hemen hemen her ay tekrarlayan yumurta kisti

hadiyandan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
438
390
31
kızlar selamlar öncelikle hayırlı akşamlar.
geçen sefer konu açmıştım adet sonrası bitmeyen kanlı akıntım hakkında. doktora gittiğimde yumurta kisti olduğunu 3,6 cm boyutunda olduğunu öğrendim. ağrılarımın ve kanamanın sebebi oymuş. reglide atamadı muhtemelen vücut bu şekilde kanama oldu. doktor bir ilaç verdi. 15 gün içtim bu gün gittiğimde atmıştım kistleri. ben ne zaman doktora gitsem karşılaşıyorum bu durumla. yumurtanın çatlama sorunu mu var acaba ilk evliliğimde de 3 seneye yakın çocuk olmadı korunmadığım halde. 1 senedir 2.evliliğimi yaptım evlendiğimden beri korunmuyorum eşim de doktora gitti ben de bi sıkıntı olmadı. doktorların rahatlayın bi sorununuz yok demesinden de gına geldi açıkçası.
bu yumurta kistleri çatlayamayan yumurtalardan dolayı oluyorsa nasıl çocuğum olacak benim acaba :110: bu durumu yaşayan var mı aranızda bana bi yol gösterse?

olabilir benim durumumda öyle. birçok kistim var bu yüzden hafif kanla karışık kist akıntım oluyo sürekli ama adetten fazla akıntım oluyo ayda 2yide geçebiliyor. çatlamadıgı içinde düzenli adet göremiyorum vede aynı zmnda gebelikte oluşmuyor maalesef

olabilir benim durumumda öyle. birçok kistim var bu yüzden hafif kanla karışık kist akıntım oluyo sürekli ama adetten fazla akıntım oluyo ayda 2yide geçebiliyor. çatlamadıgı içinde düzenli adet göremiyorum vede aynı zmnda gebelikte oluşmuyor maalesef
yorum için çok teşekkürler. benim adetim düzenli aslında. 30 günde bir oluyorum hiç şaşmaz. yumurtlamayı da gördüm hep yaptığım yumurtlama testlerinde. sanırım çatlamadığı için bazen böyle kist oluyormuş. her ay değil ama bu 4. kez oluyor. ilk kez bu kadar büyük ve reglide atılamayan oldu onu da diğer reglide attım şükür. şimdi hayıt tohumu demleyip içmeye başladım iki gündür sabah akşam. bakalım. allah herkesin yardımcısı olsun. isteyen herkesin kucağını doldursun..

X