HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

canım sen etrafına aldırma
ona kalırsa kaynanam bana küvete ne gerek var legende yıkanır legenede aynı parayı vericen küvetede sonucta niye alamıyım bide dolaba ne gerek var dolabınızda kücük bir yer acın koyun dedi yermi var dolabımda yer acıyım ben yataga ne gerek var dendi koltuk üzerinde büyümüş tüm cocuklar buda öyle büyür cocuk yataktan ne anlıycak dediler
tabi ben dinledimmi hayır eski kafa cünkü ben ihtiyacım varmı diye düşündüm olmaz olurmu hemde cok ihtiyacım var kocamda hepsine cvbını verdi ben görmemişim kızım görsün ne eksikse hepsini alıcam anne dedi bana laf söylemek düşmedi düşseydi tartışabilirdik ogulları agzına tıkadı söylediklerini

hem neden icinde kalsın ki canım senin bebişin bu oglundada alamadıkların icinde kalmış umursama kimseyi ev hesabını detaylı şekilde sen tut ve artırdıgın parayla ihtiyaclarını karşıla

vallaha iyiki varsiniz ha
ne guzel rahatladim az da olsa
elimden geldigi kadar tutmaya calisiyorum ama olmayinca olmuyor iste allah kahr etsin ki
ama napalim buna da sukur
evsizleri barksizlari dusunuyorum da buna sukurler olsun
ac degilim acikta degilim

iste ogluma yatak almamamiz lazim indirimleri bekliyorum nedim az kaldi 1 hafta sonra
guzel bi yatak alcam ondan sonra kizima dolap
kiza besik oglan icin arkaya baglanan o alet iste bi suru seyimiz eksik
allah yardimcimiz olsun hepimizin vallaha

off okadar yazdım yazdım boşa gitti nasıl sinir oldum anltamam site hatta verdi sana yazıdıgım tüm şeyler ucup gittiKötü Kazen:mymeka:

bak bende 6 aydan sonra alışveriş icin liste yaptım okadar cok eksigim vardı ki sürekli hesap kitap yapıyorum aylara bölüyordum ihtiyacları genede eksik cıkıyordu para yetmiyordu cok ugraştım kafayı yedim sonra azar azar almaya başladım biryerden başladım para olsada olmasada
hazirana kadar bitirmem gerek diye düşünüyodum öylede oldu bitirdim ama nasıl bitti bilmiyorum gene hseap kitap yapınca para yetmiyor gibi görünüyor işte bebekler kısmetiyle gelirmiş lafına inanıyorum yoksa tüm ihtiyaclarımızı alamıyordum bence kızımın kısmeti hesap kitap yapınca icinde boguldum cebimde 3 kuruş bile olsa bişiler almaya cabaladım hep ve şimdi tüm ihtiyaclarımızı aldık herşeyimizi aldık eksigimiz yok cok şükür yani stres yapma mutlaka kızın kısmteiyle gelir alınır herşey sıkıpta kendinide bunaltma canım Şeniz

canım çorumlucum bir şekilde alırsın...bak 1 hafta kalmıs indirimlerede...inşallah istediğin gibi indirimli ürünler bulursun....

adasucum benimde buz kırıcım felan var...sterlizoru ve biberon ısıtıcısını aralık ayında ilk hamile oldugumu ögrendiğimde almıstım...fiyatlarıda çok uygun...

bende liste yaptım...çok şükür herseyini de aldım...inanın çarsıya çıktıgımda kendime bişiler almak hiç aklıma gelmiyor...son 5 aydır kızımıza alıyoruz...birşey yapacak yada alacak oldugumuzda eşime bunun yerine kızımıza baska bişi alırız diyorum ve eskisi gibi saçma sapan şeyler almaktansa bebeğimize alıyoruz...kredi kartlarının yarısı ona aldıklarımızın taksidiyle dolu...

canım benim buz çözmem var
püre... v.s yapan ev aletlerim var.......
senin bu dediğin kaç para?

bu sterilazatör 15 ytl
ısıtıcı da 20 ytl
çok uygun diye alıyorumm....

KIZLAR SİPARİŞ VERDİM ARÇELİKTEN
BİBERON ISITICISIIIII BİR HAFTA SONRA GELİCEKK....
Çok güzelmiş canım,bunun fiyatı mı 20 ytl?
15 ytl dediğin sterilizatörün markası ne?
Bir de buz çözmeyi ne için kullanacaksınız?Onda hangi markayı aldınız?
Çok soru sordum galiba

bu gordugunuz alet
bebegin besigin arkasina bi yere baglaniyor ve buyuk bi cocugun varsa onu oraya ya dikeliyor yaa oturuyor hem besigi yitmis oluyorsun hemde buyuk yavrunu
anlatabilmisimdir insallahaha da bole olmasi lazim

İlk defa gördüm ama çok güzel bişeymiş.

hazirliklari hizlandirmissin canim benim .. cok seker aldiklarin.. hele taytiniza bittimmmmm
Biraz hızlandırdım gibi canım.Okullar kapandı tatile girdik.Bi iki haftaya kadar gideriz ailelerin yanına.Gitmeden beşiğide alayım diyorum.Eylülde döndüğümdede alırım ama çok uygun fiyata bulmuşken alayım gitmeden diyorum.Hem eylülde 8 aylık olmuş olucam.Çok gezilmez heralde son aylarda.Ben şimdiden çabuk yoruluyorum.Walla sizler iyi geziyosunuz maşallah.Mağaza kapanacakmış bi de eylülde bu fiyata bulamam.Alırsam koyarım artık resmini.

bunu kizima aldim iki gun icinde evde olmasi lazim yani umarim
ve bunu alcam insallah
:asigim:

Çok tatlıymış canım,kızın iyi günlerde kullansın.

Adasucum çok haklısın bence.Bende düşününce ne kadar çok alacağım şey olduğunu görüyorum, eyvah parayı yetirebilecekmiyiz diyorum.
o nedenle her dışarı çıktığımda(İlçede yaşadığımdan her ile gittiğimde) Bebeğime ufak tefek bir şeyler almaya çalışıyorum.Şimdiden aldıklarım bi koli olmuş.Henüz 4,5 aylık bebeğim.Geriye kaldı 4,5 ay.Her ayı iyi değerlendirmeliyim.Memur olunca gelen para da belli oluyor zaten.Dün baktım aldıklarımın hepsi için 200 ytl harcamışım şimdilik.Bugün biri dese Dark gel 200 ytl ver de alışveriş yapalım diye, yok hiç birini alamam bugün.Ama damlaya damlaya göl olacak.
İnşallah bende sizin gibi bebeğim olmadan tamamlarım tüm ihtiyaçlarımı.a.s.

darkinlifecimmm
Sterilazatörde Yine Arçeliğin Canim K-9610 S Kodu Fiyati 15 Ytl
Resimdeki Isiticida K-9110 Bi Oda 20 Ytll Canimm......

Canim Buz çözmeyi Bişeyde Kullanmicam Adasu Bi Marka önermiştide Onun Için Yazmiştimm Canim Bebekle Alakali Değil Yanii.....

gelincik fiyatı iyiymiş stresliztörün ve ısıtıcının kafama kaydettim gerektigi zaman eşime derim arcelik bana cok yakın gider alır gelir şimdi almak istemiyorum fazla bişi degil belki ama belki bana gerekmiyebilir emzirirsek napıcam ben ısıtıcıyı bakalım hayırlısı genede lazım oldugunda dedigin gibi iyi fiyatı aldırırım kocişe

yine mothercare girdim bugun gezerken ve indirime giren bi sürü sey vardı..
ogluşuma bu esofman altlarını aldım..ananesi de titreyen örümcek aldı..çoook eglenceli ...hemde ana kucagına da takılıyor :)

hidennn güle gülee kullansın oğluşun aldıklarınııı..
indirimleride kaçırmıyosun hiç anacım sende

allah iyiligini versin kız mediaplayerdenmi cektin resimleri sen neden böyle yapıyosun ki imgagesghack ta resmi yükle sen ek iş cıkarıyosun kendine resmi tekrar cekiyosun elindeki resmi yükle ugraşma böyle cok güzel bu arada aldıkların örümcegi kaca aldınız bende anakucagına takmak icin istiyorum aslında bide mothercareye 15de gidersen %50 indirimler oluyo canım Şeniz

hidencim aldıkların çok hoş canım güle güle giysin ege bebek...

eee napiim isim mi var baska :)
cok yuksek boyutu resimlerin, soylemesi ayıp makinem coook profosyonel :))) yuklemiyor site.. bende jpeg yapmak icin bu islemi uygun gordum...
15 inde de bi turlu denk gelemedim, 5 li tulumlarda falanda oluyor mu indirim eee ozaman coook ucuuz oluyor

bu arada örümcek 17 yada 18 kusur.. mothercare oda
daha bir suru modeli var..ama biz en cok bunu begendik...

Çok uygunmuş arçeliğin fiyatları.
Benim doğum kasımda inşallah.O zamana sizden çok şey öğrenirim.
Teşekkürler canım.

İyi günlerde kullanın canım inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…