HDP: 'O Tweet'i atanla bir bağımız yok'

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.176
38.361
34
HDP: 'Bomba Ankara'da patlayacak' tweeti atan kullanıcının partimizle herhangi bir bağı yoktur

fft2mm7300227.jpg

HDP, Ankara’da ’Emek, Barış, Demokrasi’ mitinginde yaşanan bombalı saldırı ve sonrasında yapılan açıklamaları eleştirerek, "AK trollerin ve Saray-AKP medyasının insanlık düşmanı bu faaliyetlerini esefle kınıyoruz. AK trollerin kara propagandasını ve yalanlarını esefle kınıyoruz. "Bomba Ankara’da patlayacak" tweeti atan kullanıcının partimizle herhangi bir bağı yoktur" dedi.

HDP basın birimi tarafından, Ankara’da ’Emek, Barış, Demokrasi’ mitinginde yaşanan bombalı saldırı ve sonrasında yapılan açıklamalara ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Ankara’da düzenlenen Barış Mitingi’ne yapılan alçakça saldırının hemen ardından, özellikle sosyal medyada, katliamdan mutluluk duyan, katliamı fırsat bilen bazı kesimler partimize yönelik suçlayıcı ifadeler ve nefret söylemi üretmeye başlamıştır. Sadece klavyelerini değil, her türlü ahlaki değerlerini de sattıkları tüm kamuoyunca bilinen insan kılığındaki AK troller ve trolleşmiş AKP’liler böylesi bir katliamdan bile partimizi suçlama çabasına girişmişlerdir
"BOMBA ANKARA’DA PATLAYACAK" TWEETİ ATAN KULLANICININ PARTİMİZLE HERHANGİ BİR BAĞI YOKTUR

Aralarında görev paylaşımı yaptıkları görülen AK troller ile Saray-AKP medyası, bu çabanın bir ürünü olarak, (Bomba Ankara’da patlayacak) tweeti atan bir kullanıcıyı "HDP sosyal medyauzmanı" ve Eş Genel Başkanımız Sayın Selahattin Demirtaş’ın sosyal medya danışmanı olarak tanıtmışlardır. Söz konusu kişi ne partimizin sosyal medya danışmanıdır, ne de Sayın Demirtaş’ın danışmanıdır. Bu kişinin partimizle herhangi bir bağı da yoktur. Bu iddialar bütünüyle uydurmadır.

"AK TROLLERİN VE SARAY-AKP MEDYASININ İNSANLIK DÜŞMANI BU FAALİYETLERİNİ ESEFLE KINIYORUZ"

AK trollerin ve Saray-AKP medyasının insanlık düşmanı bu faaliyetlerini 100’e yakın yurttaşımızın katledildiği bir günde bile sürdürmelerini esefle kınıyoruz. Çok açık ki, bu kara propagandakampanyası aynı zamanda bir itiraf niteliğindedir. Kişisel çıkarları, koltuk ve iktidar hevesleri için ülkeyi bu duruma düşürenleri Türkiye halklarının muhakemesine ve vicdanına havale ediyoruz.http://www.posta.com.tr/siyaset/Hab...-atanla-bir-bagimiz-yok-.htm?ArticleID=305312

Neden bu açıklamayı yapmak için bu kadar beklediler? Kafamı kurcalayan tek nokta bu oldu. Yoksa al birini vur ötekine.

Bu hesap kime aitse bulunup sorgulanmalı, bu bilgiyi paylaşan olacakları da biliyordur, tesadüf olamaz.

Gezide ve 17 aralık sonrası ve daha sonraları bir çok insan twitter paylaşımlarından dolayı araştırıldı, soruşturma açıldı. Bir bir hesap var daha var, bugün gördüm, Anotoly gibi birşeydi bulursam linkini paylaşırım. Oda paylaşımlar yapmış. Bomba patlayacak diye. Onca insan facebook, twitter hesabı yada forum hesapları araştırıldı.Soruşturma açıldı. Bunlar da araştırılsın. Kimmiş görelim.

Mitingde patlama olacağını dün gece tüm detayları ile yazdı Ankara Sıhhiye Meydanı'nda bugün "Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi, Barış Emek Demokrasi" konulu yürüyüş öncesinde düzenlenen bombalı saldırıyla ilgili çok çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Dün gece Pir Ozan Abdal (@AnotolyTodorov) isimli bir twitter hesabından, Ankara'daki yürüyüşte bombalı eylem olacağı yazıldı.

EGEHABER.COMhttp://www.egehaber.com/gundem/miti...-dun-gece-tum-detaylari-ile-yazdi-h63603.html

EGE HABER

Bahsettiğim diğer hesap. Kim bunlar. Ortaya çıkar inşallah

Yalan yalan kesin hdp ile bir ilgisi vardır bu kadar tesadüf olamaz

güvenlik zafiyeti yoktu dedi basın toplantısında
geçen seferki yürüyüşe bende katılmıştım kızılayda atatürk bulvarına 6 7 bariyer koyup ordan girenin çantasına bakmak sıkı güvenlik oluyor
ordan 10 kişi giriyorsa miting alanın yan sokaklardan 1000 kişi giriyor onlara bakan yok

Bulmak islerine gelmez, hic heveslenmeyin.. Herkesin okudugu seyi MIT de okumustur. Guzergahta bir tane polis bile yokmus bugun.. Onca insan Allaha emanetti yani.. Daha fazla yazmayayim hadi..
Bulunmayacaklarını ben de biliyorum. Hatta bu hesapların alıştırma hesapları olduğunu düşünüyorum. Bu konuda en büyük örnek Fuatavni hesabı. Hala izi bulunmadı. Bir ara bu hesap gündemde iken, güya peşine düşülmüştü. Sonuç unutuldu gitti. Hala paylaşımlar devam bu arada. Benimki isyan. İstedikleri evlerinden alınırken, ki bunu Ankara belediye Başkanı da yapmıştı, bir paylaşımından dolayı lise öğrencisi hatırladığım kadarıyla okulundan alınmıştı (yanlışım varsa düzeltin), bu hesaplar ona buna çamur atacak, ama peşine düşürülmeyecek. Bu hesaplar medyaya düşeli saatler oldu hala doğrudüzgün açıklama yok...

Bulunmayacaklarını ben de biliyorum. Hatta bu hesapların alıştırma hesapları olduğunu düşünüyorum. Bu konuda en büyük örnek Fuatavni hesabı. Hala izi bulunmadı. Bir ara bu hesap gündemde iken, güya peşine düşülmüştü. Sonuç unutuldu gitti. Hala paylaşımlar devam bu arada. Benimki isyan. İstedikleri evlerinden alınırken, ki bunu Ankara belediye Başkanı da yapmıştı, bir paylaşımından dolayı lise öğrencisi hatırladığım kadarıyla okulundan alınmıştı (yanlışım varsa düzeltin), bu hesaplar ona buna çamur atacak, ama peşine düşürülmeyecek. Bu hesaplar medyaya düşeli saatler oldu hala doğrudüzgün açıklama yok...
Gucleri onlara yetiyor ancak.. Cogu seyi islerine oyle geldigi icin bulmuyorlar. Fuat avni de halka olacaklari onceden soyleyip oldugunda tepkiyi azaltmak icindir. Niye bulsunlar ki? Bu konuda bahsi gecen adami bulup ne yapacaklar? Ortada yokken daha cok islerine geliyor, HDPnin adami dediler ve bitti, cogu kisinin aklina da yatti.. Kurcalamanin alemi var mi? Hem belki sir bundan da buyuktur, ortaya cikmasini isterler mi? Seytan sofrasindayiz bugun..

X