:( hem büyük hem sarkık hem pörsümüş göğüs yaş 20:(:(:(lütfen yardımmm!

canım artık ssk meme ameliyatlarını karşılıyor bilgin olsun.senin gibi sorunlu olan,aşırı büyük olan sağlığı tehdit eden bir durum olduğu için.fakat bazı şartları varmış.heyete giriyorsun ve tek memenin 700 gr ve üzerinde ağırlıktaysa onay veriyorlarmış.bence hemen git.biraz araştır en iyi plastik cerrah hangi hastanedeyse ona yaptır.

kimileri yokluktan şikayetçi kimileri taşıyamamaktan ne garip çelişkiler :)
tavsiyem devlet hastahanesi cnm

arkadaşlar merhaba bütün konuları inceledim ama herkesin tek bir derdi var ben de ise hepsi bir aradasenağlama

yaşım 20 ve göğüslerim büyük. 90d ya da 95 beden sütyen takıyorum artık sırtım o kadar ağrıyor ki... Ne yaparsam ağrılarım geçmiyor.hatta acaba sorun mu var diye doktora gittim göğüslerin büyük ağır geliyor dedi :KK43:
küçültmek için ameliyat olmam gerekiyormuş ama daha öğrenciyim o masrafı karşılayamam.
Hadi büyüklüğüne alıştım ağrıyada razıyım ama sarkıklar, sutyeni takınca dolgun ve dik duuryorlar ama sutyeni çıkarınca tam bi hayal kırıklığısenağlama yakında göbeğime gelecekler diye korkuyorum artık çok psikolojim bozuldusenağlama
göğüslerim pörsümüş ve cansız görünüyor. Artık daha fazla sarkmasınlar diye gece gündüz sıkı sutyenler takıyorum ama sonuç aynı...

Ben de dik, sarkmamaış, pörsümemiş, dolgun taş gibi göğüslerim olsun istiyorum ama bazı yöntemler sıkılaştırırken büyütüyormuş benimkilerin büyümemesi lazım biraz da ha büyürülerse 100 beden takıcamsenağlama

lütfen bilgilerinizi benimle paylaşın gerçekten çok morelim bozuluyor dar kıyafet giyemez oldum havuza denize giremez oldum. Kilo vereyim belki işe yarar dedim iyice pörsüdü ve çatlaklar oluştu. Lütfen yardım edinsenağlama şimdiden teşekkür ederima.s.
(cnm doktora gittiğinde eğer sağlığını olumsuz yönde etkiliyosa siğorta karşılıyo diye biliyorum ben doktor raporu ile siğortadan yararlanabilirsin yaşın çok genç çünkü)

bak gerçekten spora başladıgımda şınav çekerken göğüslerimi gözlemledim hem dik hem sıkı inanmazsın ama hemde küçüldüklerini gördüm yani herşeyi bir kenara bırak 2 hafta boyunca günde 20 şınav çek. ilk ve son hali arasındaki farkı görüceksin :nazar::KK34:

umarım şınav işimize yarar kızlar sarkık göğüslerim çok psikolojimi bozuyo benim :KK5:

Arkadaşlar merhaba, buz masajının göğüsleri dikleştirdiğini duydum. Dün denedim. İlk an da süper bir rahatlama, gerginlik ve sertleşme hissettim. 2 dk kadar yaptım. Daha sonra da vücut kremiyle masaj yaptım. Sabah uyandığımda bi ağrı,sertlik,sanki üşütünce ciğerler ağrır ya o tarz. Psikolojik belki ama toparlanmış hissi de var. Yorumlarınızı bekliyorum. Mutlu kalın

X