Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Sayıdan düşecektim ama karıştı yorumlar 200 tane de ben alayım birazdan okurum

Rabbim acil şifalar versin inşallah

10 tane okudum Allah şifa göndersin fırsat buldukça okuyacağım

Rica ederim insallah dualarımız iyi gelir sana ve minik yavruna 🤲🏻💖

Ben 1000 tane daha alıyorum

10 tane okudum Rabbim şifa versin sağlıkla bebeğinize kavuşun inşallah❤
Kalan 54. 469

Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. 🤲
Eki Görüntüle 2843883
10 tane Allah tez zaman şifa versin sağ salim bebeğinizle kavustursun inş

Allah size şifalar versin. Bebeğinizle beraber bu süreci en güzel şekilde, şifayla atlatacaksınız inşallah. Facebookta 2 tane, çok değerli insanların olduğu, lenfoma grubu var. Orada da bazı hanımlar benzer süreçleri yaşamış olabilirler. Fikir alışverişi için aklınızda bulunsun.
Tekrar şifalar diliyorum.

Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. 🤲
Eki Görüntüle 2843883
100 kere okudum

Allah şifa verein
Allah şifa versin 50 tane de ben okudum şifa olsun inşaallah🙏

Eki Görüntüle 2843883
50 tane okudum. Allah şifa versin. Sağlıkla evladını kucağına almayı nasip etsin

X