HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

canım srosenin aldıgı 229 ytl sen aynısı olduguna eminmisin sanada bunu önermiştim zaten :1closedeyes:

arzucum 229 olan arabamız park yatağımız 199 ytl taksitli. bebek çeyizden aldık bi tek mavi kraft orda vardı. hilmişçim kayınpederimde park yatak nolcak felan diyodu. ama akşam bizdeydiler. bayıldı tek kelimeyle ben böyle bişi beklemiyodum diyo.öpüldünüz şekerler.

hidencim teşekkürler. sonraki aylarda alt kata geçirince bebeği yatak alcaz. şimdilik üstünde şiltesi var ve yumuşacık normal bi yatak zaten. artı şilteye gerek yok yani.

park yatak içine nasıl nevresim kullanılıyo kızlar yardımcı olun nette bulamadım yaww

banane banane sevmiom yhaaaa zorlamiiii??
lülülülülülülülülülülülü

hehehe olsun canim mecbur olanlara sözüm yok :))))))))))) hadi ben kactim .. itinayla mincikliorum göbüslerinizii mCxxxxx byess

yha ben bu park yataklarina hic isinamadim :uhm:

bende canım sewemedim hiç park yatakları o yüzden almadımm beşik aldım ama alanlarınki çok güzel herkesin tercihi tabiki ii günlerde kullansınlar...

bende besık taraftarıyım kızlar aynı buyuklukte ya o yuzden karyola turu olanlarından alacagım

kızlar buda inş allah nasip edersee mevlütte giyeceğim terlikler geceliğimin altınaa:))

şimdi dışardan geldimm bebeğime tırnak makasıı( küçücük çok tatlı) önlük aldım düdüklü basınca ötüyo bide gece parlayan ay yıldızlardan aldım odasına yapıştırıcam oğluşumunn artık kendime bişi bakmıyorum walla hep onaa:))))

Canım o kadar bezi şimdiden almayın.benim arkadaş 40 gün önce doğum yaptığı halde bazı bezler elinde patlamış.Hem bebek hızlı büyüormuş.Hemde poposu her beze uyum sağlayamıyormuş.Acele etmeyin bi yeni doğan bi de bi boy büyüğü şimdilik yeterli bence almayanlar için.

[img=http://img162].imageshack.us/img162/8444/gecelikub4.85a25c80e2.jpg]
................................

Süpersiniz walla kızlar :)

iLK EŞOFMAN TAKIMIMIZ.

)

çok güzel seyler almissiniz hanimlar.. hepsini güle güle kullansin bebisler :) hayirli hayirlida dünyaya gelirler insaAllah.

bende hala olaydim bi :)) neler neler alirdim yaa :)

arkadaşlar merhaba bir kaç gün uğramadım dolmuş yine burası küçük çapta çarşı olmuş valahi. netten satışınız varmı? hepinizin aldıkları ciciler çok güzel bezler sıralanmış, tüylü tüylü terlikler, pijamalar, kirli sepetleri oyy oyyy oyyy sayamıyorum bile hepiniz bebişlerinizle güzel günlerde kullanın inşallah.

kızlar bugün evlilik yıldönümüm ama canım çok sıkkın...
eşimin abisinin evinde küçük çapta inşaat vardı,o çağırdı,mecbur gitti benimkide...adam bide bana ben adamı yıldönümünde işte böyle çalıştırırım diye...benim şarteller attı...sabah 10da gitti hala bitmemiş iş...bütün programımız alt üst oldu...akşama gelirse yemeğe gideriz ama keyfim kaçtı,moralim bozuldu..bütün gün böyle geçer artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…