:( hem büyük hem sarkık hem pörsümüş göğüs yaş 20:(:(:(lütfen yardımmm!

gost

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2010
611
1
arkadaşlar merhaba bütün konuları inceledim ama herkesin tek bir derdi var ben de ise hepsi bir aradasenağlama

yaşım 20 ve göğüslerim büyük. 90D ya da 95 beden sütyen takıyorum artık sırtım o kadar ağrıyor ki... ne yaparsam ağrılarım geçmiyor.hatta acaba sorun mu var diye doktora gittim göğüslerin büyük ağır geliyor dedi :KK43:
küçültmek için ameliyat olmam gerekiyormuş ama daha öğrenciyim o masrafı karşılayamam.
hadi büyüklüğüne alıştım ağrıyada razıyım ama sarkıklar, sutyeni takınca dolgun ve dik duuryorlar ama sutyeni çıkarınca tam bi hayal kırıklığısenağlama yakında göbeğime gelecekler diye korkuyorum artık çok psikolojim bozuldusenağlama
göğüslerim pörsümüş ve cansız görünüyor. artık daha fazla sarkmasınlar diye gece gündüz sıkı sutyenler takıyorum ama sonuç aynı...

ben de dik, sarkmamaış, pörsümemiş, dolgun taş gibi göğüslerim olsun istiyorum ama bazı yöntemler sıkılaştırırken büyütüyormuş benimkilerin büyümemesi lazım biraz da ha büyürülerse 100 beden takıcamsenağlama

lütfen bilgilerinizi benimle paylaşın gerçekten çok morelim bozuluyor dar kıyafet giyemez oldum havuza denize giremez oldum. kilo vereyim belki işe yarar dedim iyice pörsüdü ve çatlaklar oluştu. lütfen yardım edinsenağlama şimdiden teşekkür ederima.s.

boyun ve kilon kaç? bahsettiğine göre aşırı büyük diyorsan sigorta karşılıyor...

eğer bu kiloya 90 d kullanıyorsan hakikaten zordur taşımak... tıp veya devet hastaneleri araştır?

devlet hastaneleri karşılıyor küçültme ve dikleştirme aneliyatını sanırım..
hatta bu forumda topiği var bi sorun orayada bence..

yan komşu da küçültürmüştü devlette. onun dediğine göre alınan doku ağırlığının 1500 gyı geçmesi durumunda sigorta karşılıyormuş

eed 90D bazen 95 bile oluyor:KK43: araştırıyorum teşekkür ederim çok

direk doktora muayene oluyormuşsunuz, jinekoloğa görünseniz yönlendiriyormuş.
gostcum d'sini anladım da sen o boya o kadarcık kilo ile nasıl 90 95 beden takıyorsun onu anlayamadım :1shok:

ben napıyım ya 17 yasındayım 90 beden sıkıyo 55 kiloyum 1.57 boyum üstelik te sarkık senağlama

direk doktora muayene oluyormuşsunuz, jinekoloğa görünseniz yönlendiriyormuş.
gostcum d'sini anladım da sen o boya o kadarcık kilo ile nasıl 90 95 beden takıyorsun onu anlayamadım :1shok:

ahhh canım bir de bana sor sırtınımın ağrımadığı gün saat yok sürekli ağrıyor, dik durmakta zorlanıyorum sürekli kambur gibi omuzlarım içeri duruyorumsenağlama

önce bir 3-4 kilo ver. deli gibi şınav çek. şınavı çok çekersek yağ yakmaya başlarsın kasların göğüsleri dikleştirirken üzerindeki yağ dokuları yıkılır. banyoda da yosun sabunuyla yıka göğüslerini aktarlarda bulabilirsin. geceleri yatarken de portakal yağı sürüp yatabilirsin cildin de sıkılaşmış olur. en önemlisi dert etme göğüslerinin olmasını istediğin şeklini hayal et hep.

önce bir 3-4 kilo ver. deli gibi şınav çek. şınavı çok çekersek yağ yakmaya başlarsın kasların göğüsleri dikleştirirken üzerindeki yağ dokuları yıkılır. banyoda da yosun sabunuyla yıka göğüslerini aktarlarda bulabilirsin. geceleri yatarken de portakal yağı sürüp yatabilirsin cildin de sıkılaşmış olur. en önemlisi dert etme göğüslerinin olmasını istediğin şeklini hayal et hep.

teşekkürler bunuda denicemvereliniortak

arkadaşlar barelifts'i deniyen varmı içinizde,videosu çok inandırıcı gözüküyor ama gerçektende öylemi acaba :KK43: önerilerinizi bekliyorum

ben napıyım ya 17 yasındayım 90 beden sıkıyo 55 kiloyum 1.57 boyum üstelik te sarkık senağlama

ahhh canım bir de bana sor sırtınımın ağrımadığı gün saat yok sürekli ağrıyor, dik durmakta zorlanıyorum sürekli kambur gibi omuzlarım içeri duruyorumsenağlama

kardeşimin yaşı küçük ama o da yapısına göre biraz iri beden giymek zorunda. bi küçük bedeninin ve bi büyük cup'unu deneyin, bu forumda öğrendim ve tavsiye ettim çok rahat etti şimdi. bi de kambur durunca daha fazla zorlama oluyormuş, şınavdan daha çok ters mekik işe yarıyor benden söylemesi yerimseniben

spora başladım zaten. kilo istediğim zaman verebilirim bu uzmanlık alanım yeterki rahat edeyimmafoldumben

gostcum 20 yaşındayım demişsin 20 yaşında olup ta ne sıkıntı çeken insanlar var. www(nokta)007b(nokta)com bu site eğitim amaçlı ve bi kaç örnek resim bulunduruyor. mukayese etmeni evsiye ederim..

gost ,bareliftsburada.com sitesini ziyaret et. ben denemeyi düşünüyorum.bence sende denemelisin..deneme paketi çok uygun

gostcum 20 yaşındayım demişsin 20 yaşında olup ta ne sıkıntı çeken insanlar var. www(nokta)007b(nokta)com bu site eğitim amaçlı ve bi kaç örnek resim bulunduruyor. mukayese etmeni evsiye ederim..

ben bu siteyi inceledim teşekkür ederim herkese tavsiye ederim, neyseki o kadar kötü değilmiş benimkiler

X