Hemorajik yumurtalık kisti olanlar

Rabia2703

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2024
25
7
27
Kızlar merhabalar cocuk dusunuyorum 5 cm hemorajik kistim varmis gecen ay duphaston kullandim reglinin 3. gunu gel dediler gittim hala ayni cm de ne buyumus ne kuculmus tekrar duphaston yazdi. siz nasil bir tadavi yontemi izlediniz bilgilendirir misiniz ? 😟

Kızlar merhabalar cocuk dusunuyorum 5 cm hemorajik kistim varmis gecen ay duphaston kullandim reglinin 3. gunu gel dediler gittim hala ayni cm de ne buyumus ne kuculmus tekrar duphaston yazdi. siz nasil bir tadavi yontemi izlediniz bilgilendirir misiniz ? 😟
Merhaba canım bende tüp bebeğe başlamak için duphaston kullandım gidince 4 cm kist görüldü kendiliginden geçer dediler bende çok korktum büyüklüğünden soğan suyu içtim spor hareketleri yaptım adetliyken bide internetten adet masajı yumurtlama masajı diye videolar izleyip yaptım sende adeti söken denediğin bitkiler varsa adetliyken onları kullan geçer diğer adıyla kanamalı kist diye geçiyor zaten kanamalı olunca içi boşalıyor adetle atılıyor tüp bebek doktorum bu ayı boş gecirelim dedi bunları yapıp başka doktora gittim 3 gün sonra kist küçülmüştü aşılamaya başladık 6 güne tamamen bitmişti adetle birlikte gitmişti aşılama yaptım şuan bekleme aşamasındayım
Biraz uzun oldu ama ben çok korkup burda her yere yazmıştım ne yapacam diye senin yazını görünce yardımcı olmak istedim💖🌸🥰

Benim de vardı hemorajik kistim gitmez , patlar vs diye çok korktum ama 1 ay sonra falan kontrole gittiğimde yok olmuştu korkmayın eğer büyümüyorsa

Ya canim benim tesekkur ederim bilgilendirmen icin 5 cm dedi ve kuculmedi 1 ay daha ilac kullanacagim yine kuculmezse ne olur bilmiyorum 😟

Benim de vardı hemorajik kistim gitmez , patlar vs diye çok korktum ama 1 ay sonra falan kontrole gittiğimde yok olmuştu korkmayın eğer büyümüyorsa
sizin kac cm di. 8 cm ustu ameliyatmis benimki 5 cm ama ne buyume var ne kuculme. bu reglimde duser dedim dusmemis bir daha ki aya kaldi yine ilac kullanacagim 😟

Ya canim benim tesekkur ederim bilgilendirmen icin 5 cm dedi ve kuculmedi 1 ay daha ilac kullanacagim yine kuculmezse ne olur bilmiyorum 😟
İnşallah küçülür içini ferah tut ilaç fayda etmiyorsa söktürücü etkisi olan bitkileri kullan adaçayı gibi adet zamanı ve adetliyken soğan suyu kullan hem rahmi temizliyor hem kist söküyor hemde hamileliğe pozitif etkisi oluyor hamilelik içinde faydasını gören çok kist içinde başta ben olmak üzere faydasını gören çok 🤗

sizin kac cm di. 8 cm ustu ameliyatmis benimki 5 cm ama ne buyume var ne kuculme. bu reglimde duser dedim dusmemis bir daha ki aya kaldi yine ilac kullanacagim 😟
4 cmdi benimki regl söktürcü kullandım. Doktor doğum kontrol hapı verecekti ama kalp ilacı içtiğim için veremedi

İnşallah küçülür içini ferah tut ilaç fayda etmiyorsa söktürücü etkisi olan bitkileri kullan adaçayı gibi adet zamanı ve adetliyken soğan suyu kullan hem rahmi temizliyor hem kist söküyor hemde hamileliğe pozitif etkisi oluyor hamilelik içinde faydasını gören çok kist içinde başta ben olmak üzere faydasını gören çok 🤗
insallah gider kuzum ya tesekkur ederim ❤️

X