Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Arkadaslar mide bulantisi halsizlik karin agrisi ve31. Gunumdeyim kan testi yaptırdım ve sonuç negatif çıktı. Bir daha hicbir belirtiyle umutlanmicam kendime soz verdim.size tavsiyem belirtileri bos verin sonu hayal kırıklığı olabiliyor..her şeyin hayırlısı hepimiz icin...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

6 aylik evliyim ama tam anlamiyla 2-3 aydir deniyoruz

Benim bu 6. Ay kızlar bebeğim gelmedi bu ayda ara verdim zaten takip filan yapmıyorum sadece soğan kürü oda içim temizlensin diye kısmet ....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Belirtilere bakarsan ben geçen ay kasık ağrısından duramadım be

Benim bu 6. Ay kızlar bebeğim gelmedi bu ayda ara verdim zaten takip filan yapmıyorum sadece soğan kürü oda içim temizlensin diye kısmet ....

Hepimiz 6 ay desene :-D ayni anda hamile kalsak bari :-D bnm bugun cok kasiklarim agriyo yumurtlamadim bile hala ki belirti arayayim

Kizlar ablamin bi arkadasi 4 aylik hamileymis ve yeni ogrenmis şok oldum ya inanamıyorum 2 aylikken kan testi yaptırmış negatif cikmis ve az da olsa kanamasi oluyomus adet oluyo sanmis menopoza giriyo diye düşünmüş doktora bi gitmiş hamile anammmmm kizlar bu demek oluyo ki adet olmdan soktuuculer kullanmayalim nolur nolmaz sakin ha ol diyen yaratan Mevlam ne kadar büyük ona gore zorluk varmi

Dogru ya ikimizde 6 aylik evliyiz diye msj atmistim kafa kalmadi ki bugun bnde bnde istanbuldayim 21 yasindayim bi ay sonra 22 olcm ins

Daha yasin kucuk cok stres yapma bebegim :) :) bak daha cok zamanin var ablani dinle :)) ben 30 geldim :)) gec evlendim o yuzden hemen bebek istiyorum pkoda olunca .Akisina birak INSALLAH olacak kuzum:)

Kuzular gelecek gelecek te azcik sabir...ben hala esime soyleyemedim ki

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Kanamam.olunca tutunamadi diycem Allah affetsin ama oda boyle olunca cok uzulecek...prolaktinden supheleniyorum.suan bakalim regli olayim.prolaktine baktiracagim hmn

İnşallah cnm ya

Prolaktin nedir ben bilmiyorum ?

Nasi sut geliyo cnm emzirme oldugu zamanki gibimi

Evet tatlimmm

Eski senden aldim ama bu cikti neyse evet tatlim baya baya sug geliyor

ayy çok teşekkür ederim tatlım darısı en kısa zamanda başına olsun.açıkcası ben geçen hafta negatif çıkınca bu ay geçti demiştim ama kısmet:)folik asit kullanıyorum bir kaç aydır haftaya randevum Allah izin verise

Eski senden aldim ama bu cikti neyse evet tatlim baya baya sug geliyor

:-D bnde diyorumki kim yazmis selulit melulit :-D peki bazen gogus ucunda sut kesigi gibi birikme oluyo bu normalmi yoksa odami prolaktinle alakali

:-D bnde diyorumki kim yazmis selulit melulit :-D peki bazen gogus ucunda sut kesigi gibi birikme oluyo bu normalmi yoksa odami prolaktinle alakali

Olabilir sen ztn baktircaktinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…