HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İnşallah bu sefer herşey yolunda gider canim demek ki zamani varmiş o zaman bu zamandir kim bilebilir ki allahtan başka

Tuvalete çıkma isteği . Doluluk hissi var mıydı sende canım. Serum dan mi oluyor acaba
Serumdan olabilir benim karnım 6 aylik hamile karnı olmuştu (durumdan hoşlanmadım sayılmaz .)Çok fazla kasık ağrım vardı gerilmiştim davul gibi.Opu işlemi yeni olduysa olur sanırım idrara çıkma isteği, içini ferah tut canım.

Çok gec
Cok geçmiş olsun canım. İçimi ferahlatyin biraz Sağol.

İyi akşamlar Yaşım 26 1. denemem.5 tane dondurulmuş 5. gün embriyom var.Pkos ve morfoloji bozukluğumuz var.Beni de listese ekleyebilir misiniz ?
Cnm hayırlı olsun tedavin,seninle yaşımız dışında her şeyimiz aynı neredeyse, transfer için iki ay sonra dediler bana seninki ne zaman?

Cnm hayırlı olsun tedavin,seninle yaşımız dışında her şeyimiz aynı neredeyse, transfer için iki ay sonra dediler bana seninki ne zaman?
Ben iki aydır bekliyorum inşallah bu ay transfer olucam sorun çıkmazsa.Beklemek biraz gerdi açıkcası ama elimden de bişey gelmedi.Bu ay ruhen daha hazır hissediyorum.

Çok gec

Cok geçmiş olsun canım. İçimi ferahlatyin biraz Sağol.
bende de benzer durum var cnm üstelik idrar yaparken kasiklarima baski yapiyor gibi bi agri oluyor. önceki opu larda da oldu normal sanirim. ohss olmasak bile ödem yapiyor o bölge geriliyor şişkinlik oluyor ondan sanirim

anladım canım en iyisini yapmışsın beklemekle rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin

Kızlar. .. kızlar. .. bi bekleyiş daha... Bugün ogleden sonra embriyo var mı yok mu. Varsa kaçtane. Durumu nedir. Bilgi vermek için arayacaKlar. .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…