HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

kızlar hazırlıklar tam sürat devam ediyor gibi hepiniz güle güle kullanın ... senace , u2rem ellerinize sağlık maaşallah becerikli temmuz anneleri :nazar:

KIZLAR DÜN CANIM SIKILDI. RAPOR İŞİ GÜME GİTTİ :KK43:(
BENDE SIKINTIDAN KIZIMA KAPI SÜSÜ YAPTIM.
ÇOK İSTEDİĞİM GİBİ OLMADI AMA, BUNU HASTANEYE GÖTÜRECEĞİM EV İÇİN BAŞKA PLANLARIM VAR.

fotoraf0286mm0.jpg

fotoraf0287vb1.jpg

ANNEANNEMİZİN HEDİYELERİ

fotoraf0275rn9.jpg

fotoraf0276jp9.jpg

BABAANNEMİZİN HEDİYELERİ

fotoraf0281cc5.jpg

fotoraf0277fy0.jpg

fotoraf0278bb7.jpg

fotoraf0279ks7.jpg

Canım kapı süsün çok hoş bence.Hiç çıkarma derim ben kapıdan.Sanki hazır gibi olmuş.Ellerine sağlık.

Bebeğinin hediyeleride çok güzel.Güle güle kullansın.

KIZLAR İŞTE RESİMLER. :))

TÜLÜMÜZ ( Sonunda seçebildim )

fotoraf0294hm1.jpg

fotoraf0296ij6.jpg

fotoraf0293br9.jpg

HASTANE ÇIKIŞIMIZ

fotoraf0292hj9.jpg

fotoraf0291ip1.jpg

fotoraf0290mt8.jpg

KÖPÜK NAZAR BONCUĞUMUZ, FIRÇA SETİMİZ ve EMZİĞİMİZ :))

fotoraf0298gq5.jpg

senace güle güle kullanın çok güzell
sonunda tülü seçebilmişsin ama zorlandığına değmiş.
çok güzel bi seçim olmuş kırpık kırpık...

bu nasil kizlar 19.90 kargo parasi ve kendi parasi ise 20.40 euro su an ?
bu nasil ? bu da 3.50 su anki parasi cikabilir her an kargo ucreti de 18.40 ?

çorumlu çok güzeller bence. fiyatlar da harika... keşke burda da olsa ebay gibi bir yer. gittigidiyor var ama maalesef dışarıyla aynı fiyata satılıyor herşey. ebay'den ben de aldım bi kaç şey. hatta gelinlik tacımı bile ordan almıştım. nakliye parasıyla burdakilerden bile ucuza gelmişti :)))

vallaha guzel olmasina guzel de iste bilmiyorum esim de yeni is buldu daha bi hafta oldu
alti aydir issiz ya
bakalim zaten bebek parasi yollucaklar burda bebek icin ihtiyaclarini almak icin o parayla alcam bende iste
bakiniyorum uygun bi sey yakalayabilirsem iyi olur :)

biliyorum bugun kafanizi sisircem ozur dilerim simdiden kizlar vallaha nedim heveslendim bakin ne guzel seyler varmis ya bunun fiyati 0.99 euro kargo parasi da 8.30 ama parasi her an degisebilir
ya oglumda da alirdim ama ne bilim bole siteler oldugunu o zaman da internetimiz yoktu bilseydim annemlerin pc sinden girip alisveris yapardim ama olsun ogluma da baska seyler alirim artik

biliyorum bugun kafanizi sisircem ozur dilerim simdiden kizlar vallaha nedim heveslendim bakin ne guzel seyler varmis ya bunun fiyati 0.99 euro kargo parasi da 8.30 ama parasi her an degisebilir
ya oglumda da alirdim ama ne bilim bole siteler oldugunu o zaman da internetimiz yoktu bilseydim annemlerin pc sinden girip alisveris yapardim ama olsun ogluma da baska seyler alirim artik

bunu begenmedim. çocuğu hapse tıkıyormuş gibi... eşinin iş bulmasına çok sevindim canım. kızınız şans getiriyor size galiba :)) inşallah şansı bol olur..

he simdi ise yaramaz mi bu diyosun meralcim ne bilim ozaman vazgectim :))
sagol evet cok sukur is buldu insallah sansli olur kizim sagol canim

evet gelincik cok ucuz oluyor vallaha bende sasirdim daha once bilseydim cok sey alirdim vallaha

Ayy ne ucuz onlar oyle yaa ne sanslısın corumlu ama ben de sonuncusunu pek begenmedim ama pikniğe falan giderken lazım olur mu acaba sinek olayı falan?..

X