HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

aman bunu gostermistim ama olsun gene gostereyim bugun geldi amma kucuk bi sey ya
alti aylik aldim sanki bir aylik bi sey ne kucuk ay yarabbim cok sekerrrrrrrrrrr

senace kızının ayakkabısı çok tatlı cnm güle güle kullanın..

bereno kayranın odası tek kelimeyle muhteşem cıvıl cıvıl ..

çorummlu kız ne tatlı elbise o öyle .. kızına da nasıl yakışır :)

Kızlar beyenmenize gerçekten çok sevindim hepinize gerçekten çok teşekkür ederim.

Semrascım yastığın altındaki battaniyesi takım onlar canım

Gelincik ben şekerleri hazır yaptırdım canım magnetli ve uygunda sayılır loranikahsekeri.com adresinden görebilirsin

berenocum ben baktımda eşimde şeker yaptıralım diyor magnetli baktım senin dedigin siteye ama magnet yok hepsinde yokturdur yazıyor sen özel olarakmı istedin acaba:uhm:

berenocum ben baktımda eşimde şeker yaptıralım diyor magnetli baktım senin dedigin siteye ama magnet yok hepsinde yokturdur yazıyor sen özel olarakmı istedin acaba:uhm:

Hayır canım özel istemedim bazı modeller magnetli bazıları magnetsiz gözden kaçırmış olabilirsin dur bide ben bakim

sagol hafsaacim
insallah
ay baska seyler de aldim daha gelmediler
ha catlicam merakdan
ben hastanedeyken gelirse bi de aman yahu

kizlar daha öncede demistim ya kolay kolay bise begenmem die.. o yüzden esime dogum hediyesi icin bir kac secenek verdim
digerlerinin pek bir özelligi yoktu ..insallah favorim olan bu güzel kolyeyi alir..
gerci az cok tiyo verdim .. bak bu 3 cicek sen ben ve oglumuzu simgelio felan die :roflol:
ay bittim bu kolye ye.. icindeki cicekler canli .. yani minyatür olarak yetistirilmis ve cam 'in icine kaplanmis .. ömür boyu solmuyoo ay cook begendim yha ins bunu secmistir :asigim:

son derece güzel , şık , anlamlı .. inş. kocişin bu kolyeyi seçer askito..

Meraba Kizlaarrr
Nasilsiniz
Yaa Aldiklariniza Baktim Hepsi çok Güzel
Allah Bebişlerimizi Sağsalim Kucağimiza Aldiğimiz Günleride Nasip Eder Inşallahh

bende altınbaşta bir kolye begendim ama 2 milyar:çok üzgünüm:

AŞKİTO BEĞENDİĞİN KOLYEYİ BENDE BEĞENDiM.
ÇOK ORJİNAL...
iNŞALLAH GÖNLÜNDEKİ HEDİYEYİ ALIRSIN.
BAKALIM BİZİM BABİŞ NE YAPACAK :))

askitocugum cok guzel,insallah alır esin ..almazsa da sonra sen al bence :))
adasu sende cok begendiyden kıy paraya bence ...bir daha mı geleces dunyaya

Ay askito cok güzel bir kolye Allah gönlüne göre versin canim.Nerdende bulursun böyle degisik seyleri masallah in var canim arastirmaci anne olacaksin ne güzel.....
Bakalim bizimkisi ne alacak ama bu dogumum ona cok agir gelecek cünkü hem bebegin dogum günü hem benim dogum günüm bide 10. evlilik yildönümümüz.Cok merak ediyorum hediyem ne olacak? citlatiyorum hic birsey söyle miyor alirim yada almam diye bakalim büyük olmasada ufaktan birseyler bekliyorum kismet.....

benimki bana bilezik yapcak ben öyle söyledim bilezik yap dedim. biz daha yeni evliyiz yatırım amaçlı düşünüyorum.kenara koycam ev almayı düşünüyoruz ilerde 3-5 seneye kadar kenara ne atarsam karımdır dimi amaaaaaaasırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…