HCG değerlerim yükselmiş

kalimerom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
117
0
Arkadaşlar hcg 67 diye çok üzülmüştüm.Şimdi 680 çıkmış.Allaha şükür.Artık kendimi çok iyi hissediyorum.Gerçi kese yine tam gözükmedi ama pazartesi görücez nazlı bebişin kesesini inşallah.Benim gibi düşük değerle hamileliğe başlayan arkadaşlar sakın üzmeyin kendinizi.Benim durumum moral olsun sizlere hepinizi öpüyorum.:teytey:

canım benimde 64 çıkmıştı. 4 gün sonra 360 çıktı ve tam bir hafta sonra 5300 çıktı keseyide gördüm. bencede umutsuzluğa kapılmasınlar

allah tamamına erdirsin canım sağlıklı huzurlu bir hamilelik geçirirsin inş allah kucağına almayıda nasip etsin

çok sevindim canım Allah tamamına erdirir inşallah rahat bir ohhhhhhhhh çek artık:KK66:

cnmm senin adınaa çok sevindimm umarımm sağlıklı bi şekilde rabbim kucağınada almayı nasipp eder..benim tam tersi kan değerlerim hızla düşmüştüüü :KK43:(( şuan nası duygular taşıdığını çok iyi anlayabiliyorumm rabbim inş ogüzel duyguları bizede tattırmayı nasip eder.

ay ay ne guzel ya bu ay ne kadar bereketlı ne kadar hamıs haberi aldık hayırlı olsun canım ya

Arkadaşlar hcg 67 diye çok üzülmüştüm.Şimdi 680 çıkmış.Allaha şükür.Artık kendimi çok iyi hissediyorum.Gerçi kese yine tam gözükmedi ama pazartesi görücez nazlı bebişin kesesini inşallah.Benim gibi düşük değerle hamileliğe başlayan arkadaşlar sakın üzmeyin kendinizi.Benim durumum moral olsun sizlere hepinizi öpüyorum.:teytey:

benimde 57.17 cıktı dogal olarak kesesini goremedik bende korkuyodum ama simdi burdakileri okuyunca rahatladım biraz bende pazertesi gidicem insallah o zaman gorurum canım bebegimi

Hepinize çok Teşekkürler Canim.allah Isteyen Herkezin Bebeklerini Sağlikla Kucaklarina Almayi Nasip Eder Inşallah.tekrar Söyliyim çünkü Ben çok Sitres Yapip Ağlamiştim.önceleri Bebek Olmuyor Diye On Ay üzüldüm.sonra Değer Düşük Yükselmezse Diye Ağladim.aman Kizlar Gözünüzü Seveyim Böyle Yapip Dertlenmeyin Mevlam En Uygun Zamani Bizler Için Biliyor.yeterki Sağlikli Olsun Hayirli Olsun.hepinizi öpüyorum

X