Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
2yengecim canım
video hazır hazır olmasına ama ben bu ay adsl kotamı aşmışım
o yüzden nete giremiyorum çok faturam daha da kabarmasın diye :kedi:
yarın yeni ay dolayısı ile kota sıfırlandığından eylemlerim kaldığı yerden devam edecek :lepi:

nisanımm :kedi: opuyorumnanaktan

Kızlar neden bilmiyorum videoyu yüklediğim site hata verip duruyor, ben de yine adres vermek zorundayım.

Videomuz burada --> MEGAVIDEO - I'm watching itşutarafagitti

Fotoğraflarımız :​

adszxqd.jpg
adsz2wya.jpg
adsz3vqy.jpg

bu makyajındaki tonlaara bayıldım ben cok hoş olmuş

ayrıca dün aksam sayende cok düzgün kalem sürebildim gözüme tişkür ederim cnmopuyorumnanaktan

eline sağlık hacercim çokkkk güzel olmuş sanada çok yakışmış balım ben daha öncede sölemiştim farla ok birazda göz kalemleriyle çalışsan nasıl olur cnm benim kullandığın sürmenin markası nedir nerden aldın sölermisin şekercim

Son düzenleme:
eline sağlık hacercim çokkkk güzel olmuş sanada çok yakışmış balım ben daha öncede sölemiştim farla ok birazda göz kalemleriyle çalışsan nasıl olur cnm benim kullandığın sürmenin markası nedir nerden aldın sölermisin şekercim
canım benim teşekkürler tavsiyen için
sürmemin markası Blue Heaven, ama çok akıyor söylemedi deme :umursamaz:

hacerim mawi ile kahwe karisimi makyajin super olmus...
sağol ahu gözlümm opuyorumnanaktan

evet güzel oldu tatlım valla cok sagol ben bile kendi kendimi tebrik ettim

hacercim bide ben senden gelin makyajı örnegi istesem cok mu olurum acaba :kedi:
didoşumm ben aslında denedim gelin makyajı ama pek beceremedim sanırım
anlatımı burada :
Makyaj Günlüğü: Ne ? Gelin makyajı mı ? Yok daha neler !

Hacercım sen bu cahıllıhgımı bagısla soru soracam sana bu makyaj gunlugu nedır bacım ya senın makyaja bakalım dıye gonderdıgın adrsı dıyorum yanı :)) ne ıse yarıyo bu makyaj gunlugu?*

Hee tamm sekerım yok blog sahıbı olmama gerek yok hanı dedkm senın ıcın uye olurm katkı olcaksa destekleme amaclı neyse sekerım cok tatlı olmus pembıs pembıs takıp ederım artık basalrılar sana sekercım

hacercim makyajın harika olmuş eline sağlık syah farı nedense ben öle uygulayamıorm kapkara oluorm göz yapım küçük olduğundanda sanırım :) ama sana süper yakışıo denemelere devam takipteyis

damlass ben de öyle düşünüyordum siyah far almadan önce
şimdi sanırım bağımlı oldum, siyah far kullanmadan makyaj yapamaz hale geldim :roflol:
teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

hacercım yaa bı sı sorcam bu elf makyaj urunlereını nereden alıyosun bı kapatıcın var gordum gıbı nereden alıyosun bu urunlerını ınternet sıtesınden alısverıs yapım dıyorum fakat olmuyor urunlerı secıyorum ıngılızcemde yok alamıyorum bı turlu

X