Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Evet haklısın canım , sağlık yahut evliliğin kurtulması gibi niyetler bizim dertten sayıp insanların nimetten saydığı gönül meselesinden çok daha mühim. Yalnız okuma sırası olan arkadaşın da gönüllü olması gerek bu konuda tabii ki , içimizde böyle gönüllüler çıkarsa iyi olur elbette

1. perican55 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 177 okunacak

3. Emily_bostonci -> 177 okunacak

4. ademelmas33 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

5. tolin ->177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

6. yedinoktabes -> 177 okunacak , 127 okundu

7. Hellowomen -> 177 okunacak

8. Kelebekcim - > 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 196 okunacak , 196 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 177 okunacak , 100 okundu

12. DoLmA -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

13. berirem -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

16. kocamlaben -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 177 okunacak

19. yagmurlu_ist -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

20. tanemmmmm -> 177 okunacak

21. ysmn1096 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

23. InzaR -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

24. melekkegemen1 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

25. mariposa22 -> 177 okunacak

Okunan : 3255 Kalan : 1189

Bismillahirrahmannirrahim Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah,Elhamdülillah, Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed, Affeder Günahı Alemin Padişahı Allah.Yüreklerin Felahı Allah..İşit Allahım Derdimizi,Ahlarımızı Rahmeyle, Bağışla Günahlarımızı Hayr Eyle Hem Akşam Hem Sabahlarımızı.ul Sen Bizim Kusurlarımızı Affeyle.allahim her zaman NARA87nin dualarini kabul etdin.sukurler olsun.Ya Erhamerrahim Olan Allahım Sen Nara87 Kuluna Onu Çok Sevecek,Merhametli,Çalışkan,Namuslu Evine ve Eşine Sadakat Gösterebilecek,Doğacak Çocuklarına İyi Baba Olabilecek Okumuş Ve Güzel Bir Mesleği Olan ,Evliliğe Hazır, Maddi Ve Maneven Durumu İyi,Kalbinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Ahlaklı,Namazlı ,Ailesinin Seveceği Ve Onun Ailesininde nara87ni Çok Sevip İsteyeceği Senin Razı Olacağın Hayırlı Kulunla Ömür Boyu Huzur Ve Sağlık Dolu Yuva Kurmasını Tez Zamanda Nasip Et.Birbirlerini Bulmaları İçin Varsa Aralarındaki Engelleri Kaldır.Birbirlerine Yakınlaştırıp Akıllarına Düşür.Tanışmalarına Vesile Olabileceklerin Akıllarına Düşür Rabbim.Bahtını Kısmetini Aç İşlerini Kolaylaştır.bu zamana kimi yasadiqi butun sikintilari unutdurub hayet etdiyi aileni ona kismet eyle. Sağlık Ve Huzur Ver Rabbim .Gönlündeki Duaları Kabul Et.. Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…o insan da nara87ın anne-babasına tek damat deyıl hem de bır ogul olsun onları anne baba gozunde gorup sevsın, aynı zamanda boyu 180*dan yuksek olsun,nara87 arkadaşımızın dualarını kabul eyle…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım…nara87nin annesinin dualrini esit ona nene olmayi onlari oynatmayi boyutmeyi kismet eyle (Arkadaslar aslında aklımda kalbımde sadece uzaktan gorup beyendıyım bırı var, amma o ınsan benı fark etmıyor. yanı onun gıbı bır ınsan ıstıyorum hayırlısı ıse rabbım benım onunla kovusmama sebep salsın, hayırsızsa onun kimi boylu yakisikli xarakterli hayırlı bır ınsanla karsılasdırsın. kisasi rebbim kalbimdeki insani biliyor)
Duamı Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et Rabbim.Benim Ve Diğer Dua Kardeşleriminde Dualarını Tez Vakitte Kabul Et Rabbim..Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı.Hayr Eyle Hem Akşam Hem Sabahlarımızı
Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ..Amin....El-Fatiha....Amin.Amin.Amin!

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 2 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 5 Temmuz Cumartesi

Son düzenleme:

çok başarılı bir motivasyon oldu :95::95::95::95::95::95:

bende varim canim :)

Canim.son gunumuz ne zamandi. Ben kumbara yapayim en.iyisi en.azindan listenin.ilerlemesi icin.katkida bulunurum.sonradan.

Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

Tamam canımm o zaman öyle yapayım :) Rabbim kuvvet versin hepimize

Benide listeye ekleyebilirsiniz bayanlar . Cok güzel bir paylasım bu

Hu huuuu haaa tuuun laaaarrrrr !!!

Okumalarımız ne durumda ? Nirde bildirimler ? Ni didim ben size iyi kötü haberdar edin didim mi dimedim mi didim mi dimedim mi ? Cısss yapayım mı size şimdi

Hu huuuu haaa tuuun laaaarrrrr !!!

Okumalarımız ne durumda ? Nirde bildirimler ? Ni didim ben size iyi kötü haberdar edin didim mi dimedim mi didim mi dimedim mi ? Cısss yapayım mı size şimdi

Canim bittiiii allah kabul etsin
Kusura bakma.lutfen hafta sonu malum.davetler vs geciktim.bu.sefer.

Hakkinizi helal edin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bittiiii allah kabul etsin
Kusura bakma.lutfen hafta sonu malum.davetler vs geciktim.bu.sefer.

Hakkinizi helal edin

Helali hoş olsun ne demek , sıkıştığınızda söyleyin bacılar el atalım size bu hafta sen yoğun olursun diğer hafta ben çok normal bunlar birbirimize yardım etcez daa

Beni yanlis anlamayin pek girip sizlerle muhabbet edemedim. Ama hakkimda yanlis dusunmenizi istemem kendim.icinde demiyorum isterseniz benim.siramda degismesin ama size katiliyorum
Saglik sorunlari ivedi olanlarimiz var ise yada benim.gbi icralik olanlar varsa gonul.islerinden once onlari okusak daha makbul olur.

Bende dahagun bitmedi aksama okuyup bitircem

Doğru sen 7 saat geriden geliyon yettin gari

Allah yar ve yardımcın olsun canım. Sırası önce olan arkadaşlar kabul ederlerse dediğimiz gibi daha ciddi sorunları olan kişilere öncelik tanınabilir. Bir de aklımdayken borçlar için dualar var canım istersen bir taraftan onları da oku bu dualarla borçlarında rahatlayan kişilerin olduğunu duydum rabbim yeter ki OL desin ..

Canım bence de böyle olursa herkes de kabul ederse daha iyi olur. Bizde ağustos da doktora gideceğiz çocuk için. Onun için okutacaktim

Canım bence de böyle olursa herkes de kabul ederse daha iyi olur. Bizde ağustos da doktora gideceğiz çocuk için. Onun için okutacaktim

Şeyyy en kibar haliyle nasıl sorulur bilmiyom ama bebiş olması için mi yoksa bir bebeğin rahatsızlığı mı var ? Yanlış anlama ha durumun ciddiyetini ölçmek için değil tamamen meraktan sordum. Sırada şuan Deryadeniz var önce onun fikrini almak gerek kabul ederse birinizin okumasını öne çekeriz.
Bu süreçte Misscherry'de tatilden dönmemiş olur sanırsam onun fikrini almamış oluyoruz ama yine de onu çok alt sıralara kaydırmadan bir takas yapabiliriz :44:

Bebek olmasi için eşimin değerlerinde problem çıktı ankaraya gidip tüp bebek yada başka tedavi için görusecegiz. Yok canim yanlış anlamam tabi sorabilirsin. Ilk sırada değil de canim durumu benden daha acil olanlar vardır belki ağustosun 10 una kadar işte

İnşallah minnoşunuzu kucağınıza alırsınız canım benim Allah yardımcınız olsun. 1 ay vaktin var , hesapladım 3 günde 1 okusak bile senin sıran yetişmiyor.
Ahhh o kadar diyoruz biraz hızlanalım diye aslında açık söyleyeyim kişi başı 177 adet gerçekten 1 günde bile okunur. Benim okumam 404 adett ve 2 günde bitirmiştik ama 177 adeti 3 günde bitiremez olduk.

Sırada bekleyen kişilerin de hızlı okumak işlerine gelmeli aslında ama bilmiyorum neden bir türlü hızlanamıyoruz ki yoğun olanlara o kadar da yardımcı olalım diyoruz kaç kişi birden.

Kuzu 3 günde 1 bitirirsek okumaları eğer seni 11-17. sıralarda bir yere yerleştirmemiz gerek ve bu sıradaki arkadaşlara rica etmeliyiz.

Amin canim insallah cok sagol. Arkadaşların hızına göre inşallah sıra gelir canim ben 177 taneyi oturup 1 saat bile sürmeden bitiriyorum. Arkadaşlar haber etse gerçekten bitiririz nete giremiyorlar herhalde

Amin canim insallah cok sagol. Arkadaşların hızına göre inşallah sıra gelir canim ben 177 taneyi oturup 1 saat bile sürmeden bitiriyorum. Arkadaşlar haber etse gerçekten bitiririz nete giremiyorlar herhalde

Aynen canım benim hadi yavaş okuyan 2 saatte okusun. Sürekli burda tekrarlıyorum yoğun olan varsa yardımcı olalım diye genelde kimseden ses çıkmıyor. Nete giremiyorlarsa telefon numaramı vereyim mesaj atsınlar bunu da yaparım yani. Herkesin evinde net olmayabilir ya da nette daimi aktif olamayabilirler içimizde evlisi var çalışanı var anlarız halden.

Nete girmeye fırsatım olmuyor diyenler çok ciddiyim vereyim telefon numaramı mesaj atın bana. Mesaj hakkın mı yok çağrı at arayayım ben daha napam gurbanlar

Allahına gurban :) daha napsin kız :)

Bu kadar teklife karşın hala daha canlanmayan arkadaşlar olursa yapacağım son şey kalıyor elime alıcam merdaneyi öyle canlandırıcam

Pericim nete daha simdi tekrar girebildim yaarina gunicinde bitiririm aksam bas agrisindan duramadim uyudum yoksa aksam okumaya niyetim vardi

okudum bitirdim dualarimiz kabul olur tez zamanda insallah!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…