HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Aa geçmiş olsun canım. .. ....

Aa geçmiş olsun canım. .. ....
Teşekkür ederim, o sebepten tek embriyo tercih ettim, ikiz beni çok zorlar dedim ama hep sanki iki embriyo koyulunca ikiside tutacak gibi düşündüm. Bir yandan da negatifi düşünmedim yani. Sen de iki mi koyduracaksın.

Doktora soy
Teşekkür ederim, o sebepten tek embriyo tercih ettim, ikiz beni çok zorlar dedim ama hep sanki iki embriyo koyulunca ikiside tutacak gibi düşündüm. Bir yandan da negatifi düşünmedim yani. Sen de iki mi koyduracaksın.
Doktor ile konuşmadık daha. Yarın transfer.yarın isteyeceği iki tane. Bakalım kabul edecekmi

canım benim de 12 yumurtam toplanmıştı, 8i döllenmişti ve 5. güne ulaşamayacakları için 3. gün transfer edeceklerini söylemişlerdi.. ben de transfere gittiğimde öğrendim ki dondurmak için kaliteli embriyo kalmamış, eğer dondurursak çözülme aşamasında yaşayamazlar boşuna para ödemeyin dediler.. iki tane 3. gün embriyosu transfer edilmişti ve hamile kalmıştım..
sıkma canını illaki 5. gün embriyosu olmasına gerek yok.. yarın git güzelce al bebişlerini anne rahminde olması gereken yere konsunlar.. doktoruna söylersen 2 tane transfer eder, ben 2 tane transfer ettirmiştim ve biri tutmuştu..

Çok geçmiş olsun nazalnem diye bir sprey var ben de kullanıyorum burun damarlarını büzüyor sıcaklar bir de aldığımız ilaçlardan vücut etkileniyor haliyle
canım kullanmadım öyle bi ilaç ama şu yumurta geliştirici iğneler hormonu tavan yaptırdı heralde ondan oldu dediğin gibi vücut kendinden geçti artık..

bu arada güzel olumlu haberleri almaya başladık mı ne? o belli belirsiz çizgiyi ben de gördüm sanki

Adige_ transfer anımı da anlatmak istiyorum.. az sıkışık transfere girdim beni hazırladılar, doktorumuz geldi.. şen şakrak espiriler gülücükler çok pozitif bir ortam vardı.. göbeğime ultrason tuttular, bebeği yerleştirecekleri endriumetrumu odakladılar, ordan embriyolog geldi 2 defa adımı soyadımı sordu embriyoların bana ait olduğundan emin olmak için.. ardından hoca bir iğneyle embriyoları soktu ben tüm aşamaları izledim.. embriyoları püskürtürken 'ayetel kürsi biliyor musun jeliboni?' dedi.. evet hocam dedim. okumaya başla duan bittiğinde yavruların anne rahminde olması gereken yerde olacaklar dedi.. öyle huzur doldum ki, hemen okudum duayı.. tam bitirdim tüm ameliyathane amin dedik hayırlı uğurlu olsun dedi ve bitti.. hepsi toplam 4 dakika bile sürmedi..
çok şanslıyız harika bir doktorumuz var kuzum..

Kız ben mesajını görmedim kusura bakma :) demek gördün yaa inşallah hepimizin pozitif olsun. Gece uyuyakalmışım.

Nasil görmezsinnnn..
Bidahaki test ne zaman canisiii.. geliyo geliyo bebis geliyo insallah..

Bu topikte insallah herkes pozitifi görür ve saglikla evlatlarina kavusurrrrr...

Aynen cok haklisin canim.. bende artik sirke ve karbonata gectim.. pekte güzel parlatio yani..

Ne kadar güzel..

Ya sanki bana da silik bir cizgi daha var gibi geldi canım hadi bakalım yarın sabaha hayırlısı inşallah bu test erken gebelik testi di mi normal testlerden degil

Oldum canım pazartesi günü oldu kaldı 8 günüm sen ne durumdasın ne yaptın canım
Canim ben bu ayi es gectim cunku esimin kurumu bi kismini karsiliyormus rapor cikartiyorum onun icin temmuzun ilk haftasina kaldim gec olsun guc olmasin vardir bundada bir hayir guzel haberlerini bekliyorum

Ben normalde organik deterjanlar kullanıyorum sadece klozet için eşim arada bir çamaşır suyu kullanıyor, bulaşıklarda da sürekli deterjan kullanmıyorum arada limontuzu, karbonat falan koyuyarum makineye.

Ya sanki bana da silik bir cizgi daha var gibi geldi canım hadi bakalım yarın sabaha hayırlısı inşallah bu test erken gebelik testi di mi normal testlerden degil

Erken olanlardan canım, 5. yada 6. gün yapılanlardan. Daha 2 tane var evde :)

Kızlar nasıl besleniyorsunuz yazarmısınız ben başilm
Sabah 2 adet kayısı ardından 1 bardak süt saat 10 gibi kahvaltı yumurta olmazsa olmaz 11 de ilaçlar ara öğün de ananas avakado 1 er dilim + diğer meyveler gün içinde yoğurt yada kefir 1 avuç falan kabak çekirdeği +badem fıstık fındık ceviz günde 2 3 bardak çay içiyom günlük 3 4 litre su içiyorum komşularım sağolsunlar hiçbir iş yaptırmıyorlar güzel güzel yemekler de yapıyorlar bana akşamları çıkıp biraz yürüyorum 12 yatıyorum sabah 8 de uyanıyorum Valla akşam a kadar temel tembel evde takılıyor siz neler yapıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…