Duphaston kullananlar bakabilir mi

Inositolu da o zaman duphastonla ayni gunler icmeliyim dogru mu? O gunler disinda yok ?Kullanirim mutlaka🙏Iliski oldu ve cocuk dusunuyorum. Ama o kadar negativ test gordumki acikcasi pek de umudum yok . Ve bunu takmamaya calisiyorum. Suanlik adetim duzene girsin her ay olayim yeterli
Sabırlı olmalısın 6 yıl oldu bizim hala tık yok :) nasip bende önce Duphastonla adeti düzeltim ve inositol hiç bırakmadım kullanmaya başla bence bişeyler düzene girer merak etme

Sabırlı olmalısın 6 yıl oldu bizim hala tık yok :) nasip bende önce Duphastonla adeti düzeltim ve inositol hiç bırakmadım kullanmaya başla bence bişeyler düzene girer merak etme
İnşAllah Allah size de hayırlısıyla en kısa zamanda bebeğinizi kucağınıza almayı nasip eder.

Kızlar bende bebeğimle temmuzun 7 sinde hastanede hap ile düşük yaparak vedalaştım malesef. O zamandan beri regl olamıyorum doktora gittim 16 eylülde duphaston kullanmaya başladım 10 gün saatlerine dikkat ederek kullandım ilaç 25 eylül de bitti. 1 ekimde dehşet bir ağrı yaşadım aniden bıçak saplanır gibi bir his oldu hep bu ara ara geldi uykumdan bişe uyandırsı 2 ekim sabahı leke gördüm ohh dedim regli oluyorum ama birdaha hiçbirşey olmadı. Bu hapı kullanıp reglsi geç olan oluyor mu biraz daha beklemeli miyim yoksa doktora mu gitmeliyim. Hapı kullandığımda son zamanlarında bir kere korumasız bir ilişkim oldu o kadar hamilelik ihtimali bu kadar kısa sürede olmaz gibi geliyor yani 10 gün geçti o kadar sürede hamilelik zaten belli olmuyor yada olur mu test yapıp hayal kırıklığınada uğramak istemiyorum.

Kızlar duphaston bitti reglimin 3. gunu kontrole gittim kistim hala duruyor ne buyumus ne de kuculmus ayni tekrar duphaston yazdi bu ay da kullanacağim 😟

Kızlar merhabalar. Ben çocuk dusunuyorum 5 cm kistim olduğu için doktor kist varken olmaz duphaston kullan kisti kucultelim reglinin 3. gun kontrole gel dedi Ama herkes adet duzenleyici diyor benim adetim gayet duzenli kist icin faydasi olur mu yine de anlamadim yoksa adet dengemide bozar mi iyice 😟
Duphaston sadece adet düzenleyici değildir. Mesela benim proklaktin hormonu mu düzenlemesi için vermişti doktor. Kistlerin oluşumu da küçülmesi de hormonlara bağlı. Bazı doktorlar doğum kontrol hapı kullanıyor mesela kistler için. Düşününce ona da ne alaka diyebiliriz ama mesele hormonlar işte:)

X