HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Güzel cnm eve gelince uyumusum. 4 embiriodan ikisi transfer edildi. 5. Gun. Diyerleri gitti sanirim. Yanlız test gunum 29 zu dondurulmus embirioda 15 gun sonra test yapiliyormus.
Cnm sen hanfi hastanede yaptirdin ki. Benimkide dondurulmustu 29 haziran test gunum cok gec ya

Güzel cnm eve gelince uyumusum. 4 embiriodan ikisi transfer edildi. 5. Gun. Diyerleri gitti sanirim. Yanlız test gunum 29 zu dondurulmus embirioda 15 gun sonra test yapiliyormus.

Aaa öyle mi.. ilk defa duydum canim.. benim arkadasimda donmus transferi oldu.. 9. günde kan testi verdi 300lerde cikti...
15 gün bana cok fazla geldi yaaaa...

Adanada annemlerdeydim demiştim ya rapor için yarinda evime dönüyorum birde bu topikte en sona ben kalacam benim transfere kadar hepiniz dogurursunuz valla:)))

Ayyy kafa kazan kusura bakma canisi.. salca aldin mi salca? Bende istiyom.. domates salca 5 kilo.. adres bilgilerimi yolluyom öptüm..

Bursalii bizim buralarda biber kurarlar hatay antep adana urfa biber salcasi yer İstanbullular domates salcasi yer sana acili gondereyimmiiiii

Kızlar bişey sorcam.. Ebru Destan'ın bi kitabı var ya "Kim demiş hamile kalmak kolay diye, Yalnız değiliz" şeklinde.. Onu okuyanınız var mı? Ben aldım ve bir solukta bitirdim.. bizim gibi hamile kalması zor olan kişilerin neler yaşadığını ve çözümlerini anlatmış.. epey etkilendim sizinle de paylaşıyım dedim.. kitabın içinde hamile kalmayı kolaylaştıran kürler de var epey faydasını gören olmuş

Okumammi hem de ağlayarak okumuştum geceleri yatarken 3 günde bitirdim tane tane düşüne düşüne okudum

Okumammi hem de ağlayarak okumuştum geceleri yatarken 3 günde bitirdim tane tane düşüne düşüne okudum
Dimi canım insan çok etkileniyor.. hele o amerikada çocuğunu taşıyabilmek için rahmine kelepçe taktıran kadının hikayesi günlerce çıkmadı aklımdan.. her çileyi biz kadınlar çekiyoruz yeter ki bi evladımız olsun diye.. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın yüzümüzü güldürsün inşallah..

Amin canım amin Rabbim yardimcimiz olsun evet beni de etkilemişti birde sanirim 6.nci denemesinde hamile kalan vardi doktoru da emre beydi zorlu bir hastaymis ama mücadele sonucunda mutlu sona ulasmislar o hikayede beni etkilemişti aslında her bir hikayede bir yaşanmislik var ve kendimi o hikayede buluveriyordum okurken

Kizlar bi se sorcam. Bugün 11 de öpü oldum ya. Şu an ağrım yok ama sürekli tuvalete çıkma isteği var ve her gidişim de az da olsa idrar var. Doluluk hissi var . Ama ağrım yok . Normal mi. Korkuyorum ohss olmaktan

Aynen öyle.. benim de bir dış gebeliğim bir normal gebeliğim (14.haftada kaybettim) ve bir tüp bebekte 6.haftamda kaybettiğim gebeliğim oldu.. neler neler yaşıyoruz da dışarıya hep bişey olmamış gibi davranmak zorunda kalıyoruz.. her hikaye kendine özel ve her yaşanan yaşayan insana zor..

Canim ya allah sabir versin inşallah bir daha boyle şeyler yaşamaz bebisini saglicakla kucagina alirsin peki araştırma yapildimi benim arkadasimda 3 kere düşük yapti normal yolla ikizlere hamileydi yine düşük olunca araştırma sonucu kan pihtilasmasi cikti şuan 5 aylik hamile

Benim aşılamam şiddetli ohss nedeni ile tüp bebege döndürüldü ve embriyolar donduruldu.Karında şişme yoksa endişe etme emme doktora danışmaktada yarar var tabbi.Her ihtimale karşı bol su ve protein tüket.İnşallah herşey yolunda gider.

Tuvalete çıkma isteği . Doluluk hissi var mıydı sende canım. Serum dan mi oluyor acaba

Her d
Kizlar Ben sadece progestan igne kullaniyorm jel falan vermediler neden
Her dr farklı ilaç verebiliyor önceki tedavimde bana da jel vermedi sadece progestan iğne vermişti sadece dr una güven kafanı karıştırma şimdi ki dr um bana sadece jel verdi iğne yok neoupon(adini yanlış yazmış olabilirim) iğne verdi bir de ilkini transfer günü yaptırdım 2. Sini 1 hafta sonra dedi tutunması içinmiş. Artık hayırlısı olsun pozitifleri görelim inşallah

Amin canım.. tabi araştırma yapıldı genetik tüm testleri yaptırdık.. hatta bebeklerim bile patolojiye gidip detaylıca incelendi ama kesin bi tanı konulamadı.. her biri farklı bi kaza gibi diyorlar.. biraz vücudumda folik asit eksikliği var ama nedeni o mu değil mi bilinemiyor

Amin canım inşallah bu kez güler yüzümüz kucaklarimiz dolar inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…