HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Teselli eden arkadaslara tesekkur ederim. şok olup bayaga agladim ama simdi daha iyiyim..elden gelen bisey yok artik dua edicem Rabbim o iki embriyoma sağlık versin
Hiç canını sıkma bak benim ilk tedavide 4 yumurta toplanmıştı 3 ü döllenmişti 2 si iyi kalite oldu ve tutmuştu önemli olan bunların sağlıklı olması sayı değil kalite en önemlisi

Transfer oldu Canım çift embriyo iyi geçti çok şükür. 5.gün embriyosu ama test gününe 25 haziran dediler geç değilmi en erken ne Zaman belli olurki
Senin transferin ne zaman oldu cnm. Ben bugun oldum 29 haziran test gunu 15 gun sonra ben durmam ki ozmaana

düşük olmaması için birşey kullanmışmıydın ve ne kadar süre kullandığını öğrenebilirmiyim
7. Hafta kalp atışı için gittiğimizde kalp atışı yoktu dr kürtaj dedi ben 1-2 beklemek istedim ilaçları kestim 2 gün sonra kanamam başladı ve düşük yaptım, düşüğü önlemek için Progestan veriyor doktor hem jel hem iğne

Bugün opu den çıktım bana verilen ilaçları yazıyorum kızlar. ..
1.prednol
2.progestan fitil
3.monoton
4.estrofem
5.hibor
6.progesteron iğne
7. Vitamin
Standart verilen ilaçlar galiba bunlar...?
Evet bana da bunların aynısı verilmişti canım standart ilaçlar..
hibor kan sulandırıcı iğne çok yakıyor temkinli ol derin nefes al öyle bas şırıngayı.. şu kutsal yolda çektiğimiz acıların yerini bebeklerimizin kahkahaları doldursun inşallahh aminn
Allah razi olsun cnm... bi taraftan da diyorumki zaten daha önce 9u dollendi 5 embriyom oldu da noldu gene olmadi... nasip işte.. Rabbim o iki embriyoma saglik versin
O 2 embriyo sana çok sağlıklı çok hayırlı evlatlar olsun inşallah kuzum üzülme embriyo dondurmaman gerekiyormuş demekki

Canim progesteron iğnesi ve hibör kan sulandiriciyi nerden yapiyoruz

Olmamı yaa benim içimden de 7.gün erken gebelik testi yapmak geçiyor hadi hayırlısı

Allah hepinize yardım etsin arkadaşlar dualarımdasınız. Bişey soracağım. Adetin 2. Günü tedaviye başlamak için gittiğimde kan tahlili yapacaklar mı? Biz bir ön görüşme yaptık. Vajinal muayene ve kan tahlili yapıldı bu arada önceki adette.

Tedavin hayırlı olsun.kan tahlili yapılacak canım.ona göre ilaç dozu ayarlanacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…