Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
3. video geldiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile2
İşte videonun adresiii

Göz Makyajı Nasıl Yapılır - 3 (Buğulu Gözler)şutarafagitti

Makyajımız sonunda gözlerimiz de böyle olduuuuu :
dsc02351v.jpg
dsc02353.jpg
dsc02346.jpg

Hadi iyi seyirler, umarım beğenirsiniz şakkıdı

hacercim ya cok tesekkur ederim canim ,valla masallahin var cok beceriklisin ,ozellikle su aylayniri ben beceremiyorum ,bu ay ugun var ,seni izledigim iyi oldu
hni yapiyorum makyajda oylesine normal bisey ,seninkilerine bayildim ,sayende yapmyi ogrenicem ,
gunluk yasamda makyaj yapmiyorum ama dugunlerde gerekli oluyo ,
ellerden ellerine diline emegine saglik ,
fistikkk gibi oldun valla

hacercim ya cok tesekkur ederim canim ,valla masallahin var cok beceriklisin ,ozellikle su aylayniri ben beceremiyorum ,bu ay ugun var ,seni izledigim iyi oldu
hni yapiyorum makyajda oylesine normal bisey ,seninkilerine bayildim ,sayende yapmyi ogrenicem ,
gunluk yasamda makyaj yapmiyorum ama dugunlerde gerekli oluyo ,
ellerden ellerine diline emegine saglik ,
fistikkk gibi oldun valla

canım benim sen de fıstık gibisin zaten, bir de makyaj yapsan hasedimden çatlarım sanırım delikafadulden
çok çok çok teşekkür ederim
umarım ufacık da olsa faydam oluyordur
ben de süper makyaj yapmıyorum, ama hepimiz birbirimizden bir şeyler öğreniyoruz işte hihoyyyt

yok be ne catlican ,hem okadr guzel yakismiyo makyaj bana, ben esmerim oyuzden gozum cok boyandigi zman iyi olmuyo ,sen beyz tenlisin sende cok daha guzel duruyo
valla az degil baya bi faydan oluyo ,hani resimlerde dahaguzel ama, video olunca ,daha guzel oluyo ,canli goruyosun ne yi nasil suruldugunu goruyosun ,
ha bu arada gecmisolsun canim ,buhasta halinde yine iyi yaptin ,
ve yine bu videolarin devamini dilerim
ha bide mor eflatun gibi renkler yaptinmi hic ,ben dugunde o renk dusunuyorum ,zaten yaparsam aynen senin anlattigin sekilde yaparim insallah

yok be ne catlican ,hem okadr guzel yakismiyo makyaj bana, ben esmerim oyuzden gozum cok boyandigi zman iyi olmuyo ,sen beyz tenlisin sende cok daha guzel duruyo
valla az degil baya bi faydan oluyo ,hani resimlerde dahaguzel ama, video olunca ,daha guzel oluyo ,canli goruyosun ne yi nasil suruldugunu goruyosun ,
ha bu arada gecmisolsun canim ,buhasta halinde yine iyi yaptin ,
ve yine bu videolarin devamini dilerim
ha bide mor eflatun gibi renkler yaptinmi hic ,ben dugunde o renk dusunuyorum ,zaten yaparsam aynen senin anlattigin sekilde yaparim insallah

bakmam lazım farlarıma canım
mor-pembe arası bir farım var, onunla bir makyaj yaparım sana haftaya inşallah
esmerlere de çok güzel makyajlar var canım
esmerler makyaj yapamaz diye bir şey mi var
sana çok yakışacağından da eminim :asigim:

ben kednime yakistirmiyorum ,hani hafif olunca guzel oluyoda oyle gozumu ,baya abartinca guzel olmuyo ,bugunki ekledigin vidodakini yapsam eminim guzel olur ,hem hafif abertisiz hemde kahve tonu
ben bi makyaj seti almistim onda baya rekler var o isime yarr diyebilirim ,hatta resminde koymustum en son satin aldiginin makyaj urunlerine ,iyiki almisim onu

canım 2. yi izledim diğerini de akşam izleyeceğim

video manyaaa seniiiii

çok güzel olmuş çiçeğim ellerine emeğine sağlıııkkkkk

canım şimdi izledim çokkkk tesekkurler eline gozune sağlık çokk geçmiş olsun canım:Saruboceq: yıne harikalar yaratmışsın sekerrrr ben hep ufluyodum fırcaları iyiki soledin canım artık silkelerim:lepi: ben üste kalaem cekerken çok kasınıyodu kaydirigubbakcemile3 ilarzudan öğrendiğim gibi çekiyorum benim gibi çekemeyenler varsa denesinler canım ya fırçalarına bayılıyorum çeşit çeşit bende alcam bananeeee ayy inşallah burdada 2,5 tl dir o farlar bikaç tane alayım çok guzeller ttalım tekrar tesekkurler hasta hasta uğrastın bizim için kocaman sevgi ve opucukler Şeniz

teşekkürler kızlar
çikolatam sorma bugün sesim bile çıkmıyor çift kat kazakla geziyorum bu güneşli izmir gününde
ama dayanamadım yeni video çektim
hastayken bile makyaj yapan deli insan ben :roflol:
onu da eklerim bugün inşallah

canım çok guzel olmuş evet gunlukte çok guzel duruyo ellerine sağlık rimel sürme yontemi bulmussun aslında bulasırmamak için çok iyi bi buluş ALKIŞŞŞŞŞ tatlım inşallah cabucak iyileşirsinnn öpuldun:1hug:

X