HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

amin canım sağol,hepimize inşallah...anneannesi ve dedesi aldı herşeyini sağolsun.bize kalsa bu kadar alamazdık.tek maaş,ev kira,borçlar falan derken fırsatımız olmazdı heralde...Allah hayırlısıyla kavuşmamızı nasip etsin hepimize

ayerbacım ne güzel dizmişsin öyle,birsürüde eşyası olmuş bebişin,güle güle kullanın canım.hepsi harika:hooray:

Bunlarda bizim dolabımızın ici ve cicilerimizi askılıklardan 3 tanesi boşta haliyle hastane cantası cicilerinin cogu :dance:

&
:icecream:

ayerbacım ne güzel düzenli görünüyor herşey güle güle güzel günlerde kullanın cnm

adasucum seninkilerde cok güzel canım:teytey: cinsiyetini öğrendiğim zaman herşeyi pempe almıycam diyodum ama şimdi bakıyorumda bi çoğunluğu pembe olmuşsırnaşık şey seninde öyle gibi şekercim:sm_cool:

ayarbacım gerçekten çok düzenli bir dolap, Allah nazarkardan saklasın..... İyi günlerde kullansın bebeşin.

ayerba ve adasu maşallah valla. iyi doldurmuşsunuz dolapların içini.. güle güle kullanır inşallah minikleriniz. biz de bu akşam gidecez mobilya bakmaya tekrar. inşallah bu sefer kararımızı verip alabiliriz.

ayerbacım adasucu'gum
kizlar vallaha ne guzel seyleriniz var ole yahu
hepiniz dizmisiniz masallah
cok tatli gozukuyor hersey gule gule kullansinlar insallah

ayerba ve adasu herşey çok güzel valla. güle güle güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin allah.

arzucum seninkini daha önce görmüştük ama gene de tekrar güle güle kullan maşallah diyelinm nazar değmesin

ayerba maşallah canım ne kadar çok kıyafeti var meleginin...rabbim guzel gunlerde giydirmeyi nasip etsin...senin dolaptakileri görunce, kendimin ne kadar az kıyafet aldıgımı fark ettim...annemler yeter diyor ama sizinkileri görunce alsammiki az daha

adasu seninkilerde harika olmus...gule gule giyinsin melegin...

maşallah dolaplar dolmuş taşmış :))
çok güzel güle güle günlerde kullansın bebişler inşallahhh

KIZLAR BEBİŞLERİNİZ GÜLE GÜLE KULANSINLAR CİCİLERİNİ.
ANNELERİ NE GÜZELDE YERLEŞTİRMİŞ DOLAPLARINI.

TEK EKSİĞİMİZ MİNİK MELEKLERİMİZ SAĞLIKLA DOĞSUNLAR ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAH.

BU ARADA BANA HERKES ABARTIYORSUN DEMİŞTİ HAKLILARMIŞ.
BEN 0-3 TEN BAŞLADIM 9-12 CİCİLERİ BİLE ALDIM.
BÜTÜN ÇEKMECELERİMİZ ve DOLABIMIZIN 2 KAPISI ŞİMDİDEN DOLDU.

HERHALDE TEMMUZ ANNELERİ OLARAK BÜTÜN HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK.
ŞİMDİ TEK EKSİĞİMİZ MİNİKLERiMİZ....

ALLAHIM İSTEYEN HERKESE YAŞATSIN BU GÜZEL DUYGUYU

ayerba adasu çok güzel düzenli olmuş dolaplarınız... ben ne paspalım daha hiç bişey yapmadım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…