Hediye Derdi..

cherryblossom

Guru
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
1.290
2
Merhaba kızlar..
Çok şükür büyük üzücü dertlerim yok ama yeni yılda erkek arkadaşıma ne alacağım fikri bir dert gibi adeta, sürekli düşünüyorum bulamıyorum..CADIARZU

ona şu ana kadar hiç hediye almadım ben ve o bana bir sürü çok güzel şey aldı; kitap, elbise, kolye gibi..

ben de çok beğeneceği hoş bir şey almak istiyorum.

sizce ne alabilirim?

kemer, kol düğmesi, kravat iğnesi, cüzdan, parfüm gibi şeyler dışında başka fikirleriniz var mı?

bana yardımcı olursanız cidden çok sevinirim ya..:çok üzgünüm:

a.s.

Ben de aynı dertten muzdaribim.. Daha önce kravat ve gömlek almıştım.. Bu sefer değişik birşey almak istiyorum ama fikir gelmiyor malesef.. Yine klasik olacak ama gömleklerin üstüne giyebileceği süveter tarzı birşey alacağım sanırım :çok üzgünüm:

benim erkek arkadaşım hiç süveter giymez, hırkayı da dışarıda giymez evde giyer ancak..
gömleğe ihtiyacı yok şu aralar..
daha yeni aldı bir sürü almasaydı gömlek kravat çok güzel olurdu benim için de..

sırt çantası eskidi gerçi, güzel bir sırt çantası ve bir kitap alıp öyle mi versem diyorum da garip geliyor şimdi..
bulabilir miyim sade bir çanta..:sm_confused:

erkeklere hediye almak çok zor!!

evli hanımlar siz de yardımcı olsanız ne gibi değişik şeyler alabiliriz?

Son düzenleme:
cnm erekeklere hediye almak ne kadar da zor değil mi:uhm:

ben evliyim bu yüzden de az çok neye ihtiyacı var bunu bildiğim için hediye seçmem de zor olmuyo:nazar:

sende dediğin gibi sırt çantası al istersen madem eskimiş çantası:1rolleyes:

Evet yaa biz kadınları mutlu etmek ne kadar kolay bi kolye bir tek taş hediye alınsa hemen mutlu oluruz :roflol:
Ama erkeklere çok zor çok aldığımızda kesin mutlu olacakları bir şey yok :dilcikar:

arkadasım çok kalıtelı parfumler var... bır erkek ıcın parfum çok onemlı bence... az çok hangı tur kokulardan hoslandıgını bılıyorsan parfum ve yanında bır de cuzdan sık olur dıye dusunuyorum....a.s.

arkadasım çok kalıtelı parfumler var... bır erkek ıcın parfum çok onemlı bence... az çok hangı tur kokulardan hoslandıgını bılıyorsan parfum ve yanında bır de cuzdan sık olur dıye dusunuyorum....a.s.

aslında parfüm de alabilirim..

cüzdan alamıyorum çünkü yeni çok güzel bir cüzdanı var..

bu durumda sırt çantasına ihtiyacı var onu bir kitap ya da boxerla kombine edebilirim. :eek::jeyyar:

ya da bir parfüm ve de boxer olabilir.. biraz esprili de olur sanki. ve yine bunların yanına bir kitap da alabilirim.
param kalırsa tabi kaydirigubbakcemile3

başka fikri olan varsa yine belirtirse çok sevinirim

mesela siz ne aldınız sevgilinize ya da eşinize geçen yılbaşı????

aslında parfüm de alabilirim..

cüzdan alamıyorum çünkü yeni çok güzel bir cüzdanı var..

bu durumda sırt çantasına ihtiyacı var onu bir kitap ya da boxerla kombine edebilirim. :eek::jeyyar:

ya da bir parfüm ve de boxer olabilir.. biraz esprili de olur sanki. ve yine bunların yanına bir kitap da alabilirim.
param kalırsa tabi kaydirigubbakcemile3

başka fikri olan varsa yine belirtirse çok sevinirim

mesela siz ne aldınız sevgilinize ya da eşinize geçen yılbaşı????

ben ozel gunlere takılmam sureklı hedıye alırım esıme... :asigim: en son olarak parfum, cuzdan ve tras losyonu almıstım avondan... çok hos bır parfum... etkıleyıcı bır kokusu var... a.s.

bır de bır fotografcıya gıdıp bır anahtarlıgın ustune ıkınızın bır resmını yaptırabılırsın. kalplı bır anahtarlıga yaptırmıstım ben... sıparısını verıyorsun ve ertesı gun alıyorsun... degısık ve ozel bır hedıye oluyor anahtarlık....

arkadaşım ikisinin birlikte olduğu resimlerle bir masa takvimi yaptırdı. biraz araştırabilirsin. bir yıl boyunca masasında ikiniz olursunuz.

ben genelde ıstedıgı ve sık kullandıgı seylerı alırım.mesela en son eşofman takımı almıstım.ama benım esım spor gıyınmeyı sever oyuzden.bu da bı fıkır olabılır.yada spor ayakkabı olabılır.veya pijama takımı olabılır.hem her gece gıyınce senı hatırlar.

Sırt çantası alabilirsin. Çok güzel indirimler var kaliteli güzel bişey alabilirsin, bi de kitap demişsin içinede bir kitap alıp koyarsın. En azından ihtiyacı görülür.
Aslında en güzeli kendi ellerinle atkı örceksin ama çok çok az zaman kaldı...

saat alabilirsin
değişik orjinal hediye olsun istiyorsan ,
ona ait bir çok fotoğrafta oluşan ama ilk bakıldığında sadece tek bir resmi gösteren foto mozaik yaptırabilirsin.
ikinizin resmini ya da sadece onun resmini karakalem yaptırıp çerçeveletebilirsin.
kişiye özel hediyelerden netten araştırıp onun için özel yapılmış bazı ürünlerde bulabilirsin.
benden şimdilik bu kadar :))

Güzel bir atkı örebilirsiniz . Ne pahalı hediyeler aldım eşime , ama hiç biri onu ördüğüm atkı kadar mutlu etmedi...Hep Boynunda atkısı...

X