HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Benim ameliyat bi olsun hayirlisiyla benim transferde belli olur insallah belki benimki yada benimkilerde kasim doğumlu olur kimbilir

Benim ameliyat bi olsun hayirlisiyla benim transferde belli olur insallah belki benimki yada benimkilerde kasim doğumlu olur kimbilir
cnm ben simdi bi ay teatrio kullandim gecen ay bioesteron alamamistim doktorum ister kullan ister kullanma dedi gunde 2 icim dedim sen kac iciyordun yaa

cnm ben simdi bi ay teatrio kullandim gecen ay bioesteron alamamistim doktorum ister kullan ister kullanma dedi gunde 2 icim dedim sen kac iciyordun yaa
Bende teatrio biesteron 3 ay kullandim gokhan beymi yazdi sana ilaclari ben teatrio 1 biesteron 2 ictim canim ayni zamanda diger kurleri vitaminleri kullandim

Bende teatrio biesteron 3 ay kullandim gokhan beymi yazdi sana ilaclari ben teatrio 1 biesteron 2 ictim canim ayni zamanda diger kurleri vitaminleri kullandim
bana feza bey yazdi cnm ama baska kur ilac vermedi bide omega 3 kullaniyorum ari sutu bal polen yiyorum her gun onun disinda sekere dikkat ediyorum sen hangi kurleri kullandin

bana feza bey yazdi cnm ama baska kur ilac vermedi bide omega 3 kullaniyorum ari sutu bal polen yiyorum her gun onun disinda sekere dikkat ediyorum sen hangi kurleri kullandin
Sekere dikkat et cikolata hamur haxir gida hic yeme bunlar yumurtanin dusmani aklinda olsun kuzum bize liste verdiler aslanpencesi civan percemi coban cantasi adacayi bunlarin karisimini ictim birde saglikli beslenmeyle ilgili liste verdi onu yapmistim yemen gereken ve yememen gerekenlerle ilgili v.s.birde dedigim gibi saf ari sutu akabinde bal polen karisimi ,kuru incir falan yedim.omega 3 bende kullanmistim suan sadece infolic combi kullaniyorum ve bal karisimi

ilinci opuyu oldunmu cnm sen diaardan bisey yemiyorum zaten ekmegimide kendim yapiyroum artik bi diyetisyenede gidicem ben biraz kilo verip saglikli beslenmeyle ilgili insan kendini sartlandirinca daha cok cnai istiyro yaa tatli pek sevmem ben normalde ama simdi canim cok istiyor yani hic biskuvi yemeyenler falan varmis ben arada yiyorum yaa yani doktor bana sadece herseyi mevsiminde ye dedi tavuk kesinlikel yeme dedi onlara dikkat ediyorum iste ben senin dediginkarisimlarida daha oncedende iciyordum kendim

Kızçelerr ne alemdesiniz? Nasıl gidiyor tedaviler? gunes0101 ameliyat ne durumda canım? Gelişmeleri aktarın kızlar bu ara gündemim baya değişikti hiç uğrayamadım size..

Riskli gebelik olduğu için doktor 45 gün rapor verdi, doğuma kadar yatcaksın dedi İşe güce mecburi ara verdim anlatayacağınız..
Ben yeni düzenime alışmaya çalışıyorum sizlerde ne var ne yok???

canım bi sıkıntı mı oldu kanama falan?
dikkat et kendine

benim 21inde ikili testim var gün sayıyorum işte
belki cinsiyet de belli olur diye bi umut bekliyorum

canım bi sıkıntı mı oldu kanama falan?
dikkat et kendine

benim 21inde ikili testim var gün sayıyorum işte
belki cinsiyet de belli olur diye bi umut bekliyorum
Canım kanama olmadı çok şükür ama vajinamda çok yoğun bi ağrı oldu, önceden de ağrılarım olurdu ama dinlenince geçerdi, bu defa 3 gün boyunca ağrım geçmeyince doktora gittim. Çok yormuşsun kendini dedi, günde 5 saat ayakta ders anlattığımı duyunca hemen rapor yazdı fikrimi bile sormadı.. Raporum başlayıp evde yattığımdan beri ağrılarım azaldı ama ilk 10 gün çok sıkıntı çektim..

Senin de ikili testin şimdiden hayırlı olsun canım, ben yaptırmadım o testi. Nifty test yaptırdım ikili üçlü dörtlü test yerine geçiyor.. doğruluk oranı da %99,8 imiş..
Cinsiyeti belli olabilir çünkü benimkinin 10+2’de belli olmuştu öğrenmiştik :) hadi hayırlısı hakkında..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…