Hcg artışı yardım

benimki de hep fazla arttı hatta en son kese kontrolnde doktor baya bir baktı acaba iki kese var mı diye sonra tek kese boyut normal şekli normal dedi kalp atışı için 2sinde gel bir problem yok dedi rahimde falan da herşey yolunda dedi birşey olmaz bence gerilmeyin 13.08: 599 / 15.08: 1970 / 19.08 : 11900 çıktı benim betalar fikir olur belki size

Aa evet sizin artışlar da fazlaymış. Rahatladım ya teşekkür ederim peki doktora ne zaman gittiniz ben ne zaman gitmeliyim emin olamadım :)

Aa evet sizin artışlar da fazlaymış. Rahatladım ya teşekkür ederim peki doktora ne zaman gittiniz ben ne zaman gitmeliyim emin olamadım :)
ben en son 19 ağustosta gittim zaten kese için değer iyiydi gördü keseyi 2 eylülde gel dedi kalp atışı için sanırım tek yumurta ikizinden de şüphelendi iki kalp atışı varsa 2 hafta sonra daha rahat duyulur dedi o zamanda ikiz olmazsa demekki olabiliyor böyle artışlar diyeceğim.

Ay ben merak ettim yazacagım size 2 eylülde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…