HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Çıktı kızlar sonucum 26.68 olmuş dr güzel ilerleme dedi çarşamba tekrar kan vericem bulantilarin başladı mı dedi bide ben hamile olduguma inanmak istiyorum rabbim insallah nasip edecek

Çok sevindim canım
Hayırlısıyla inşallah kucağınada alırsın
Maşallah

gunes0101 nerelerdesin ne yapıyorsun uzun zamandır çıkmıyor sesin bacım
Kuzum ameliyati bekliyorum aklim ameliyatta onun icin cok fazla buralara ugramiyorum birde melindanin dedigi gibi hamile kalan kacip gidiyor ne kadar yanlis birsey oysa burada hepberaber huzunlendik gulduk hamilelik haberlerine sevindik muhabbet ettik ama simdi bakiyorumda eskilerden kimse ugramiyor banada bu samimiyetsiz geliyor bosuna dememisler insanoglu çig sut emmis.sozum sana degil sen jeliboni arada whatsapptan pembehelvam surekli soruyorsunuz tesekkur ederim ameliyatim bi gelsin o gun bilgi verecem dualarini senden isteyecem

Kızlar estrofem bebekte ilerde erkekse cinsel işlev bozukluğu cinsiyet krizi ve kız olursa rahim kanseri yapıyormuş Allah korusun. Ben bu ilacı hala kullanıyorum. 8. Haftadayım. Kullanan var mı

Kızlar estrofem bebekte ilerde erkekse cinsel işlev bozukluğu cinsiyet krizi ve kız olursa rahim kanseri yapıyormuş Allah korusun. Ben bu ilacı hala kullanıyorum. 8. Haftadayım. Kullanan var mı
ben kanama olduğu gün bırakmıştım 6+5 idim, doktor o gün coraspin ve onu bıraktırmıştı
jele devam ediyorum ben sadece, bir de elevit

Hadi bakalım canım hayırlısıyla atlatırsın ameliyatını inşallah olsun sen arada ses ver :)

Bende sordum ama

Sen ne yaptin ben catladim burda sen daha transfer olmadinmi
Kiz kiz benim basima neler geldi :) once adetim 10 gun gecikti 7 aydir hersey tikir tikirdi neyse sonra regl oldum hesapladik muhtemelen 6 yada 7 kasimda transferim olacakti bu seferde mustafa hocanin kongresi varmi :) simdi araliga kaldi dk hapi kullaniyorum bu sefer

Hay allahim stresmi yaptin naptin boyle gecikti uff d.k hapini adetin duzene girmesi icin vermis olabilirler bisey dedilermi neyse bundada var bir hayir zamanini bekliyor senin bebisler hadi bakim

Kuzum sana birsey soracam l-arginin diye bir ilac duydunmu ben arastirdimda transferden 1 ay incesinden baslamayi dusunuyorum yani tup bebekte basari saglanmis ozelligi tup bebek yapan kadinlarda hani embriyo rahimde degilde disarda dolleniyor ya işte bu ilac rahim kaslarini guclendirip bebegin tutunmasini sagliyormus bi bak istersen

Canim bu ilaci ben tup bebege baslamadan once duydum yumurtaya iyi geliyor diye ama ben o donemde baska vitamin ve incir tukettim sukur iyide oldu simdide gnexss diye bir ilac verdi vitamin onu iciyorum gunluk dr a sor oyle kullan canim

Hay allahim stresmi yaptin naptin boyle gecikti uff d.k hapini adetin duzene girmesi icin vermis olabilirler bisey dedilermi neyse bundada var bir hayir zamanini bekliyor senin bebisler hadi bakim
Y aydir bir gun gecikmedi simdi 10 gun gecikti bence stresten uzadi canim dk hapibi birazda gunumuz belli olsun diye kullaniyorum oda surekli leke yapiyor insallah iyi olur daha benim bebisler cozdurecekler insallah 5. Gune gelirker

Y aydir bir gun gecikmedi simdi 10 gun gecikti bence stresten uzadi canim dk hapibi birazda gunumuz belli olsun diye kullaniyorum oda surekli leke yapiyor insallah iyi olur daha benim bebisler cozdurecekler insallah 5. Gune gelirker
Insallah 5.gune gelirler doktorun dedimi 5.gune goturecegiz diye haberdar et beni transfer okurken ne zaman adetin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…