hcg 5.46 sizce bu değer ne

burcu1507

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
259
1
40
merhaba şimdi tahlil yaptıdım sonuç 5.46 çıkt adetim 1 gün geçti sizce hamilemiyim

5 uzerı hamılelık dıyorlar ama ıkı gun sonra tekrarla testını yukselırse hamıssın gercekten arkadasımmmmmmmmmmmmmmmm

evet demet_yaren dediği gibi bu rakamda hamilelik var..2 gün sonra tekrarla

bu sonuca göre doktora sordum yok dedi ama benim idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı sağlık ocağına gittim orada yaptılar orada hemşire yüzde doksan hailesiniz dedi ama bugün böyle olunca kafam karıştı doktor çok kesin konuştu valla nasıl oluyor bişey anlamadım

Burcu canım. Bizim topiğe uğramadın. Ben de seni merak etmiştim. Haber bekliyoduk. 5 in üzeri hamile oluyo diye biliyoruz. Sen 2 gün sonra tekrar bi test yaptır canım. ınşallah bebiş vardır.

canım 5in üzerinde hamile oluyorsun ama sen yinede iki üç gün sonra bir test daha yaptır o zaman konuş doktorla

günaydın arkadaşlar bu arada aklıma geldi burada sağlık ocağında test yaptırdım idrar hemşireler yüzde doksan var dedi. bide benim kan testinde referans değerleri 0-4 diyo sonuç 5.46 ay kafam karıştı gece hiç uyumadım allah yardımcım olsun

yok yaptırmadım biz ilçede uruyoruz test yaptırmaya ığıra gitmem lazım oda 45 km bugün gitmedim pazartesi okul tatil anca o zaman gidebilirim bakalım bana yok gibi geliyor hiç ümidim yok kızlar

Arkadaşım tahlil yaptır mutlaka tekrar benim önce 138 çıkmıştı daha sonra düştü ve düşük yaptım ama hayırlı haber bekliyorum senden

canım ama her durumda testi yenilemen lazım yeni değerin önemli çünkü ona göre doktorun görmesi lazım

senağlama kızlar sonucu benim gibi çıkıp daha sonra hamile kalan arkadaşlarımız olmuşmu hiç denk geldinizmi çok mrak ediyorum

senağlama kızlar sonucu benim gibi çıkıp daha sonra hamile kalan arkadaşlarımız olmuşmu hiç denk geldinizmi çok mrak ediyorum

canım ya seni umutlandırmak istemem ama yazamadanda edemedim
Ben şimdi kendi doktorua sordumda 5in üstüyse hamile dedi
ama senin adetin kaç gün geçti
6-7 falan geçtiyse bu değerle hamilesin

canım ya seni umutlandırmak istemem ama yazamadanda edemedim
Ben şimdi kendi doktorua sordumda 5in üstüyse hamile dedi
ama senin adetin kaç gün geçti
6-7 falan geçtiyse bu değerle hamilesin

canımilgin için teşekkür ederim benim adetim en geç ayın 25 olması gerekiyordu 26 test yaptırdım bir iki gün geçti yani

hamile gözüküyorsun ama değer 1 gün geçmesi durumunda baya düşük.
geç döllenmeden kaynaklı olabilir. o yüzden 2 gün sonra yeniden tekrar ettirmen lazım
eğer 2 ye katlanırsa sorun yoktur a.s.

hamile gözüküyorsun ama değer 1 gün geçmesi durumunda baya düşük.
geç döllenmeden kaynaklı olabilir. o yüzden 2 gün sonra yeniden tekrar ettirmen lazım
eğer 2 ye katlanırsa sorun yoktur a.s.

valla işin garibi idrarda pozitif çıkıyor hiç bişey anlamadım acaba test mi bozuk dedik iki kere idrarda pozitif çıktı acaba kan sonucundamı bir hata var anlamadım zaten hep enterasan şeyler beni bulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…