hem sevinc hem üzüntü ikiside var :-))

E

EU2

Ziyaretçi
canlarim bu pazar günü günüm doluyor hem sabirsizlikla bebegimi bekliyorum
hemde cikmasin hep icimde kalsin istiyorum
hem cikcagi icin seviniyorum hemde üzülüyorum .....
dün oturduk oglumla konustuk bana tekmeler atti resmen cevap verdi annesine minik kuzum :asigim:
ciksada abisiyle beraber sevsek onu .öpüp koklasam cok özledim ben onu günlerim gecmicekmis gibi geliyor
ama icimdeykende sanki onu daha iyi koruyormusum gibi hissediyorum kendimi
hem seviniyorum cikcagina hem üzülüyorum
üzülüyorum cünki artik icimde olmicak
artik ayni nefesi alip vermicez
ayni bedende iki kalp atmicak artik.......
onunla suanda öyle güzel bi bagimiz varki ben nereye gitsem oda hep yanimda kendimi hic yanliz hissetmiyorum biliyorum o icimde bana güc veriyor destek oluyor
üzüldügümde tekmesiyle beni neselendiriyor
gülümsememe neden oluyor ....
hareket etmediginde korkuyorum uzanip onun bana cevap vermesini annecim ben iyim demesini bekliyorum

ikisini birden istiyorum zamanin tadini cikartmaya calisiyorum öyle yada böyle gelicek bebegim :nazar: ama artik ayni bedende degil kollarimda olucak ins. :nazar:
annelik öyle kutsal bi duygu ki rabbim bu güzel duyguyu her kadina saglikla yasamak nasip etsin
bebis bekleyen herkez saglikla alsin bebislerini kucaklarina :Saruboceq:
rabbim hic bi annenin kollarini bos birakmasin kimseye evlat acisi vermesin :Saruboceq:

iki bucuk saat sonra doktora gidicem cok heyecanliyim zaman yaklastikca icim icime sigmiyor zamanin tadini cikartmaya calisiyorum melegimle ...... :CüvCüv: a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benim.meleğin çıkması çok güzel bişey.inşallah en kısa zamanda 4 ünüz bütün mutlu bir aile olursunuz

Ne kadar güzel anlatmışsın duygularıma tercüman olmuşsun resmen.
Öyle ama gerçekten aylardır gelsin gelsin diye bekliyoruz.
Zaman dolunca da insan hüzünleniyor.
Tam olarak içinde bulunduğum ruh halimi özetlemişsin teşekkürler.

canım gelince neler olduğunu anlat
umarım herşey yolunda gider
öpüyorum seni

Cimcime canım aynı duyguları bende taşıyordum.Doğumda dahi ben doğurmak istemiyorum diye ağladım ama şimdi kollarım da onu emzirirken tüm herşeyi unutuyorum. Sen bu duyguları bilirsin ilk bebeğinden. Herşey güzel olacak. İnşallah hayırlısı ile kurtulursun.Allah iki çocuğunu da size bağışlasın. Hep mutlu olun inşallah.

cimcimecim doğuma gideceğim gece sabaha kadar ağladım sanki bebeğimi elimden alacaklarmış gibi geldi bana doğurmak istemiyorum hep içimde kalsın dedim eşime sanırım bunlar hormonlardan oluyor ama şimdi çok şükür bebeğim kucağımda ve mutluyum

saolun kizlar yorumlariniz icin Şeniz
ikiside cok güzel duygular gercekten dokotorda geldim acilma var birazcik bebegin ölcümlerine ultrasonda bakmadi bu pazartesi tekrar gel ozaman bebegin suyuna ölcümlerine bakariz dedi :CüvCüv:

canlarim bu pazar günü günüm doluyor hem sabirsizlikla bebegimi bekliyorum
hemde cikmasin hep icimde kalsin istiyorum
hem cikcagi icin seviniyorum hemde üzülüyorum .....
dün oturduk oglumla konustuk bana tekmeler atti resmen cevap verdi annesine minik kuzum :asigim:
ciksada abisiyle beraber sevsek onu .öpüp koklasam cok özledim ben onu günlerim gecmicekmis gibi geliyor
ama icimdeykende sanki onu daha iyi koruyormusum gibi hissediyorum kendimi
hem seviniyorum cikcagina hem üzülüyorum
üzülüyorum cünki artik icimde olmicak
artik ayni nefesi alip vermicez
ayni bedende iki kalp atmicak artik.......
onunla suanda öyle güzel bi bagimiz varki ben nereye gitsem oda hep yanimda kendimi hic yanliz hissetmiyorum biliyorum o icimde bana güc veriyor destek oluyor
üzüldügümde tekmesiyle beni neselendiriyor
gülümsememe neden oluyor ....
hareket etmediginde korkuyorum uzanip onun bana cevap vermesini annecim ben iyim demesini bekliyorum

ikisini birden istiyorum zamanin tadini cikartmaya calisiyorum öyle yada böyle gelicek bebegim :nazar: ama artik ayni bedende degil kollarimda olucak ins. :nazar:
annelik öyle kutsal bi duygu ki rabbim bu güzel duyguyu her kadina saglikla yasamak nasip etsin
bebis bekleyen herkez saglikla alsin bebislerini kucaklarina :Saruboceq:
rabbim hic bi annenin kollarini bos birakmasin kimseye evlat acisi vermesin :Saruboceq:

iki bucuk saat sonra doktora gidicem cok heyecanliyim zaman yaklastikca icim icime sigmiyor zamanin tadini cikartmaya calisiyorum melegimle ...... :CüvCüv: a.s.

canım 14 subata kadar bende aynı duyguları hıssedıyordum..ama sımdı kıızm kolalrımdayken tüm bu duygularım degıstı..allah onları bıze bagıslasın.

canım allah sağlıklı bir şekilde doğurmayı nasip etsin inşallah nasıl olsa çıkacak:)

okurken gözlerim doldu senağlama gözlerimden akan yaşın sebebi sanırım duygularını birebir hissetmemden olsa gerek,o kadar güzel anlatmışsın ki duygularını,etkilenmemek mümkün değil,herşeyden önce Allah sana sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin,sağlıcakla kucağına alırsın umarım,güzel günler senin olsun arkadaşım (AMİN)

güzel dilekleriniz icin cok sagolun canlarim rabbim herkezin yavrusunu korusun uzun ömür versin :1hug:

okurken gözlerim doldu senağlama gözlerimden akan yaşın sebebi sanırım duygularını birebir hissetmemden olsa gerek,o kadar güzel anlatmışsın ki duygularını,etkilenmemek mümkün değil,herşeyden önce Allah sana sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin,sağlıcakla kucağına alırsın umarım,güzel günler senin olsun arkadaşım (AMİN)

canim benim cok saol güzel dileklerin icin :1hug:

ay canım benimde günüm geömişti senin gibi hem kavuşmak istiyorum hemde korkuyordum bizim bebegi zorla çıkardık yeri rahattı galiba. seninkide öyle galiba. allah yardımcın olsun canım çok öptm

X