Hediye Derdi..

ben tavana asilan cuval bir cift de eldiveni olan boxing takimi almistim, kendisi cok ilgilidir bu spora o yüzden.. sende ilgilendigi bir spor dali varsa ona göre birseyler alabilirsin, veya tuttugu takimin bir iki parca birseyini.. erkekler bu tür seylerden cok mutlu oluyor sanki..

bende sevgiliyken ilk dogum gününde eşorfman takımı almışdım kaydirigubbakcemile3
ama çok memnun kaldı ondan sonrakinde avondan bi parfüm almışdım onuda çok begendi
artık hep onu kullanıyo bittikçe ben alıyorum
şu an eşim oldugu için alışverişlere beraber gittigimizden ben yada o ne begenirsek alıyoruz ve biribirimize hediye ediyoruz hihoyyyt
ama sana tavsiyem
1.parfüm
2.kitap
3.atkı-bere takımı
eger ihtiyacı varsa al
yoksa hiç alma çünkü kullanmayacak ve anlamı kalmayacak

bizimde 8ocakta yıldönümümüz yılbaşı ve yıldönümü birarada çıkartıyoruz her sene ben bu sene şık bir saat almayı düşünüyorum bi kutu içerisine koyup içine bi not yazıcam ve değişklik olsun hep erkek arkadaşım bana gül alır bu sefer bıde ben gül alıp o kutunun içine koymayı düşünüyorum belki sanada fikir olur arkadaşım.

çok istediğ bir film dvd si olabilir ,kitp olur, parfm olur , pantalon olabilir (riskli ama ) , sırt cantası olur , işyeri için çok hoş yapay deri aksesuarlar var ikea da 20ytl civarı onlar olabilir ben eşime doktora hediyesi almıstım, yılbası içinde kravat aldım, dogumgunude cok hoş takım elbise aldım 50 ytl ye inanılmaz ucuzdu alıp kayınvalidemin evinde sakladık, aklıma gelenler bunlar cnm

ben özel kol düğmesi yaptırdım. bitanesinde benim diğerinde eşimin baş harfi olan marjinal hoş bi hediye oldu bencekaydirigubbakcemile2:lepi::asigim:

evlilik yıl dönümümüzde 30 aralık ikisi bi arada çıkartacaz :asigim::asigim:

İçerik nedeniyle konunuz "bir önerim var" bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

çok teşekkürler önerileriniz için arkadaşlar çok mutlu oldum :1hug:

genelde atkı önerisi ortaya konulmuş, el yapımı bir hediye hoş olurdu ama iki günde öremem ben zaten bilmiyorum bir de yün atkı kullanmaz kumaş tercih ediyor..

saati de var..

sanırım kitap alacağım kesin onun dışında da çanta, kazak, gömlek gibi şeylere bakacağım.

umarım bulurum, alınca ne aldığımı da yazarım size, sizin de fikriniz olura.s.

Selamlar kızlar..
Erkek arkadaşıma güzel bir kazak aldım, istediğim gibi çanta bulamadım çünkü..
Çok kaliteli, sıcacık tutuyor, ince ve yüzde yüz yün.
Çok da yakıştı ona, o da çok beğendi.:asigim:
Kitabı da daha sonra hediye ederim artık, o gün alamadım vaktim kalmadı da..

Onun bana aldıkları hediyelerse süper ötesiydi.. :asigim::1rolleyes:

Son düzenleme:
X