hcg değerim normal mi?

azyeb

rabbimin mucizesi beyzam
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
471
19
46
Merhaba arkadaşlar 23.03 te test yaptırdım ve değer 0 dı hamile değildim.24.03 de adet oldum.20.04 de tekrar test yaptırdım değer 165,1064 çıktı.2 doktara gösterdim biri hamile değilsin dedi diğeri olur mu 6 haftalık hamilesin dedi ama en fazla olsam olsam 3 haftalık olabilirim tarihlere göre acaba değerim yüksek mi?Cevaplarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

normalde adetin kaç günde bir olur...normal düzenli şekilde adet görüyorsan 27 veya 28 günde bir,bence şuan hamilesin 4 haftalık...hayırlı olsun.

canım ben seçen hafta yaptırdım 2nokta 14dü salıgünü bu salı yaptırdım 80 küsür çıktı ordan tahmin yürüt çok anlamıyorum deyerleri

canım hamilelik haftası adetin başladığı günden itibaren sayılır. değerin hamilelik gösteriyor. 4 haftalıktır o zaman..

hayırlı olsun. sağlıkla kucağınıza alın..

normalde adetin kaç günde bir olur...normal düzenli şekilde adet görüyorsan 27 veya 28 günde bir,bence şuan hamilesin 4 haftalık...hayırlı olsun.

canım 28 günde bir olurum geçen ay ilk defa gecikmeli 36.günde adet oldum.

Ikeser sana hamile olmadıgı soyleyen doktora git deki diplamasını çope atsın o doktor. sen su an 5 hafta 6 gunluk hamilesin.. bir an evvel duzgun bir doktora gitmeye basla canım..

kzlar banada yardımcı olurmusunuz .1nisada reglı oldumm il dısındaydım evıme 19 nisanda geldım 1 mayısta adet beklıyordum olmadım 3mayıs pazar gunu test yaptım çift çizği cıktı dr a gittim kan tahlılı yaptrdım 159 cıktı.nöbetcı dr hamılesınız dedı sevındım 4mayıs pazartesı kadın doğum drna gittim mutlu mutlu adam dedıkı deger düşükkk görunmez zaten dıs gebelıkde olabilirrr böle düşük olunca takıp edecez dedı yıkıldım kızlarrrrr ogun gene test yaptım 220 cıktı 1 gunde 60 artmıs.ben dedımkı dr ney en cok 2haftalık hamileyımdır öncesı olamaz belkı ondan düşüktür dedım yok dedı 33gunluk gebelıge göre hesaplıyorum senın suan 33gunluk gebelık statusunde dedı.ta bıkı bana göre bu ımkansız cuma gene kan degerını ölççezz.ya cok korkuyorummm benım cokmu anaorml yaaaa dun gece agladımmmm napcam dıyeee.dıs gebelık olunca amelıyatmı ne egerekıyrmussss.kızlar benım cokmu anormal ya burdakıelre bakıyorum onalrında böleee

boşver cnm ya bgeç döllenme olmuştur değerin güzel artmış cnm

canım geçen ay geç döllenme olmuştur sonrada üstüne görmüşsündür onun için 6 haftalıkda olabilir yani

kizlar banada biri akil verebilir mi lutfen...25 nisanda adet olmam gerekiyordu o gun test yaptim hamiyledim ayin 27sinde kan testi yaptirdim 100.2 idi ben yurt disinda yasiyorum turkiyedeki doktorum 3 gun sonra bir test daha yaptir dedi beta hcg testi burdakiler beta hcg bilmiyorlar sadece hgc diye bir test var onu yaptiriyorlar ben yinede yaptirdim ama 5 gun sonra 178 cikti cok az artti ama testin sonucunu almadan burda doktora gittim ve ultrasona baktilar normal dediler 4 haftalik dediler. turkiyedeki doktorumda anlayamadi dedi ki ben sizin degerlerinizi anlayamadim ama ultrasonda gorunduyse ne dedilerse dogrudur demek lazim dedi ben simid ne yapmaliyim bebegimi kaybedicekmiyim?

arkadaşlar bende sat göre 7 haftalık hamileyim hcg değerlerim 380_876_2786 olarak çıktı fakat bebek görülmedi ultarasonda düşük olabilir dedi doktor dış gebelikte olabilirmiş ama umudumu yitirmedim geç döllenme olmasını umuyorum böyle bi şey yaşayan varmı ayrıca bu gün bi kaç damla kanamam oldu ve kesildi korkulucak bişeymi sizce cevap yazın lütfen

arkadaşlar bende sat göre 7 haftalık hamileyim hcg değerlerim 380_876_2786 olarak çıktı fakat bebek görülmedi ultarasonda düşük olabilir dedi doktor dış gebelikte olabilirmiş ama umudumu yitirmedim geç döllenme olmasını umuyorum böyle bi şey yaşayan varmı ayrıca bu gün bi kaç damla kanamam oldu ve kesildi korkulucak bişeymi sizce cevap yazın lütfen

bnmde 1mayısda olmam gerekiyodu bugun kan tahlili yaptırdım 195.8 hamilesin ama biraz düsük tekrar yapalım deddi anlamadım simdi..

Arkadaslar adetim 3 gün gecikince test yaptım biri aksam biri sabah ikiside pozitif çıktı ertesi gün doktora gidin kan testi yaptırdım H 247.61 çıktı bıde <5 mlU/mL yaziyo ultrasonda gözükmedi dr kötü bişeyde demedi 10 gün sonra tekrar bakalım dedi şimdilik sadece çoluk asit kullanmış istedi şimdi siın yazıları okuyunca korktum degerim dusukmu hamile olmayabilirmiyim lütfen cevap yazın (

tebrıklar hamılesın doktorun sadece degerım normal sartlarda yukselıp yukselmedıgını anlamak ıcın beklemek ıstemış o kadar beklemek ıstemıosan 2 gune bır kan testı yaptırıp yukselmesıne kendınde bakabılırsın hergun yaklaşık 2 kat artarask yukselır .

Çok saol icimi rahatlattin o zaman bu gün gidip bı test daha yaptiriyim bı de çok fena grip oldum sürekli hapsiriyorum ve burun siliyorum bu bebeğime zarar vermez dımı düşük olmaz dımı hapsirmakla...

10günlük gecikme olmadan ultrasonda genelde görünmediğini söyler doktorlar.Kan değerin çok yüksek,hamile olduğun çok açık tebrikler eğer değer ilk günden itibaren 50 nin altında kalırsa hamilelik ihtimali çok çok düşük demektir.

merhaba arkadaşlar
bende bugün aranıza katıldım benide aranıza alırsanız sevinirim . temmuz ayından beri
misafir olarak girdiğim bu siteye bugün üye oldum . bir kaç sorum olacak sizlere benim son sat tarihim 16 ocak 2010 ve benim 9 şubatta adet olmam gerekiyordu olmadım ve o gün kanda beta hcg ye baktırdım. 28.5 çıktı. 2 gün bile geçmeden bir daha yaptırdım 100.2 çıktı aceba normal mi arkadaşlar. kafam karıştı. cevaplarınız için şimdiden teşşekkürler . sevgiyle kalın.

tatlım. 2 günde bir 2'ye katlaması gerekiyor testin. seninki dörde katlamış nerdeyse. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…