Gebeliğe Hazırlık Haziranda Zeynep kamilde Aşılama yaptıracaklar toplaşalım :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Siz testi yaptirdiktan ne kadar sure sonra gittiniz peki?kusura bakmayin cok sordum ama ta pendikten gidicem orayaa bisa gitmis olmak istemiyorum
Hayır olur mu ne kusuru ben ilk smear verdiğim için önce eşimin tahliler yapamasni bekledim yani benim gitmem herşey toparlamak yaklaşık 20 gün sürdü ozamanda çıkmıştı zaten süre olarak zaten doktor size söylüyor bana yalan olmasin 3 hafta dedi sizde bence 3-4 hafta sonra gidin boşa onca yolu çekmeyin bende Sancaktepe'den oraya gidiyorum ölüm gibi siz dahada uzaktasiniz😕

Hayır olur mu ne kusuru ben ilk smear verdiğim için önce eşimin tahliler yapamasni bekledim yani benim gitmem herşey toparlamak yaklaşık 20 gün sürdü ozamanda çıkmıştı zaten süre olarak zaten doktor size söylüyor bana yalan olmasin 3 hafta dedi sizde bence 3-4 hafta sonra gidin boşa onca yolu çekmeyin bende Sancaktepe'den oraya gidiyorum ölüm gibi siz dahada uzaktasiniz😕
Bu arada bu ignelere falan ucret ne kadar odediniz?yani devlet ne kadarini karsiliyor?birde kac igne aldiniz toplamda?son olarak carsamba yumurtalariniza bakilcakti son durum nedir?🙂

Bu arada bu ignelere falan ucret ne kadar odediniz?yani devlet ne kadarini karsiliyor?birde kac igne aldiniz toplamda?son olarak carsamba yumurtalariniza bakilcakti son durum nedir?🙂
Söyle iğnelere ben Gonal F ve yumurta çatlatma ignesine toplam 550 TL ödedim devlet yarısını karşılıyor yumurta takibi de tekrar çağırırlar şuan hastanedeyim istedikleri boyuta daha ulaşmamış yumurta o yüzden tekrar çağırdılar iğne baya var pakete ama toplam Maximum eski tedavimden biliyorum 8 ile 10 gün arası kullanıyorsunuz yumurta istedikleri boyuta ulaşınca bırakıyorsunuz zaten sonra çatlatma iğnesi yapılıyor

Sorduğunuz için benim Durumu teşekkür ederim🙏❤️

Söyle iğnelere ben Gonal F ve yumurta çatlatma ignesine toplam 550 TL ödedim devlet yarısını karşılıyor yumurta takibi de tekrar çağırırlar şuan hastanedeyim istedikleri boyuta daha ulaşmamış yumurta o yüzden tekrar çağırdılar iğne baya var pakete ama toplam Maximum eski tedavimden biliyorum 8 ile 10 gün arası kullanıyorsunuz yumurta istedikleri boyuta ulaşınca bırakıyorsunuz zaten sonra çatlatma iğnesi yapılıyor

Sorduğunuz için benim Durumu teşekkür ederim🙏❤️
Rica ederim🙂bu odediginiz ucret 1 gonalf icinmi gecerli.yani 8-10 gunluk surecte hemen hemen kac igne kullandiriyorlar?

Rica ederim🙂bu odediginiz ucret 1 gonalf icinmi gecerli.yani 8-10 gunluk surecte hemen hemen kac igne kullandiriyorlar?
Günde 1 tane kullanıyorsunuz içinde ama baya iğne oluyor iğnenin uçları yani ama tabiki dosaj farklı mesela Gonal F 900 var 400 ve 300 sanırsam bana 900 verdi her gün 75 ünite yapıyorum toplam yani bu iğne ortalama 12 gün yetiyor 900 bölü 75 yapıyorsunuz zaten bu iğnenin miktarı vs heyet karar veriyor ilaç raporunuzda yazıyor aldığınızda

Günde 1 tane kullanıyorsunuz içinde ama baya iğne oluyor iğnenin uçları yani ama tabiki dosaj farklı mesela Gonal F 900 var 400 ve 300 sanırsam bana 900 verdi her gün 75 ünite yapıyorum toplam yani bu iğne ortalama 12 gün yetiyor 900 bölü 75 yapıyorsunuz zaten bu iğnenin miktarı vs heyet karar veriyor ilaç
Sizde elif tozkir a mi gidiyorsunuz?

Değişiyor, bazen elif tozkir yazıyor bazen Belgin Devranoğlu interfilte 2 gittiğim yer oda değişmiyor hekim değişiyor ama bazen Enis beyde oluyor
Tesekkur ederim cevaplar icin.insallah hersey olumlu gider ve insallah saglikli,hayirli evlatlarimiz olur tup bebege gerek kalmadan🙏

Bilenler yardimci olursa sevinirim.benim butun evraklarim hazir sonuclarimin hepsi cikti.sadrce smear testinin sonucu cikmadi.1 hafta oldu testi vereli.kultur sonucu cikti ama smear cikmadi.bu surecte tum evraklarimi gotursem infertilite bolumune bosami gitmis olurum?illa smear sonucunu beklerlermi yoksa beni tup bebek bolumune yonlendirirlermi dosya acilmasi icin?
Çıktı mı sonucun başlayabildin mi?

Çıktı mı sonucun başlayabildin mi?
Cikmis.enabiza yansimiyormus onu anladim.kimbilir ne zmn cikmis.ama cok sukur rast gitti islerim bugun gittim zwynep kamile.gerseyim hazirdi zaten okeylediler.saglik kuruluna dosyayi teslim et dediler.verdim hemen.ordaki adamda 1 hafta icinde onaylanir ilac raporun dedi.agustos ayinin adet gunune asilama icin gel tedaviye dediler.cok sukur biseyler belli oldu

X