HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

hidencimm canım chicconun kini hiç bilmiyorum
yiğenime kullanıyoruz ama nivea
öyle pütür pütürde olmuyooo
bozuk olmasın sonraaa...

kızlar birsey sormustum size ama arada kaynamıs yaaa :)

fikriniz yok mu :1no2:

oğluma bozk şey sürmeyeyim
konu hakkında bılgım yok...ama krem ıle ılgılı bırseyler duymustum..

gecen tv.de dr.a sordular bebeklere gunes koruyucu krem surelım mı dıye?dr.bebeklere surulmesını onaylamıyorum dedı.......

kızlar buda benim prensesimin odası güzel olmuş mu bakalım
askı bulabilirsem birkaç birsey daha asacağım ama daha bulamadım

resimlerin bazılarını çevirmeyi unutmuşum kızlar idare edin artık çok yoğunum bu aralar :)

canım çok şirin olmuş,çok hoşuma gitti...
Allah güzel güzel,sağlıklı günlerde kullanmak nasip etsin...

SEMRAS ÇOK SÜPER BİR ODA OLMUŞ.
ÇOK ZEVKLi SEÇİM YAPMIŞSIN.
GÜLE GÜLE BÜYÜT BEBEĞİNİ ODASINDA :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Semracım çok güzel olmuş... ellerine sağlık.. güle güle kullansın nazlı bebeğin...

semrascım odanız çokk guzel olmus...takımınızda çok sade ve guzel...bebişini gule gule buyut inşallah...
askı olayına gelince bende bulamadım hiç bir yerde...gecenlerde bebek kıyafetleri satan bir magaza ile görustu ablam, ücret karsılıgında verebileceklerini söylemişler...bende ordan alıcam bu gidişle

YA KIZLAR ASKI 6 ADET 3 YTL TiTİZ PLASTİK SATIYOR.
SİZİN ORALARDA TİTİZ PLASTİK SATAN YERLER YOKMU ?
BULAMAZSANIZ ALIP, BEN SİZE GÖNDEREYİM...

YA KIZLAR ASKI 6 ADET 3 YTL TiTİZ PLASTİK SATIYOR.
SİZİN ORALARDA TİTİZ PLASTİK SATAN YERLER YOKMU ?
BULAMAZSANIZ ALIP, BEN SİZE GÖNDEREYİM...

yok canım burda...okadar çok yere baktımki...bulamazsam magazadan alıcam artık...tesekkür ederim buarada...dusunmen yetera.s.

HİDENİSKO CANIM, PÜTÜR PÜTÜR OLMAMASI GEREKİR AMA,
ÜZERİNDE SON TÜKETiM TARİHİ YAZMIYOR MU ?
YA DA BAŞKA BİRYERDE TESTER DENEME ŞANSIN YOK MU?
EN AZINDAN EMİN OLURSUN, ÜRÜNÜN HATALI OLUP OLMADIĞI HAKKINDA.
DURUMA GÖRE DE İADE EDERSiN...

Semrasçım çok güzel bir oda olmuş.İyi günlerde kullanın.. prenses şanslı böyle zevkli bir ailesi olduğu için.

semras odanız cok ciciii cok guzel olmuşşş.. umarım kahkahaları çınlar tez zamanda o odada MELEĞİNİNN....

semrascım çok güzel olmuş kızının odası , güle güle kullanın cnm .. Şeniz

ısım belırtemıycem ama odalar cok gusel ben kasım annesıyım gorunce cok heveslenıyorum bızıde masrafa sokcaksınız :dance:
bebısıme deger :asigim:ınsallah hayırlısıyla hepınız bebıslerınızı kucaklarınıza alırsınız Şeniz

SENACE canım bugun ablam bulmuş çarşıdan sağol canım düşünmen yeter yarın getirecek

kızlar bir milyonculara falan bakın zaten orda daha cok oluyor bebek askıları bende aldım 2,5ytl verdim 6 adetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…