Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

1. perican55 -> 246 okunacak

2. ilknur46 -> 246 okunacak

3. Emily_bostonci -> 246 okunacak

4. ademelmas33 -> 262 okunacak

5. tolin -> 246 okunacak

6. yedinoktabes -> 246 okunacak

7. Hellowomen -> 246 okunacak

8. Kelebekcim - > 246 okunacak

9. Nara87 -> 246 okunacak

10. DeryaDeniz28 ->246 okunacak

11. MissCherryBlossom -> 246 okunacak

12. DoLmA -> 246 okunacak

13. berirem -> 246 okunacak

14. özgem81 -> 246 okunacak

15. nutellanutella -> 246 okunacak

16. kocamlaben -> 246 okunacak

17. dior34 -> 246 okunacak

18. Thalix -> 246 okunacak

Okunan : 0 Kalan : 4444

ismim elmas 10 aylik evliyim 8 aydirda bebek sahibi istiyorum ama olmadi.. hayirli ve saglikli bir evlat istiyorum kizlar.. simdiden hepinizin ağzına saglik..

Eline sağlık perican. Yarın bitiririm inşallah. Elmas da inşallah hayırlısı ile evladını kucağına alır. Allah şimdiden dualarımızı kabul etsin.

Eline sağlık perican. Yarın bitiririm inşallah. Elmas da inşallah hayırlısı ile evladını kucağına alır. Allah şimdiden dualarımızı kabul etsin.

Ay inşallah kelebeğim sayfamızın en küçük üyesi inşallah en kısa zamanda aramıza katılır da biz de teyzeleri olarak ona cici cici patikler öreriz

Ay inşallah kelebeğim sayfamızın en küçük üyesi inşallah en kısa zamanda aramıza katılır da biz de teyzeleri olarak ona cici cici patikler öreriz

Amin kuzularr inşallah. . Rabbim hepimizn dualrini kabul etsin insallah

samsung Galaxy s3mini - rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr !

perım son sayı bu degılmı arkadasım nutellayada yazıcam ona gore yazıyım

Kizlar ben listeden cikiyorum herkese hayirli okumalar

Tolinim burdan çıkmana gerek yok canım ağaca kızıp ormanı yakma derim .. biz kendi bildiğimiz şekilde devam edeceğiz ki biz burda birbirimizin eksiğini kapatıyoruz bırak açmayı .. o yüzden kal lütfen rica ediyorum

Seninle bu konuyu telde konusmustuk hatirliyomusun öteki taraftan laf ediyorlar demiştim basimagelecegi varmis

Evet lütfen kalbimizi, maneviyatımızı bozmayalımm...

Canim öteki tarafta olanları gördün ya boşver siz okuyun hakim helal olsun herkese

Öyle oldu canim kismet:)

sakın nasıbını tepme sakın oda seytanın işi cunku kızdıysan oraya kızdın bura ne alaka bosver karartma kalbını oku dualarını okuyalım

Seninle bu konuyu telde konusmustuk hatirliyomusun öteki taraftan laf ediyorlar demiştim basimagelecegi varmis

Evet hatırlıyorum ama lütfen öteki taraf bizi ilgilendirmesin. Biz bu taraftayız ve sen de yanımızda ol, eğer birazcık hakkım varsa sende kal bizimle.

Hepimizin işi, rahatsızlığı veya meşguliyeti olup okumasını aksatabilir bu çok doğal. Bizim istediğimiz tek şey haber verilmesi bunun da tek sebebi var kişiye yük etmeyip aramızda paylaşmak.

Bak içimizde okuyamayanlar çok oldu inan ama bu topici ben açtıysam burdaki huzuru da sağlamak zorundayım dedim ve çoğunu size yansıtmadan kendim tamamladım bunu övünmek için söylemiyorum burdaki düzenin farkında ol diye söylüyorum.

Uzun lafın kısası , gitme ..

kumbara yapıom az bırıksın destek olucam ben sana kusum :13:

kumbara yapıom az bırıksın destek olucam ben sana kusum :13:

Ben de kumbara yapıyorum okuyamayan oldum mu ordan takviye ediyorum hemen çünkü gerçekten sürekli burda paylaşalım desem içimizde sıkılanlar ya da biz okuyoz o da okusun tepkisi verecek olanlar olabilir ben elimden geldiğince buna fırsat vermemeye çalışıyorum. Ayrıca bizi bırakmadığın için çok teşekkür ederim sana canım Özgem sana söylüyorum tolin sen duy son cümlemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…