HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Benim öyle oldu canım ilk tedavimde şimdikide.test günüm 23 haziran.9 embriyom vardı ikisi transfer edildi 7 tanesi beşinci gün için takibe alınmıştı.beşinci güne gelmişler ama donduracak kalitede olnadıkları için dondurulmadı.hakkımızda hayırlısı olsun

Merhaba üzülme benim de öyle oldu 7 yumurta toplandı 5 ı döllenmiş fakat dondurulacak kalitede yumurtam yoktu bu olağan bir durum endişelenme buarada transferin hayırlı olsun güzel haberler verirsin insallah

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için hepimiz için hayırlısı olsun . benim ilk denemem çok fazla soru sormuyom dr a kafama takılmasın diye ama yine de bugün içimi bi olumsuzluk kapladı.

Aaaa çok geçmiş olsun canım Allah Allah . Dikkat et kendine. Cumartesi kaçta opu

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için hepimiz için hayırlısı olsun . benim ilk denemem çok fazla soru sormuyom dr a kafama takılmasın diye ama yine de bugün içimi bi olumsuzluk kapladı.
Evet canım insan beşinci güne giden embriyosu olmayınca yerleştirilende gitmeyecek gibi düşünüyor.bende seninle aynı hisleri yaşıyorum emin ol.bi tarafım hep olumsuz.hiç kendimi hamile düşünemiyorum.sanki hiç anne olamayacağım gibi geliyor öyle anlarda.seni çok iyi anlıyorum

Cumartesi transfer olaçagim. Çarşamba ya da perşembe başlamak istiyorum bende

@arvewnundominel merhaba şunu unutma dunyanin en iyi labaratuvari bile anne rahminden iyi olamaz nice 2.gun embriyolariyla hamile kalanlari duydum kalitesiz olsaydi emin ol doktorun koymazdi tedaviyi iptal ederdi sana konulan embriyolarla ilgili bilgi verilmedimi kalite olarak

Evet canım.çok haklısın.verildi ikiside birinci kaliteymiş

hayır maalesef bana bilgi verilmedi bende daha fazla negatif olmamak için soramıyorum açıkçası

Sağol canım aslında çok kararsızım yapsam negatif olsa canım sıkılır erkenden ama dayanabilirmiyim bilmiyorum aslında
Bende diyorumki bu kimdi kimdi diye msjlarima baktimda hatirladim kuzum sen transfer oldunmu hic konusamadik insallah sonucun hayirli olur

Neden sormadin ve normalde sana soylemeleri gerekirdi ama sen icini ferah tut hic bir doktor kalitesiz embriyo transfer etmez

transferim çok zor geçti dr da bende çok gerildik sonra da soracak halim kalmamıştı şimdi sorsam 2. kalite dese kafaya takıp daha da çok karamsarlığa kapılmaktan korkuyorum. inşallah tutunurlar da kaçıncı kalite olduğunun bi önemi kalmaz.

Geçmiş olsun kan sulandırıcı iğne veya asprin kullanıyorsan ondan olabilir.Burun içini nemli tutmaya bak.

Henüz başlamadım kan sulandırıcılara canım transferden sonra başlıcam ama şimdiden kanım çok sulu maşallah
Geçmiş olsun canım. İgnelerini bitirmişsin çok şükür. Sağlıklı yumurtaların toplansın inşallah.
Sağol canım bu defa yumurta sayım az.. ama kaliteli çıkarlar inşallah.. doktorum en fazla 5-6 tane yumurta toplarız dedi.. geçen denememde 12 yumurta çıkmıştı
Aaaa çok geçmiş olsun canım Allah Allah . Dikkat et kendine. Cumartesi kaçta opu
Sabah 8:30da canım.. senin transfer kaçta?

Sahi ya o kadar para veriyoruz doğru dedin
Ben de konuşuyorum bazen yavruşlarla gitmediniz di mi annecim benimlesiniz di mi hala diyorum filan of of Allahım sağlıkla güzel sonuçlara eriştirsin hepimizi inşallah
cok iyi yapiyorsun konus onlarla sev onlari annesi... beklerken pozitif olmak cok önemli. Allah korusun sonuc negatif olursa o zaman üzülür stres yapariz simdiden değil ayrica bi şeye cok inanirsak gerçek olma ihtimali artar :)

hayırlı cumalar kızlar opu ve transfer olan arkadaşlara bol şanslar dilerim test günü yaklaşan arkadaşlardan da hayırlı haberler beklıyoruz , sizi takip ediyorum, nicklerinizla dua edıyorum hepinize, umutsuzluğa kapılmak yok negatif dahi olsa sonuç; biz mücadeleci ruhlarımızı kaybetmeyelım ...Dün çok sevindirici bir haber aldım bende 6 seneden beri bekleyen bir arkadaşım vardı 2 tüp bebek yaptırmıştı malesef negatifti , dün hamile olduğunu öğrendik üstelık kendinden o kadar umudu kesmiştiki yaklaşık 2 aydan beri gelmeyen adetını bile önemsememişti direk doktora gittiğinde bebeğin kalp atışını duydu 9 haftalık hamileydi .Doktorlar doğal yollarla hamile kalman imkansız demıştş ama Rabbim nasip etti, çok duygulandım dün ağlayarak konuştu benımle .Hayatımızda böyle mucizevi şeylerde olabılır tüp bebek olmaz bir bakarsanız doğal yollarla hamile kalmışıız. Dün daha iyi anladım gerçekten herseyın bir zamanı var Rabbim tez zamanda bizede nasip etsin inş

Hımmm inşallah iyi geçer canım. Benim 12 de transfer . Senin iyi geçer güzelce eve gider dinlenirsin....narkoz adamı dengesiz yapıyor. Bi de canım beni dün arayip toplanan 10 yumurtanın 4 unun olgun olmadigindan işleme alinmadigini. Isleme alınan 6 yumurtanın dollendigini. Cumartesi 12 de az sıkışık olarak transfere gelmem i ve bir çaba beni atamayacaklarini söylediler. Yani hepsi cumartesi ye ulaşamayacağı belki. Bi çaba arama de gibi biz aramıcaz dedi .. ehehe. Sen aramış miydin. Embriyo durumu için. Kaliteli mi diye.. bilgin olmuş muydu transfere kadar olan dönem de. Bi de 3. Gün embriyoşu olacak.5. Güne beklemiyorlar sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…