Help meeee

Ne kadar sürecek?

• 10 gün

• Daha fazla

• Daha az

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

tkgulcan

Gözümün akı kızarırsa, hatır da biter hukuk da!
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2018
103
72
32
Kzlar 7. Ayimiza grdik 29. Unda ve iki haftadr beni perisan ediyor kizim cok yoruldum surekli bagirip cagiriyor miz mizlaniyor.dis etine bakar msnz?dis mi geliyor ve sizce ne zamana patlar?
Gerçekten tukenmek uzereyim

Eklentiler

• 20180106_162734.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 200
Canım jeller var bunun için biz sorunsuz atlattık çok şükür en azından bebeğin de rahat eder annesi kolay değil sonuçta diş damağı deliyor ben diş kasiyiciyi biraz difrizde bekletiyordum sonra kızıma veriyordum serin serin rahatlatıyor.

4. Ayda baslar diş belirtileri ne zamn cıkacagı bellı olmaz. Foto da diş izini goremedım bıraz dahavaktı var gıbı.

Bnde de var ama fyda etmiyor kasiyiciyi da el koordinasyonu tam dgl o yzden az ttup atiyor.tozlar varms bi de galiba

Canım pirasa da doğal ağrı kesici diyorlar onu da dene istersen
Pırasa yi denedim bir de kereviz sapı söyledi az evvel bi dr tanidigimiz.bugun de kereviz sapı alip deneyecegim.benim buyuk kizim okulda su cicegi kapti.gecen hafta kurudu cicekleri ama kulucka donemi 15 20 gun oldugu icin acaba su cicegi mi ckaracak diyorum?umarm ckarmaz cunku aşısız henuz.snf velilerimizn bazilarinin bebekleri bu hafta ckarmaya basladi.hem dis asinmasi hem de su cicegi olursa dusunemiyorum

Canım doktorunla irtibat halinde ol mutlaka düşmeyen ateşi varsa kesinlikle bekleme acile git asisiz olduğu için tehlikeli gerçekten. Ayrıca ben şunu anlamıyorum bu devir cidden tehlikeli madem çocuk hasta ne diye okula gönderirler anlamıyorum diğer çocuklara yazık değil mi bak kaç çocuk bebek etkilenmiş bunun niye bilincinde değil bu insanlar hayret ediyorum çocuk en basit grip nezle bile olsa okula gönderilmemeli çünkü öyle 3 5 günde geçmiyor yeni mutasyonlar benim kızım 29 aylik 2 ay önce tam 3 hafta yattı yavrum düzelmedi dikkat etmek lazım ama işte herkes bilinçli değil çok geçmiş olsun inşaAllah bebeğinize bulaşmaz şu çiçeği

Normal sartlarda cok tepkili olurum velilere bu konuda ama bu oyle bi hastalik ki belirti vermeden evvel serpiyor cocuklar etrafina.buyuk ihtimalle hepsi birbirine kulucka doneminde bulastirdi.cok zor bir bucuk hafta gecrdik hem kucuk huysuz hem buyuk hastaydi.ama malesef okulda salya sumuk icinde gezen cocuk cok bu konuda ogretmenler bilincli olmali.ne yazik ki pek birsey yapilmiyor.ben kizimi halsizken bile yollamiyorum okula hasta olacaksa bulastrmasin dye.ama iste bazi calisan anne babalar malesef pek dikkatli dgller bu konuda.umarm bebisi es gecmistir

Dise daha cok var bence cunku ustunde zar gibi ince deri kaldiginda bile patlamasi 10 gun falan duruyor. Sizinkinde daha dis bile net gorunmuyor

Dise daha cok var bence cunku ustunde zar gibi ince deri kaldiginda bile patlamasi 10 gun falan duruyor. Sizinkinde daha dis bile net gorunmuyor
Ne kadar cok var sence yani bir ay iki ay

Aman yani bugun daha ktuyuz halimi goren oturur aglar :) 5 10 dk en fzla durdugu mzmzlanmadan aglamadan o ara da bseyelri yetstrmeye calisiorm ev tmzlk yemek bi de bende iki cocuk

Aman yani bugun daha ktuyuz halimi goren oturur aglar :) 5 10 dk en fzla durdugu mzmzlanmadan aglamadan o ara da bseyelri yetstrmeye calisiorm ev tmzlk yemek bi de bende iki cocuk
Bende de 3 cocuk bende oyleyım. Hele sabahtan cok kotuydu kızım hep aglamaca halınde. Benım kızım acsa uykusu geldıgınde sussadıgında daha da bı aksı oluyor. Aglayarak anlatıyor derdını halıyle. Sende bı dıkkat et bakalım belkı uykusunu alamadı.
Dıslerınızın daha vaktı var ama ne kdar zamana cıkar bısey dıyemem bazen 1 ay sonra bazen 1 yasını da bulabılır.

Valla bizde uyku hep sfrdi uykusunu alamadgi icin oldugunu sanmiyorm ama bakalm nolcak sonumuz :)

Ne kadar cok var sence yani bir ay iki ay
Inan bilemem canim ama min. 1 ayi var. Eger cok huzursuzsa sen kendin huzur bulmayi dene. Yani simdi 2 cocuk var ev isleri falan yazmisin ya eminim sinir katsayilarin sonlardadir. Diger cocugu ilgilenebilecek biri varsa ona birak bi kac saat ve sen cocugunla cik biraz yuru parkta sonra getir gogsune yatir sev. Ama bu surecte yetisecek ev isini ve diger cocugu ne bileyim stres yapacak seyleri dusunmemeye calis. Cunku bizler isler sarpa sardikca asiri stres oluyoruz ve bizim stresimiz cocuklarimiza yansiyor isin icinden cikilmaz bir hal aliyor.

Canim aklima yeni geldi. Ben kullanmamistim ama kullanan arkadaslarim cok memnun kaldi. Kehribar kolyesi diye bisey var cocuklarin dis cikarma döneminde agrilarini azaltiyor. Ikinci bebegime mutlaka alacagim bir urun.

Malesef brakabilecegim kimse yok.buyuk kendi halinde bana cok zarari yok yavrumun.sadece kucugun mutsuzlugu geriyor ve uzuyor beni.bugun parka ckardm ikisini snra dsarda yemek yedik esmle bi nebze iyi geldi.ama bebisin aglamasi cigliklari uzuyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…