hemoroid

cerenn82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
54
1
42
selam arkadaşlar bende hemoroid var ve bayagı ilerlemiş durumdaydı aslında hamile kalmadan önce ameliyat olmayı planlıyordum ama olmadı bebiş benden önce davrandı.şimdi hamilelikle birlikte kabızlık hat saf ada bilirsiniz. artık dayanamıyorum zaten sürekli tuvalette kanamam oluyor ben yine idare ederim doguma kadar napıyım ama bu durum bebegime zarar verir mi diye korkuyorum yada normal dogum yapmama engel olurmu sizce. henüz ikinci kontrolüme gidicem ilkinde doktorumu söylemeyi unutmuştum bilgisi olan varsa veya ayı durumu yaşayan akıl versin doktora gidinceye kadar lüteeeennnnCADIARZUCADIARZUCADIARZU

merhaba ceren aynı sroum bende de vardı ama aşırı deildi bende 5hafta 3günlük hamileyim ilk gittiğimde söledim hemen doktoruma bana takviye olarak balık yağı verdi bu rahatlatır zaten dedi gerçektende öle oldu bide kepek ekmeği yiyroum bol su içiyorum meyvemi aksatmıyorum bide yeşillki inan faydası oluyo çok ağrın olursa ılık suya otur ama sıcak olmasın ii değil hamiller için normal doğuma engel değil tabiki ama daha fazla dışarı çıkmasına neden olabilir sanırım bide şimdien alıtır kendini bu tarz yemeye çünkü kabızlık son aylarda çok artıyo

sagol canım tavsiyelerini tutmaya çalışıcam ama benim hamillik başından beri su içememe problemim var hemen çıkarmaya başlıyorum zaten o yüzdende bu kadar artmış durumda. yarın doktora gidicem bakalım o ne tavsiye edecek

rica ederim eğer su içemiyosun o zaman lifli gıdalar yemeye özen göster sabah iki kuru kayısı ye kahvaltıda kepek ekmeği ye bol meyve ve yeşiilk tüketmeye çalış

ben doktoruma sordum normal doğum için hemoroidin o zamanki durumu önemli dedi.yani doğum yaklaştığında.eğer su içemiyorsan doğal meyve sularını dene.kuru kayısı,incir ve bol meyve.

Sabah kalkar kalkmaz 1 bardak ılık suyun içine 3 tane kuru kayısıyı atın bir süre içinde beklesin posaları bardağa çıkıcaktır,kayısıları yedikten sonra arkasından bardaktaki suyu için yanlız bunları aç karnına yapmanız gerekiyor.
Yoğurdun içine 2 tatlı kaşığı keten tohumunuda tavsiye ederim faydasını bağırsaklarınızda göreceğinizden emin oluna.s

Sevgiler.

keten tohumu hamilelikte yasak, dikkat yasakkelime

hemoroid'den kaynaklanan akıntı canım..
bende değil de arkadaşımın varmış böyle bi sıkıntısı.

akinti olmaz ki. bazen kanama olur o kadar, o da ihtiyacini giderirken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…