HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

[img=http://img207.imageshack.us/img207/8457/nehir046ai0.th.jpg]
bu oğlumun fırça seti

[img=http://img341.imageshack.us/img341/5646/nehir047fi4.th.jpg]
bu kapşonlu ceketi

herseyin kücügü ne kadar güzel duruyoo .. denizcim cok sirinler güle güle kullanin..

..........................................

Son düzenleme:

GÜLE GÜLE KULLANIN HEYECANINI ANLIYORUM.
BEN OLSAM ÇOKTAN KARIŞTIRMIŞTIM O PAKETİ :))

canım benim teşekkür ederim sende güle güle kullan aldıklarını. valla karıştırmamak için paketi zor tutuyorum kendimi temizliğe verdim paketi unutmak için saat 4te eşim işten gelcek 2 saat daha tutmalıyım kendimi ama çok zooooooooorrrrrrrrrrr:sm_cool::sm_cool: sabredemiyooommmmKötü KazenKötü Kazen

bu benim geceliğim acık çekmedim uzun çünkü sabahlığı ve kısa geceliğide var

bu da gecelik

ay 2 tane çıkmış bazıları pardon kızlar neden öle oldu anlamadımm

ZİNEDİLA GÜLE GÜLE KULLAN BÜTÜN CİCİLERİNİ.
SİZİNDE HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI.
TEK EKSİĞİMİZ MİNİK BEBİŞLERİMİZ.

BU ARADA ODAMIZA YAPTIĞINIZ GÜZEL YORUMLAR İÇİN HEPİNİZE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERiM.
ÇOK MUTLU OLDUM.
HERŞEYİN DAHA GÜZELİ SİZLERiN OLSUN :1hug:a.s.

zinedila canımm güle güle kullansınn bebeğinn cicilerinii...
senaceninde dediği gibiii bi eksiğimiz bebeklerimizz kaldıı.. onlarda bir an önce sağlıklarıyla gelirler inşallah...

srose hani kız ben bişi görmüyorum :uhm:

aaaaaaaaaa görünmüyomu. e bende çıkıyo resimler aaaaaaaaaaa dur bi daha deniyeyim şekerimmm

senace odanın uyumu harika olmuş.prizlere kadar düşünmüşsünüz bravo valla.sevinç çığlıkları atsın

bebişin güzel odasında...

bir sürü şey eklenmiş kızlar...hepinizin aldıkları çok güzel,iyi günlerde kullansın bebişler.gecelik

sabahlık kimindi ya unuttum...neyse sende güle güle kullan canım.

ALLAH TÜM ANNİŞLERİ VE BEBİŞLERİNİ NAZARLARDAN SAKLASIN...TÜTÜTÜ MAŞALLAH

kızlar bu avizemiz geçen gün aldık size göstermemiştim

bunlarda bugün gelenlerden iki tanesi büyük paketi açamıyom kocam küser diye yaaa

temmuz bebişleri çok sanslı kızlar...inşallah hep böyle devam eder...hergun bişiler alınıyor bizim meleklerimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…