık ne o çocuktu ne de ben...Daha da ulaşılmaz olmuştu..Herşeyin çocuklukta kalmış olduğunu kendime ispatlamak için yanı yaklaştım cesaretimi toplayıp.Merhaba dedim.Gözgöze geldik...Bakışları hala aynıydı hiç değişmemişti.O an anladım ki ben hiç büyümemişim hep çocuk kalmışım.

Son düzenleme:
ne güzel bir hikaye ne hoş bir anlatım .....a.s.
ahhhhh bilirim ne zordur o yılların acısı anlıyorum seni .....:teselli:
hiç geçmeyeceğini sanırısın ama zaman herşey gibi onuda değiştirmiştir yazıkki ama yineden sende değişmeyen bir şeyler vardır....
ne mutlu sanaki yıllar sonra bakabilmişsin gözlerine bunu yapamayanları düşün birde....:a015:
bilirim ki kimse onun gibi olmayacak sanırım her zaman ama bir gün gelicek ve olacak ...Çok üzgünüm çoook
umarım elini uzattığında tutabileceğin bir yerdedir ve sende hiç bırakmazsın....:1hug:

O bana her açıdan çok uzak...Üstelikte erişilmez bir insan.Öyle birini sevmiş olduğum için artık kaçmıyor kendimle gurur duyuyorum.

o yaşlarda yaşananlar unutulmaz hele tadı hiç bir şeyde bulunmaz ....sengözlerimebaksanab
seni çok iyi anlıyorum canım.....
ve ne kadara zor olduğunu yinede gözlerine bakma gücü bulabilrmiydim kendimde bilmiyorum....:sm_confused:

O kadar güzel ifade etmişsin ki.
Sanki seninle birlikte aynı şeyleri bende yaşadım gibi hissettim.
Umarım herşey dilediğin gibi olur.
Çok şanslısınki gerçekten sevmeye biliyorsun bunu özellikle bu zamanda yapayan yapmacık olan birçok kişi varken sende özel kişiler arasındasın bunu unutmaa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…